• دسته‌بندی نشده
  • 0

بزرگترین اشتباه منصوریان قبول “مک درموت” از طرف کی روش بود/ استقلال امسال می تواند در آسیا نتایج خوبی بگیرد

حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیرامون شرایط استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: استقلال این فصل در کل عملکرد خوبی داشت و توانست رو به جلو حرکت کند که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

روشن با مقایسه استقلال منصوریان و استقلال شفر گفت: هر مربی یک حق و حقوقی در باشگاه ها دارند و منصوریان هم حق انتخاب بازیکن را در ابتدای فصل داشت که به نظر من منصوریان در ابتدای فصل بازیکنان خوبی گرفت اما حاشیه هایی که استقلال در اون مقطع داشت بزرگتر از کادر فنی بود و اجازه نداد که تیم منصوریان نتایج خوبی بگیرد.

بازیکن سابق استقلال ادامه داد: بزرگترین اشتباه منصوریان در آن مقطع که به ضررش هم تمام شد قبول مک درموت به عنوان دستیار از طرف آقای کی روش بود.

روشن در ادامه افزود: آقای کی روش مک درموت را برای تیم ملی آورده بود اما وقتی دید این مربی عالی نیست، مقدمات حضورش در استقلال را با یک مبلغ بالایی فراهم کرد.

وی گفت: درموت مربی نبود که بتواند استقلال را برای یک فصل کامل و 30 بازی آماده کند بنابر این بازیکنان ها هم دچار افت بدنی شدند، در نتیجه تیم هم افت پیدا کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: در ادامه لیگ بازیکنان تیم هم متوجه شدند با این نوع بازی ممکن است تیم در پایان لیگ به رتبه های پایین سقوط کند و مجبور شوند سال آینده قراردادهای 100 میلیونی ببندد لذا به این نتیجه رسیدند که باید تیم را متحول کنند تا با قرار گرفتن در بالای جدول خیالشان برای مبلغ قراردادهای سال آینده راحت باشد.

روشن با بیان اینکه حرکات و رفتارهای کنار خط و بیرون از زمین منصوریان بازیکنان را اسیر کرده بود، افزود: حرکات کنار زمین منصوریان بازیکنان را سردرگم می کرد و بازیکن نمی دانست باید روی بازی تمرکز کند یا به حرکات مربی نگاه کند و همین مسائل باعث می شد تیم نتواند خوب نتیجه بگیرد.

بازیکن سابق استقلال درباره حضور شفر گفت: او یک مربی خوب و درجه 2 دنیاست که بیشتر از تجربه اش برای بازگرداندن استقلال به روزهای خوب استفاده کرد که نتیجه هم گرفت، شفر توانست نظم حاکم در فوتبال آلمان را تا حدودی در استقلال پیاده کند.

روشن در پایان به بازیهای استقلال در رقابتهای آسیایی اشاره کرد و افزود: مدیریت باشگاه در حال حاضر ضعیف است اما اگر بتوانند کمیته های مختلفی را در باشگاه ایجاد کنند استقلال امسال می تواند در آسیا نتیجه خوبی بگیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *