• دسته‌بندی نشده
  • 0

زیدان: بایرن، نمایش فوق العاده‌ای خواهد داشت

ورزش سه: زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که بایرن مونیخ در دیدار فردا مقابل این تیم، نمایش فوق العاده ای ارائه خواهد داد تا شکست دیدار رفت را جبران کند.

 رئال مادرید در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه 2-1 بایرن را شکست بدهد و در صورت شکست 1-0 در دیدار فردا شب هم به فینال کیف خواهد رسید.

البته دو تیم فصل گذشته هم در مرحله یک چهارم نهایی با هم روبرو شدند و بایرن توانست شکست 2-1 دیدار رفت در خانه را در برنابئو جبران کند؛ هرچند در وقت های اضافه، رئال از 10 نفره شدن این تیم استفاده کرد و 4-2 به پیروزی رسید.

در مرحله قبل همین فصل هم یووه در دیدار رفت یوونتوس را 3-0 شکست داد اما در دیدار برگشت سه گل دریافت کرد و اگر گل کریس رونالدو از روی نقطه پنالتی در وقت های اضافه نبود، بار دیگر کار به وقت های اضافه کشیده می شد. اکنون زیدان تایید کرد که منتظر یک نمایش فوق العاده از بایرنی هاست.

 

زیدان: بایرن، نمایش فوق العاده‌ای خواهد داشت

او به خبرنگاران گفت:” ما می دانیم که آنها به اینجا می آیند و یک بازی فوق العاده ارائه می دهند. آنها یک باشگاه بزرگ و یک تیم فوق العاده هستند. می دانیم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم. به همین دلیل باید کاملا آماده باشیم و خودمان هم نمایش فوق العاده ای ارائه بدهیم.

اگر خیلی خوب بازی کنیم، می توانیم به دستاوردهای بزرگی برسیم. اما تردیدی ندارم که بایرن بدون هیچ دغدغه ای به اینجا می آید و همین به آنها اجازه می دهد تا نمایش فوق العاده ای ارائه بدهند.

مسئله کلیدی برای ما و کاری که باید انجام بدهیم این است که باید به فکر پیروزی باشیم. نیاز داریم که خیلی زود گل بزنیم و این کاری که باید واقعا برای انجامش تلاش کنیم.

مشکل بازی در برنابئو؟ نه، اگر انتخاب با خودم بود، دوست داشتم هر بازی را در برنابئو انجام بدهیم. بازی برگشت ما در خانه است و ما افتخار می کنیم که در نیمه نهایی مقابل هواداران خودمان بازی می کنیم.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *