• دسته‌بندی نشده
  • 0

مالک باشگاه خونه به خونه تهدید به تحصن کرد

به گزارش فروشگاه بازی گیمری به نقل از خبرنگار ایرنا ، قاسم حسن زاده در گفت و گویی که کانال تلگرام باشگاه خونه به خونه صبح دوشنبه منتشر کرد ، گفت که 50 اتوبوس هودار بابلی خونه به خونه سه شنبه شب 11 اردیبهشت ماه جاری برای تحص برابر محل اقامت نماینده آی اف سی به تهران می روند.
وی مدعی شد که تیم رقیب برای برد در آخرین مسابقه لیگ دسته یک تبانی کرده و فدراسیون فوتبال ایران هم به این تبانی واکنشی نشان نداده است .
تیم خونه به خونه که پیش از بازی آخر با 61 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک قرار داشت ، با وجود برد 2 بر یک برابر برق جدید شیراز موفق به صعود به لیگ برتر نشد .
تیم نساجی قائمشهر هم که با 61 امتیاز جایگاه سوم را در اختیار داشت در آخرین بازی برابر راه آهن تهران با زدن 6 گل موفق شد به لیگ برتر صعود کند.
اعتراض مالک و هواداران تیم خونه به خونه به نتایج بازی نساجی و راه آهن تهران از عصر دیروز با مشخص شدن احتمال باخت این تیم از طریق شکستن صندلی های ورزشگاه هفت تیر و زد و خورد با کادر فنی تیم برق جدید شیراز شروع شد.
** بی اعتمادی به فدراسیون ایران
مالک باشکاه خونه به خونه گفت : به فدراسیون فوتبال ایران اعتماد نداریم و حق باشگاهم را از کنفدراسیون فوتبال آسیا می گیرم.
وی افزود که نسبت به انتخاب حسن اکرامی به عنوان داور بازی نساجی و راه آهن و تماس مشکوک با دروازه بان و چند بازیکن راه آهن به فدراسیون فوتبال هشدار داده بود که مورد توجه قرار نگرفته است.
** انصراف از حضور در فینال جام حذفی
مالک باشگاه خونه به خونه بابل که تیمش با استقلال تهران یک پای فینالیست رقابت های جام حذفی است ، همچنین گفت که به دلیل بی اعتمادی به فدراسیون فوتبال ، باشگاهش در این رقابت ها شرکت نمی کند.
حسن زاده افزود : با وجود این که بلیت رفت و برگشت بازیکنان برای حضور در فینال جام حذفی که 13 اردیبهشت ماه در خرمشهر برگزار می شود، رزرو شده، ولی در این رقابت ها حضور نخواهیم یافت.
6982/1654
انتهای پیام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *