• دسته‌بندی نشده
  • 0

همه قضاوت‌های جنجالی در ال کلاسیکو

به گزارش فروشگاه بازی گیمری به نقل از ایسنا، دیدار یک‌شنبه شب بارسلونا و رئال مادرید از هفته سی‌وششم لالیگا با تساوی دو بر دو پایان یافت. در این بازی پرتنش و پربرخورد که با ۱۰ نفره شدن بارسلونا همراه شد، داور قضاوت‌هایی جنجالی داشت. ارناندس ارناندس تأثیر مستقیمی در نتیجه بازی داشت.

به گزارش فروشگاه بازی گیمری به نقل از آس، در لحظات پایانی نیمه نخست، داور سرخیو روبرتو را اخراج کرد و باید به گرت بیل به خاطر خطا روی ساموئل اومتیتی کارت قرمز نشان می‌داد. مهاجم ولزی با پای خود به بازیکن فرانسوی ضربه زد اما ارناندس ارناندس نه تنها به او کارت قرمز مستقیم نشان نداد بلکه با کارت زرد نیز او را جریمه نکرد. داور اسپانیایی در حالی روبرتو را اخراج کرد که دید خوبی در این زمینه نداشت و باید با مشورت داور خط تصمیم به اخراج می‌گرفت.

در دیگر صحنه جنجالی که منجر به رقم خوردن گل دوم بارسلونا شد (بازی دو بر یک به نفع میزبان شد)، داور باید خطای لوییس سوارس را اعلام کرد. مهاجم اروگوئه‌ای در حالی از رافائل واران عبور کرد که روی مدافع مادرید خطا کرده بود. در ادامه این حرکت توپ به لیونل مسی رسید و او به زیبایی دروازه مادرید را باز کرد.

در دقیقه ۷۵ بازی، جوردی آلبا در محوطه جریمه روی مارسلو خطا کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت که تصمیمش بر اساس اعلام کارشناسان داوری نادرست بود. مدافع بارسلونا باید جریمه نیز می‌شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *