بازی سال گوگل نمونه آشنایی شما را با عبارات جستجوی پرشمار در سال ۲۰۱۸، می سنجد

admin دسته‌بندی نشده

سال ۲۰۱۸ میلادی هم رو به فرجام است و مثل همیشه این سال اندوه وقایع جذاب خویشتن را داشته است. گوگلبا نقشه کشی یک بازیبه معروفیت «بازی سال» بنا دارد تا جناب ذهن شما را پیرامون اتفاقات سال گذشته بیازماید؛ و این کار را با سوال سوالاتی پیرامون جستجوهای پرشمار گوگل در ۳۴۰ روز گذشته، انجام می دهد.

بازی سال لیستی از ۲۰ سوال چندگزینه ای تو مورد زیادترین موارد جستجوی گوگل در سال گذشته دارد. هرچه سئوال ها پیش می مسئله دشوارتر می شوند. برخی سوال ها، جواب های هیجان انگیزی نیز دارند.

مجری بازی که پرسش ها و توضیحات شما را با صدای بلند می خواند، یک کمک صوتی است که توسط WaveNet و با کمک فناوری تحصیل ماشین گوگل و سرویس های ابری این مشارکت مصنوع شده است.

قبل از فاتحه بازی هم، بازیکنان می تواند سرعت و جنس صدای مجری را تغییر دهند.

بخاطر شروع بازی بوسیله ورقه ی GameOfTheYear گوگل رجوع کنید. در نظر داشته باشید که این صفحه از گوگل برای IPهای ایران مسدود است. بیشتر بخوانید:یقین ماشین، ابزاری برای مبارزه با گوناگون آفت های محصولات کشاورزیحق تألیف و حق تکثیر؛ موضوعاتی ستایش نشده در آثار تولیدی درک قدر یا بهای چیزی مصنوعییادگیری عمیق به درک چگونگی عملکرد دنیا کمک می کندبازی MTG به نشانی پیچیده ترین بازی گیتی معرفی شدسیستم امتیازدهی اپلیکیشن ها در گوگل پلی دگرگونی کرد

شاید دوست داشته باشید:

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم نرمی 1396

ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAزومجیOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON به عارض هفتگی تو روز پنجشنبه، نیکوترین ورزش های اندروید و آیفون هفته را برای علاقه مندان بوسیله امتحان […]

بازی Cafeland World Kitchen: درخت سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه درون آشپزخانه شما

بازی های ریختگی آشپزی خواه مدیریت رستوران همیشه یکی از محبوب ترین استیل ها در بین گیمرها بوده اند؛ به […]

تریلر گیم پلی بازی Summer Catchers منتشر شد [E3 2019]

عرضه رویداد Kinda Funny Games درE3 2019 اکنون در قضیه است و این مشارکت در حال پخش تریلرهایی از انواع […]