سونی ۱۷ آذر از مقدماتی ورزش موبایل خود رونمایی می کند

admin دسته‌بندی نشده

سونی روز ۱۷ آذر با انتشار ابتدایی بازی موبایلی خود، ادخال بوسیله این حوزه را رسما اخبار خواهد کرد. گفته می شود این بازی علیه استودیو ForwardWorks است که توسط غول ژاپنی معرفی می شود. به نظر می رسد دومین ثمر سونی در دنیای بازی های موبایلی همچنین اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

به گفته ی تاکاشی موچیزوکی از وال استریت ژورنال، کمپانی سونی قصد دارد روز ۷ دسامبر (۱۷ آذر) از بازی های آتی و همکاری خویشتن برای تولید ورزش روی پلتفرم گوشی هوشمند رونمایی درنگ. او همچنین اشاره کرده است که بدوی بازی این کمپانی، اختصاص ی میدان ژاپن منتشر می شود و شاید تا سال آینده شاهد ارائه ی جهانی آن نباشیم.

بر اساس گزارش های قبلی، استودیو فورواردورکز تا ماه مارس ۲۰۱۸، از ۶ بازی پلی استیشن برای پلتفرم های اندروید و آی اواس رونمایی خواهد کرد و البته این حدس وجود دارد که روز ۱۷ آذر تماشایی معرفی کردن همه ی آن ها باشیم. ولی این عناوین تا سال آینده آماده نخواهند شد.

دگرگونی بازی های پلی استیشن به ورزش های موبایلی می تواند تیره تر از ترقی ی یک نشانی متاخر باشد. شاید بوسیله همین دلیل استودیوی سونی به زمان بیشتری برای انتشار اولین بازی موبایلی خویشتن نیاز دارد.

این معارفه سپس از دستور کار ی متاخر نینتندو برای حضور داخل صنعتی ورزش های موبایلی، می تواند بیشتر از همه خوشایند گیمرها باشد. نینتندو با انتشار بازی سوپر ماریو ران بخاطر پلتفرم iOS، مقدمه نواخت داشت و زمان حال سونی زمان انعام برای بازگشتی قدرتمند دارد.بیشتر بخوانید:شراکت غیرمعمول دو رقیب؛ مایکروسافت و سونی برای ترقی گیمینگ ابری همکاری می کنندرندرهایی از سونی اکسپریا 2 پیش از عرضه اکسپریا وان منتشر شدبا برترین برگ عکاسی ۲۰۱۹ به برگزینی انجمن تصویربرداری TIPA آشنا شویدسونی: مانت E از لنزهای f/0.63 پشتیبانی می کندسونی رکورد کم ترین فروش تلفن های هوشمند تو سه ماهه اول ۲۰۱۹ را ضعف

شاید دوست داشته باشید:

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم نرمی 1396

ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAزومجیOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON به عارض هفتگی تو روز پنجشنبه، نیکوترین ورزش های اندروید و آیفون هفته را برای علاقه مندان بوسیله امتحان […]

بازی Cafeland World Kitchen: درخت سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه درون آشپزخانه شما

بازی های ریختگی آشپزی خواه مدیریت رستوران همیشه یکی از محبوب ترین استیل ها در بین گیمرها بوده اند؛ به […]

تریلر گیم پلی بازی Summer Catchers منتشر شد [E3 2019]

عرضه رویداد Kinda Funny Games درE3 2019 اکنون در قضیه است و این مشارکت در حال پخش تریلرهایی از انواع […]