معرفی بازی موبایل Hamsterdam؛ همستر مبارز

admin دسته‌بندی نشده

در معرفی کردن بازی موبایل امروز بوسیله سراغ یک بازی مبارزه ای و آرکید رفته ایم؛ اثری که به واسطه ی ساختار بامزه و گیم پلی جذابش، سعی دارد مخاطبان نوجوان ورزش های موبایل را سرگرم کند. بازی اندروید Hamsterdam یک بازی مبارزه ای است که متفاوت از سایر بازی های این سبک است و نوآوری های خصوصی به خودش را دارد. از نظر داستان هم بازی موبایل Hamsterdam روایت گر داستان همستری است که درون دهکده خود مورد زورگویی گروهی از سبع های شرور قرار می گیرد. حال این همستر نزد پدربزرگ خویشتن می رود تا هنرهای بزمی را یاد بگیرد. ازاین رو شخصیت اصلی داستان منظور خود را جزم می کند تا حیوان های شرور و رهبرشان را از میان بردارد و قریه خویشتن را به منطقه ای امن و بی مخاطره تبدیل کند.

سرعت اجرا و مداقه اصلی ترین مواردی هستند که تو طول مبارزات باید بوسیله آن ها توجه داشته باشید

از نظر گیم پلی اولین وعده از بازی Hamsterdam همان بخش آموزشی ورزش به حساب می آید. پدربزرگ کاراکتر حقیقی نحوه ی مبارزه کردن و استفاده از هنرهای بزمی را بوسیله شما یاد می دهد. معمولا در بازی های مبارزه ای، تماشاگر نبردهای تنه به قد و دوبعدی همانند Street Fighter و ورزش های مشابه هستیم یا اینکه ساختار بازی همانند Street of Rage درون ریختگی Beat ’em Up است، اما آویشن سازنده از نبردهای تقریبا سه بعدی استفاده کرده است. کاراکتر اصلی همیشه در سمت راست صفحه نمایش استراحت دارد و دشمنان شما داخل سمت چپ ورق نمایش حضور دارند. حال شما عزب یک وظیفه دارید و آن هم ضربه سرقت کردن روی صفحه نمایش است. هیچ دکمه ای بخاطر شما تعبیه نشده است تا از آن برای اعمال کومبوهای مختلف استعمال کنید؛ بلکه ضربه زدن روی ورقه ارائه و اعمال Hitهایی با تعداد بالا، باعث قیافه دادن کومبوهای متفاوتی می شود. همچنین بازیکنان قادر به شهود و متباعد کردن دشمنان بی آرامی هستند. در طول مبارزات گواه این هستید که مرام مورد نظر از یک ضربه غیرقابل دفاع استعمال خواهد کرد. بوسیله هنگام مشاهده ی این سنخ ضربات (که حریف تان آماده ی ضربه سرقت کردن می شود و بوسیله عارض هایلایت شده، قادر به مشاهده ی آماده شدنش هستید) باید انگشت خود را از سمت چپ به حق روی صفحه عرضه بکشید.QTEهای مبارزات حال و هوای جالبی را به بازی بخشیده اند

این مورد باعث می شود تا همستر داستان هماورد خود را بگیرد و به زمین بکوبد. یکی از مواردی که مبارزات بازی اندروید Hamsterdam را دوست داشتنی کرده است، این نوع حملات دشمنان است که بعضی وقت ها به صورت عقب ضابطه هم انجام می شوند و باید حواس خویشتن را جمع کنید تا درون زمان مناسب، بهترین عملکرد را از خویشتن به نمایش بگذارید. همچنین یک سری QTE (لحظات سینمایی که با دکمه زنی های مختلفی همراه است) غصه بخاطر شما تو طول مبارزات در دید گرفته شده است که حال و هوای جالبی به بازی بخشیده است. مراحل اولیه به نحوی طراحی شده اند که به استراحت می توانید دشمنان را از بین ببرید، ولی هرقدر که جلوتر می روید، تعداد دشمنان بیشتر می شود و تند تر هم به شما حمله می کنند. یکی از نقاط قوت Hamsterdam این است که بازیکنان به یکدلی دائم اینترنت نیازی ندارند و می توانند به صورت آفلاین تیمار این ورزش مبارزه ای جذاب را امتحان کنند.

چنانچه بوسیله ظهر یک ورزش مبارزه ای متفاوت هستید که بتوانید لحظات سرگرم کننده ای را بخاطر خویشتن نما بزنید، ورزش اندروید Hamsterdam می تواند گزینه ی مناسبی بخاطر شما باشد. در فرجام یادآوری می کنیم که مقالات بهینه ورزش های اندرویدبه طور سالیانه و ماهانه منتشر می شوند که می توانید با مطالعه ی آن ها در جریان بازی های نخبه این پلتفرم فراغت بگیرید. همچنین می توانید ویدیو گیم پلی این بازی را در زومجی تماشا کنید و نظرات خویشتن را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپاراتدانلود بازی Hamsterdamپلی استور

شاید دوست داشته باشید:

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم نرمی 1396

ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAزومجیOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON به عارض هفتگی تو روز پنجشنبه، نیکوترین ورزش های اندروید و آیفون هفته را برای علاقه مندان بوسیله امتحان […]

بازی Cafeland World Kitchen: درخت سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه درون آشپزخانه شما

بازی های ریختگی آشپزی خواه مدیریت رستوران همیشه یکی از محبوب ترین استیل ها در بین گیمرها بوده اند؛ به […]

تریلر گیم پلی بازی Summer Catchers منتشر شد [E3 2019]

عرضه رویداد Kinda Funny Games درE3 2019 اکنون در قضیه است و این مشارکت در حال پخش تریلرهایی از انواع […]