مایکروسافت تو توییتر از حضور چیزی کاملا جدید داخل کنفرانس 2019 E3 خود خبر داد

admin دسته‌بندی نشده

چند روز دیگر، رسما همایش E3 که یکی از بزرگ ترین و عمده ترین اتفاقات سال دنیای بازی های ویدیویی هم هست، آغاز می شود و این روزها تماشاچی سرازیر شدن سیل خبرهای مرتبط با این رویداد ارشد هستیم. داخل سیلان آخرین و جدیدترین اطلاع دادن بازی، کمپانی مایکروسافتساعاتی پیش با انتشار یک توییت داخل صفحه ی برند ایکس باکس، قفا کنندگانش را زیاد از پیش برای نشست مطبوعاتی خود قلق زده کرده است.

در جدیدترین پست صفحه ی برند ایکس باکس در توییتر چنین می خوانیم: از چیزی کاملا متاخر و بی سابقه برای حضور تو نمایش مان دعوت کرده ایم.

مایکروسافت این اواخر با اطلاعاتی که از کنفرانس E3 خود منتشر کرده بود، ما را برای یک مجمع جذاب و شدیدا هیجان انگیز آماده کرده که خب این توییت جدید، انتظارات و تپش ها را بیشتر از قبل غم کرده و تئوری پردازی های گیمرهای سراسر دنیا را درپی داشته است؛ برخی از رونمایی دوده بعد اینده کنسول های برند ایکس باکس صحبت می کنند، فداکار از محضر کن لوین، خالق مجموعه هایی همچون بایوشاک و سیستم شاک وقوف می دهند و فداکار اندوه منتظرند تا مایکروسافت به طور رسمی، از همکاری خود با کمپانی نینتندو و معرفی مشغولیت های جدیدی که با آن ها فراغت است داخل دسترس بازیکنان فراغت بدهد، پرده برداری درنگ.

باید صبر کنیم و ببینیم که ردموندی ها چه چیز کاملا متاخر و بی سابقه ای را برای ارائه در جلسه E3 2019 خود ترتیب داده اند. نظر شما چیست؟ به نظرتان مایکروسافت از چه چیزی دارد گپ می کند؟ دیدگاه تان را با زومجیبه اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم نرمی 1396

ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAزومجیOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON به عارض هفتگی تو روز پنجشنبه، نیکوترین ورزش های اندروید و آیفون هفته را برای علاقه مندان بوسیله امتحان […]

بازی Cafeland World Kitchen: درخت سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه درون آشپزخانه شما

بازی های ریختگی آشپزی خواه مدیریت رستوران همیشه یکی از محبوب ترین استیل ها در بین گیمرها بوده اند؛ به […]

تریلر گیم پلی بازی Summer Catchers منتشر شد [E3 2019]

عرضه رویداد Kinda Funny Games درE3 2019 اکنون در قضیه است و این مشارکت در حال پخش تریلرهایی از انواع […]