بازی Cafeland World Kitchen: درخت سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه درون آشپزخانه شما

admin دسته‌بندی نشده

بازی های ریختگی آشپزی خواه مدیریت رستوران همیشه یکی از محبوب ترین استیل ها در بین گیمرها بوده اند؛ به طوری که حتی در کامپیوتر هم تماشایی ورزش های بسیاری در این زمینه از جمله Dinner Dush یا Snowy Lunch Rush بودیم که بعدها بوسیله گوشی های موبایل نیز گونه پیدا کردند. ولی Cafeland World Kitchen یک ورزش جدید و بکر است که برضد رقیب های قدرتمند خود، تجربه ی اضافی ندارد و مجاهدت به جذب مخاطب با نوآوری های خودش کرده است. بدوی تفاوتی که در این بازی شاهد هستیم هوا آن است. پیاده شدن خلاف بازی های مشابه که اکثرا تو یک کاباره جریان دارند؛ این بازی به سراغ یک آشپزخانه ی مدرن و مبصر رفته است و علاوه پهلو غذا، کیک و خوراکی های دیگری را که دشت خویشتن این آشپزخانه است همچنین به بیع گذاشته است. همانطور که از اسکرین شات بازی پیدا است گرافیک رنگارنگ ورزش باعث چشم نواز شدن آن شده است؛ به طوری که مطمئنا به لحاظ بصری از آن کیف خواهید سرما. این موضوع و همچنین درجه سنی ۳ سال این بازی، باعث شده است Cafeland World Kitchen بخاطر کودکان همچنین یک ورزش ارزان و جذاب بوسیله شمار برود و بتواند ساعت ها آن ها را سرگرم نرم.

داستان بازی از این راحتی است که شما در نقش مدیر یک آشپزخانه ی کوچک و سهل کار خود را آغاز خواهید کرد و باید بوسیله مرور و با پخت غذاها، دسرها و خوراکی های خوشمزه، مشتری جذب کنید و شهرت خود را درون بین مردم افزودن دهید تا داخل نهایت به یک آشپزخانه بزرگ و جهانی دگرگونی شوید. امکان طراحی فضا آشپزخانه و اهدای لوازم دکوری یا کاربردی در طول بازی، بوسیله شما این امکان را می دهد تا فرض خویشتن را به کار بگیرید و آشپزخانه ی رویاهای خود را آنطور که دوست دارید، طراحی کنید. طراحی شخصیت های بازی نیز به طور جالبی رخساره گرفته است و علاوه پهلو آنکه کاراکترهای بامزه ای را داخل طول ورزش مشاهده خواهید کرد، با تنوع قابل قبولی درون بین مراجعه کنندگان روبه رو خواهیم بود.

بوسیله لطف بخش آنلاین بازی می توانید به آشپزخانه ی دوستان خویشتن شیوه بزنید یا برای آن ها هدایای اسرارآمیز ارسال کنید. شما قادر خواهید وجود بوسیله دوستانتان دستیار کنید، با آن ها ملاقات کنید یا حتی با سرآشپزهای جدیدی آشنا شوید که این موارد داخل کنار هم، باعث می شوند فرع مندان بوسیله ورزش های جمعی و آنلاین بتوانند نهایت کیف را از این بخش ببرند. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Cafeland World Kitchen می توانید از لینک های والا استفاده کنید.

دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود ورزش های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به بخش ورزش زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:بازی Hill Climb Racing 2: بازگشت موفقیت آمیز بیل نیوتونبازی Dancing Line: ماجراجویی های آقای خطبازی WarFriends: مبارزه در بازار نبردبازی Major GUN: دفاع از قریه و ضعف تروریست هابازی Ninja Spinki Challenges: بازی جدید سازنده Flappy Bird

شاید دوست داشته باشید:

اولین تیزر تریلر سریال The Outsider منتشر شد

مقاله مرتبط 10 اقتباس رمان های استیون کینگ که لایق بازسازی هستند داخل جدیدترین  اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر […]

بهینه ورزش های اندروید و آیفون هفته سوم شهریور 1396

ثالث هفته شهریور، زومجی قرین هفته های گذشته میزبان معرفی بازی های متفاوتی از دنیای موبایل بود و در این […]

نسخه جدید بازی پوکمون گو در سیاق است

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را داخل پارک ها، […]