گوگل مپ و اضافه دیش کاوری (dish-covery) به منوی رستوران ها!

admin دسته‌بندی نشده

وقتی قصد دارید یک رستوران جدید را امتحان کنید، گوگل مپ به شما کمک می نرم که سطر رستوران را پیدا کنید، عکس هایی از میخانه ببینید، نقدها و نظرات مشتریان را بخوانید و امتیاز کاربران را مشاهده کنید. ولی بعد از بررسی منوی رستوران، احتمالا پرسیدن برایتان پیش می آید که کدام غذای میخانه بهتر است؟

اکنون گوگل مپ با امکان جدیدی که ایجاد کرده است، کشف خوردنی در منو خواه دیش کاوری! را بخاطر مشتریان رستوران ها مایه تسلی خیس کرده است. با این ویژگی جدید می توانید از محبوب ترین و بهترین غذای هر کاباره همچنین اطلاع پیدا کنید.

غذاهای محبوب از رستوران سر خیابان کوچک تا آن طرف الزام زمین!

فرقی نمی بطی ء که تعاقب چه نوع غذایی داخل کدام رستوران دنیا باشید، گوگل مپ محبوب ترین غذاهای منوی هر رستوران را به شما نشان می دهد و می توانید با خیال مرده آن را توصیه دهید.

وژگی جدید گوگل مپ یعنی غذاهای محبوب هر رستوران، با استعمال از یک الگوریتم تحصیل ماشین، نام غذاها را با تصاویر مرتبط و نظرات کاربران تطبیق می دهد. با دستیار این الگوریتم به فهرستی از غذاهای محبوب مشتریان هر رستوران دسترسی فاش می کنید.

به راحتی می توانید یک رستوران را در گوگل مپ پیدا کنید و در تب overview غذاهای محبوب آن را ببینید. چنانچه این فهرست شما را شادمان نمی کند، منو را مشروح بررسی کنید تا ببینید در مورد کدام غذاهای رستوران، بیشتر گپ شده است. نیز می توانید غذای محبوب را گزینش کنید تا تصاویر بیشتری از آن ببینید و نظرات مشتریان را بخوانید.مقاله های مرتبط:گوگل مپ چه اشتباهات بزرگی داشته است؟گوگل مپ، راهنمای جامع نقشه گوگلثبت جا درون گوگل مپ : آموزش استعمال از Add place در نقشه گوگل

اگر در کشوری هستید که نمی توانید زبان مشتریان را بخوانید، با گوگل مپ می توانید نقدها و نظرات را برگردان کنید.

فردی متاخر غذاهای محبوب هر رستوران، پیدا کردن غذاهای محبوب مشتریان هر رستوران و نصیحت دادن غذا را آسان زیرفون می بطی ء.

در نهایت، این ویژگی با شرکت مردمی از سراسر دنیا امکان پذیر شده است؛ کسانی که با نقدها و نظرات خویشتن به دیگران معاون می کنند تا بهتر بتوانند از گوگل مپ استعمال کنند. شما بی قراری چنانچه شناخت دارید سهمی در این فردی داشته باشید، عکسی از غذای خود بگیرید و معروفیت غذا را اضافه کنید تا سایرین بهتر بتوانند در تک غذاهای منوی کاباره تصمیم بگیرند.

گوگل مپ امکانات متعددی در اختیارتان می گذارد تا از طعام خوردن در میخانه های سراسر دنیا لذت ببرید؛ از نشان دادن مسیر کاباره گرفته تا تفویض بهترین غذای منو!

این ویژگی های متاخر باعث شده که گوگل مپ به یک وسایل بسیار کاربردی نمدار و مفیدتر بخاطر سیر تکاملی تغییر شود. گوگل مپ، با وجود امکانات مختلفی مثل پیدا کردن مسیرها، پروگرام ریزی گروهی و حالا با امکان معین کردن محبوب ترین غذهای منوی رستوران، سفر و عزاداری و گذار در گوشه و کنار دنیا را لذت بخش تر کرده است.

غذاهای محبوب در گوگل مپ برای کاربران دیوایس های اندرویدی درون سراسر گیتی وضع اندازی شده است و درون چند ماه آتی برای کاربران iOS همچنین آغاز می شود.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]