معرفی کردن ورزش موبایل Sonar Beat Lite؛ نبرد موزیکال

admin دسته‌بندی نشده

بازی موبایل Sonar Beat Lite را می توانید در استیل موزیکال تجربه کنید و دست پخت متاخر استودیو Life Zero را برای اولین بار بازی کنید. این بازی اندروید نبردی تو یک رادار است که موسسه هایی در آن واضح می شوند و شما باید با ریتم موسیقی روی ورق بازی ضربه بزنید. خلق کردن تعادل بین ریتم ها و توجه به جزئیات اهمیت فوقانی در این بازی دارد.

مطابق انتظاری که از آثار موزیکال داریم، شما در بازی آیفون Sonar Beat Lite باید از یک ساختار مشخص که توسط موزیک مشخص می شود تابعیت کنید و ضربه های خود را دقیقا سر زمان پیدا بوسیله صفحه گوشی وارد کنید. صفحه بازی از یک موسسه راداری تشکیل شده است که خطی بوسیله طور بی نهایت دور آن می چرخد. با توجه به سبکی که بازی می کنید، خال هایی روی این ورقه مشهود می شوند و شما باید وقتی که خط به این نقطه ها رسید روی صفحه بازی ضربه بزنید تا بگیرید و رها کنید. این استیل را خویشتن ورزش گلچین می بطی ء و شما باید آمادگی هر نوع آن را داشته باشید. بازی از ۱۲ آهنگ ناب مصرف می بطی ء که هرکدام علاوه بر کارکرد خوبشان در اثر، زیاد آرامش حصه هستند. این موسیقی های جذاب با گرافیک منحصربه فرد ورزش ترکیب شده است و بوسیله نوعی با یک ورزش مدرن و چشم نواز روبه رو هستیم. متصل آثاری که همزمان موسیقی و گرافیک دارند موفق واضح می شوند و سوای گیم پلی، بازیکنان از آن ها لذت می برند. Sonar Beat Lite اندوه از این طریق مستثنی ازاله و با یکی از بهترین بازی های اندروید طریق و امر داریم.

شما باید جدیت کنید که تو بازی Sonar Beat Lite از یک ریتم مشخص پیروی کنید و به جزئیات بها دهید. این جزئیات بسیار رادیکال هستند و چنانچه وقت ای تعلل کنید علامت ضربدر برای نقطه موردنظر ثبت خواهد شد. معمولا اگر ۳ الی ۵ وهله یک استیل را متین انجام دهید به مراحل اینده خواهید رفت. داخل رخ ابراز اشتباه نقاط بوسیله مرکز دایره دایره نزدیک نم می شوند و شما باید ریتم سریع تری بگیرید. این موضوع بوسیله این اندیشه است که شعاع راه اندازی کوچک تر می شود و نقاط زودتر دیده می شوند. داخل ابتدا یک راهنمایی کلی بوسیله شما داده می شود تا زمان بندی احسان در ضربات خویشتن به صفحه گوشی داشته باشید.نقاط داخل ورقه رادار بازی Sonar Beat Lite الگوهای تکراری ندارند و سازندگان تلاش کرده اند که حالات مشابه به صفر برسد و چالش ورزش زیاد برنده شود

بوسیله دلیل چالش بالای بازی Sonar Beat Lite می توانید دوستان خود را دعوت کنید و نمرات شگفت انگیز خود را با آنان به اشتراک بگذارید. آهنگ ها هرکدام متعلق به سبکی ویژه هستند و اندک کم عاری نگاه کردن بوسیله عنوان بی آرامی متوجه خواهید شد. نقاطی که روی دایره حسگر روشن می شوند الگوهای تکراری ندارند و هر زمان باید یک ریتم جدید به خود بگیرید. مراحل هرکدام ساختار مشخصی دارند و با صرف کردن رویت از تکراری نبودن الگوها، این ساختارها از چند تک خاص فراتر نمی قضیه. یکی از بهترین ویژگی های بازی، کراس پلتفرمینگ وجود داشتن آن است که اجازه می دهد شما با کاربران کامپیوتر و کنسول هم بازی کنید و آن ها را انقراض دهید. گیم پلی ورزش به شکلی نیست که تفاوتی بین این بازیکنان باشد و شما دشوار و محدودیتی نسبت به این کاربران نخواهید داشت.

هر آهنگی که داخل ورزش نواخته می شود مربوط بوسیله سبکی خاص از بازی است و داخل کنار گرافیک رنگی و چشم نواز ورزش عملکرد معرکه ای دارد

نقاطی که روی ورقه بازی Sonar Beat Lite می بینید در واقع دشمنانی هستند که بوسیله مرکز نزدیک می شوند و شما وظیفه شناسایی آن ها را برعهده دارید. این نقاط را هواپیماها و جت هایی در دیدن بگیرید که به شما نزدیک می شوند و قصد خرابکاری پایگاه تان را دارند. بعضی اوقات با یک ضربه کارشان ساخته می شود و گاهی هم باید در فاصله بین دو موقعیت پایگاه صفحه را بگیرید و امین در زمان مفت رها کنید تا قهرمان شوید. به اخطارهای بازی شنوایی کنید و سعی کنید که بوسیله نقاط قرمز اهمیت بیش تری دهید. درون این ورقه رادار طعم جزیی ها ابهت بالایی دارند و این لب وقتی که تعداد نقاط والاتر جوی متجاوز نمدار آشکار می شود. این بازی رقابتی برای ثبت بهترین رکورد است و شما هر زمان می توانید روی مشت خویشتن و دوستان تان بلند شوید.

بازی Sonar Beat Lite سرگرم کننده است و علاقه مندان بوسیله ریتم و موسیقی غم بهتر می توانند با آن ارتباط مقاوم کنند. کار سختی پیش رو ندارید و تنها باید گوش های خود را برای گوش دادن موسیقی آماده کنید. گرافیک عالی بازی غصه کمک می یواش که تلفیق آن با موسیقی ها فضای مدرن و درخشانی را برای بازیکنان فراهم کند. این بازی را می توانید از پلی استور و اپ استور بخاطر جهیز عامل اندروید و iOS ستاندن کنید.

دانلود از آپاراتدانلود بازی Sonar Beat Liteپلی استور اپ استور

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]