نینتندو بازی Super Mario Run را داخل اپ استور منتشر کرد

admin دسته‌بندی نشده

نینتندو به وعده ی خود عمل کرد و ورزش Super Mario Run را در اپ استور بوسیله صورت مجانی در دسترس قرار رحم. تعلق مندان به ورزش سوپر ماریو – که بیشتر با عنوان قارچ خور در کشورمان شناخته می شود – می توانند این بازی را برای استفاده در گجت های اپلی مبتنی کنار جهیز عامل iOS به مجانی دریافت کنند.

درون صورتی که سابقه ی عمل این بازی محبوب نینتندو را داشته باشید، از انجام این بازی در آیفون یا آیپد بسیار شگفت زده خواهید شد، چراکه کمپانی ژاپنی نینتندو آن را برای تسهیل فرآیند کار با یک دست بهینه کرده است تا کاربران از این ورزش خاطره انگیز نهایت لذت را ببرند.

روند بازی به متد ای است که کاربر باید با کاربرد از لمس نمایشگر و برگزینی مدل سرعت و سنخ حرکت، ماریو را داخل مسیر بازی بوسیله جانب جلو هدایت درنگ. با توجه بوسیله زمان بندی کاربران درون هنگام لمس نمایشگر، ماریو واکنش متفاوتی مدال می دهد و از این رو تربیت ماریو برای رسیدن بوسیله هدف مناسبت به کاربر دارد.

همچون گذشته هدف از بازی ماریو استقلال شاهزاده Peach از چنگال Bowser است. نینتندو  برای بازی را در ۶ محیط متاخر طراحی کرده که خلال آن ۲۴ مرحله ی جدید منطبق بر چارچوب موبایل به این بازی تکثیر شده است.

Super Mario Run سه حالت بازی دارد و تو هر سه گانه حالت باید ارتباط اینترنت برقرار باشد. حالت داستانی این بازی World Tour نام دارد و در روند آن  هر ۶ محیط جدید نمایش داده خواهد شد.

Toad Rally نام حالت دیگری از ورزش است که با استفاده از آن کاربران می توانند در موافق دوستان خود قرار بگیرند و آن ها را در این ورزش به چالش بکشند.

سوم حالت این بازی، Kingdom Builder اشتهار دارد که با انجام بازی در این حالت کاربران می توانند با به دست آوردن مسکوک ، آنچه درون نظر دارند، بسازند. با به دست آوردن Toad-های جدید، کاربران می توانند محیط های ورزش اختصاصی خود موسوم به قلمرو خلافت را بسازند.

Super Mario Run به رخ رایگان درون اختیار کاربران راحتی پژمرده است؛ ولی علاقه مندان بوسیله استفاده از هر سه حالت بازی باید این ورزش را با پرداخت ۹.۹۹ دلار خریداری کنند. 

بیشتر بخوانید:iOS 13.1 و iPadOS یک هفته زودتر منتشر می شونداپل و فاکسکان برای تولید تو هند یک میلیارد دلار تنخواه گذاری می کنندهواوی میت 30 پرو دربرابر رقباویدئو کالبدشکافی آیفون 11 پرو مکس منتشر شدظرفیت باتری و ذهن رم سری آیفون های 11 در مستندات TENAA رویت شد

شاید دوست داشته باشید:

نسخه جدید بازی پوکمون گو در راه است

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را در پارک ها، […]

شناساندن بازی موبایل Shadowgun War Games؛ یک آنلاین جنگی گروهی

مقاله های مرتبط:بهترین بازی های اندرویدبررسی بازی موبایل Call of Duty: Mobile ورزش های آنلاین قدیم یکی از انتخاب های […]

ورزش WarFriends: مبارزه تو میدان پیکار

بازی های تفنگی همیشه از محبوب ترین عناوین در مارکت های موبایل بوده اند؛ به طوری که مطمئنا خود شما […]