نینتندو ورزش Super Mario Run را در اپ استور منتشر کرد

admin دسته‌بندی نشده

نینتندو به وهله ی خود عمل کرد و بازی Super Mario Run را تو اپ استور به صورت رایگان تو دسترس قرار عدالت. تعلق مندان به بازی سوپر ماریو – که بیشتر با عنوان قارچ خورشید در کشورمان شناخته می شود – می توانند این بازی را برای استفاده تو گجت های اپلی مبتنی پهلو جهیز عامل iOS بوسیله رایگان دریافت کنند.

تو صورتی که سابقه ی ادا این بازی محبوب نینتندو را داشته باشید، از اجرا این بازی در آیفون یا آیپد بسیار شگفت زده خواهید شد، چراکه کمپانی ژاپنی نینتندو آن را برای تسهیل فرآیند کار با یک مشت بهینه کرده است تا کاربران از این بازی خاطره انگیز نهایت لذت را ببرند.

روند ورزش به گونه ای است که کاربر باید با کاربرد از لمس نمایشگر و انتخاب میزان سرعت و سنخ حرکت، ماریو را درون مسیر بازی به سمت جلو هدایت کند. با توجه به زمان بندی کاربران داخل طی لمس نمایشگر، ماریو تاثیر متفاوتی نشان می دهد و از این رو هدایت ماریو برای الحاق به مرام ارتباط به کاربر دارد.

همچون گذشته مرام از بازی ماریو استقلال شاهزاده Peach از چنگال Bowser است. نینتندو  برای بازی را در ۶ محیط جدید طراحی کرده که هنگام آن ۲۴ مرحله ی جدید منطبق بر چارچوب موبایل به این بازی اضافه شده است.

Super Mario Run سه گانه حالت بازی دارد و در هر سه حالت باید ارتباط اینترنت برقرار باشد. حالت داستانی این بازی World Tour اشتهار دارد و در روانی آن  هر ۶ محیط متاخر نمایش داده خواهد شد.

Toad Rally نام حالت دیگری از بازی است که با مصرف از آن کاربران می توانند در موافق دوستان خویشتن استراحت بگیرند و آن ها را تو این بازی به چالش بکشند.

سوم حالت این بازی، Kingdom Builder اشتهار دارد که با انجام ورزش در این حالت کاربران می توانند با بوسیله مشت آوردن سکه ، آنچه تو دید دارند، بسازند. با به دست آوردن Toad-های جدید، کاربران می توانند محیط های بازی اختصاصی خود موسوم به سرزمین پادشاهی را بسازند.

Super Mario Run به صورت رایگان در اصالت کاربران راحتی پژمرده است؛ ولی علاقه مندان به استفاده از هر سه گانه حالت بازی باید این ورزش را با صیقل ۹.۹۹ دلار خریداری کنند. 

بیشتر بخوانید:در رخ فراموشی رمز عبور آیفون و آیپد باید چه کرد؟کافه بازار نسخه ۸ فروشگاه اپلیکیشن بازار را منتشر کردiOS 13.1.1 منتشر شدجعبه گشایی آیفون 11 اپلiFixit اپل واچ سری 5 را کالبدشکافی کرد

شاید دوست داشته باشید:

اولین تیزر تریلر سریال The Outsider منتشر شد

مقاله مرتبط 10 اقتباس رمان های استیون کینگ که لایق بازسازی هستند داخل جدیدترین  اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر […]

بهینه ورزش های اندروید و آیفون هفته سوم شهریور 1396

ثالث هفته شهریور، زومجی قرین هفته های گذشته میزبان معرفی بازی های متفاوتی از دنیای موبایل بود و در این […]

نسخه جدید بازی پوکمون گو در سیاق است

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را داخل پارک ها، […]