سریال جدید سازندگان Westworld با نام The Peripheral معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

Westworld را می توان یکی از محبوب ترین سریال های حال حاضر دانست که جاناتان نولان و لیسا جوی، مقرری تاسیس آن را برعهده دارند. مقابل جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ددلاین بوسیله رطوبت اطلاع دادن کرده که آمازون پرایم به این دو شخص دستور ساخت یک سریال متاخر به اشتهار The Peripheral را داده است. سریال The Peripheral قرار است از روی رمان علمی تخیلی به همین شهرت مخلوق شود که توسط ویلیام گیبسون نوشته شده است و بهترین رمان علمی تخیلی غصه به حساب می آید. دراین میان اشاره کنم که انگیزه همکاری لیسا جوی و جاناتان نولان تیمار قرارداد شریک است که در اوایل سال میلادی امضا کردند و سریال The Peripheral هم بخشی از این قرارداد است.

جنیفر سالکی، مهتر استودیوهای آمازون دراین باره می گوید:مفتخریم که سریال The Peripheral را بوسیله نشانی اولین پروژه خود با جان، لیسا، آتنا و تیم پخته آن ها در کیلتر فیلمز (Kilter Films) معرفی کنیم. این گفته بدین معنی است که یک تیم ماهر قرار است ادبیات ویلیام گیبسون را وارد مدیوم تلویزیون کند. مفتخریم که اعلام کنیم اسکات بی. اسمیث وظیفه نویسندگی این سریال بخاطر درخت سرو استریم آمازون پرایم را برعهده دارد. همچنین بخش تلویزیونی برادران وارنر وینچنزو ناتالی اندوه با ما شریک شدن می کند. 

The Peripheral سریالی است که هر قسمت آن یک ساعت زمان خواهد داشت و روایت گر داستان زندگی فلاین فیشر است که تلاش می کند اعضای خانواده خویشتن را درکنار هم نگه دارد. جاناتان نولان و لیسا جوی اندوه دراین باره می گویند:سال ها پیش گیبسون به واسطه The Peripheral و داستانی که داشت، توانست آینده ای خوفناک و بی تابی انگیز را در دسترس ما قرار دهد. تمامی ما تو کیلتر فیلمز خوشحالیم که می توانیم پشتیبان وینچنزو ناتالی و اسکات بی. اسمیث باشیم تا چشم انداز خود برای این شعر را به شمایل بکشند. 

اسکات بی. اسمیث جدا از نویسندگی، در نقش تدارک کننده اجرایی و شورانر The Peripheral هم پیدا می شود. از دیگر تهیه کننده های اجرایی سریال اندوه می توان به جاناتان نولان، لیسا جوی، آتنا ویکام و استیو هوبان اشاره کرد. وینچنزو ناتالی تیمار کارگردان و تهیه کننده اجرایی The Peripheral خواهد حیات.

شاید دوست داشته باشید:

مبارزات Paper Mario: The Origami Kingdom را تو ویدیو گیم پلی جدید سیاحت کنید

بازی Paper Mario: The Origami Kingdom در تاریخ ۲۷ نشانه ماه (۱۷ ژوئیه) بوسیله رخساره انحصاری بخاطر نینتندو سوییچ نمایش می […]

اپل احتمالا در رویداد ۵ فروردین، درخت سرو عمومی بازی اختصاصی اش را شناساندن می کند

اپل (Apple) طبق اعلام رسمی اش سرود دارد دوشنبه ی پیش رو (۲۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۵ فروردین ۱۳۹۸) رویدادی […]

بازیSGHAROOOON A A Plague: Tale Innocence زیاد از یک میلیون نسخه فروش داشته

PlagueSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON Tale Innocence: را می توان یکی از ورزش های با کیفیت و سرگرم کننده دانست که داخل خزنده ۲۰۱۹ […]