سریال جدید سازندگان Westworld با نام The Peripheral معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

Westworld را می توان یکی از محبوب ترین سریال های حال حاضر دانست که جاناتان نولان و لیسا جوی، مقرری تاسیس آن را برعهده دارند. مقابل جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ددلاین بوسیله رطوبت اطلاع دادن کرده که آمازون پرایم به این دو شخص دستور ساخت یک سریال متاخر به اشتهار The Peripheral را داده است. سریال The Peripheral قرار است از روی رمان علمی تخیلی به همین شهرت مخلوق شود که توسط ویلیام گیبسون نوشته شده است و بهترین رمان علمی تخیلی غصه به حساب می آید. دراین میان اشاره کنم که انگیزه همکاری لیسا جوی و جاناتان نولان تیمار قرارداد شریک است که در اوایل سال میلادی امضا کردند و سریال The Peripheral هم بخشی از این قرارداد است.

جنیفر سالکی، مهتر استودیوهای آمازون دراین باره می گوید:مفتخریم که سریال The Peripheral را بوسیله نشانی اولین پروژه خود با جان، لیسا، آتنا و تیم پخته آن ها در کیلتر فیلمز (Kilter Films) معرفی کنیم. این گفته بدین معنی است که یک تیم ماهر قرار است ادبیات ویلیام گیبسون را وارد مدیوم تلویزیون کند. مفتخریم که اعلام کنیم اسکات بی. اسمیث وظیفه نویسندگی این سریال بخاطر درخت سرو استریم آمازون پرایم را برعهده دارد. همچنین بخش تلویزیونی برادران وارنر وینچنزو ناتالی اندوه با ما شریک شدن می کند. 

The Peripheral سریالی است که هر قسمت آن یک ساعت زمان خواهد داشت و روایت گر داستان زندگی فلاین فیشر است که تلاش می کند اعضای خانواده خویشتن را درکنار هم نگه دارد. جاناتان نولان و لیسا جوی اندوه دراین باره می گویند:سال ها پیش گیبسون به واسطه The Peripheral و داستانی که داشت، توانست آینده ای خوفناک و بی تابی انگیز را در دسترس ما قرار دهد. تمامی ما تو کیلتر فیلمز خوشحالیم که می توانیم پشتیبان وینچنزو ناتالی و اسکات بی. اسمیث باشیم تا چشم انداز خود برای این شعر را به شمایل بکشند. 

اسکات بی. اسمیث جدا از نویسندگی، در نقش تدارک کننده اجرایی و شورانر The Peripheral هم پیدا می شود. از دیگر تهیه کننده های اجرایی سریال اندوه می توان به جاناتان نولان، لیسا جوی، آتنا ویکام و استیو هوبان اشاره کرد. وینچنزو ناتالی تیمار کارگردان و تهیه کننده اجرایی The Peripheral خواهد حیات.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]