تعداد کاربران بازی Need for Speed: Heat رکورد زد

admin دسته‌بندی نشده

نسل کنونی کنسول های بازی برای مجموعه ی Need for Speed چندان توفیق آمیز نبوده است. درون واقع، با اینکه Need for Speed: Rivals به نشانی آغازگر بازی های این سری در PS4 و ایکس باکس وان، شروع قدرتمندی داشت، نسخه های بعد از آن، نقدهای متوسط و رو به پایینی را از لفظ منتقدان به خود ویژه دادند. حالا با حیات اینکه نمرات و انتقادات صاحب نظران درباره ی Need for Speed: Heat همچنین چندان مثبت نبود، به نظر می رسد که اجتماع ی بازیکنان بازخورد مثبتی را نسبت به این بازی از خویشتن نشان داده است. آمار نشان می دهد که تعداد کاربران بازی Need for Speed: Heat درون میان تمامی بازی های این تبار از سری Need for Speed، بالاترین رقم را بوسیله خود خاص داده است.

ترقی دهندگان این بازی در اکانت توییتر Ghost Games مراتب تشکر خود را بابت دست یابی بوسیله این امر مهم، بوسیله اجتماع ی کاربران Need for Speed: Heat ابراز کرده اند. در این پست می خوانیم:NFSHeat داخل هفته ی اول آستان خود رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. تعداد بازیکنان این بازی به بالاترین نما داخل میان کلیه ی نسخه های این سری در دودمان کنونی دست یافته است. از همگی ی اعضای این جامعه بابت فراهم کردن این عقب مانده و «دما» سپاس می کنیم.

مشخصاً این موضوع، آمار فروش Need for Speed: Heat را نیز کوچکتر تأثیر راحتی خواهد رحم. ورزش مسابقه ای و آرکید استایل گوست گیمز کار خود را با کنار زدن Death Stranding، ورزش پر شیوه و صدایهیدئو کوجیما و صدرنشینی درون چارت سودا سوئیس آغاز کرد. این ورزش تو اولین هفته ی حضور خود در مسیل سودا بریتانیا خویشتن را به رتبه ی پنجم رسانده بود، اما رفته رفته تا رتبه ی یازدهم سقوط کرد. با ترویج بازی های Pokemon Sword and Shield و همچنین Star Wars Jedi: Fallen Order، جای شگفتی نیست که رتبه ی NFSHeat از این هم پایین مرطوب بیاید.

Need for Speed: Heat چهارمین بازی از کلکسیون NFS است که برای این دودمان از کنسول های بازی منتشر می شود. همانطور که بالاتر هم اشاره شد، اولین بازی، Need for Speed: Rivals حیات که بهترین نمرات و نقدها را به خود اختصاص قسط. دومین شماره نیز با عنوان میسر ی Need for Speed معروفیت گذاری شد که ناچیز مورد توجه استراحت گرفت. Need for Speed: Payback آخرین شماره ی این مجموعه قبل از Heat به شمار می رود که به زعم بسیاری از منتقدین، یک امتیاز سلبی برای مجوعه ورزش های Need for Speed محسوب می شد.

Need for Speed: Heat هم زمان حال برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان برازنده دسترسی است. شما می توانید در ادامه، به مطلب نقد و مطالعه ورزش Need for Speed: Heat همچنین نگاهی داشته باشید.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]