اپل احتمالا درون رویداد ۵ فروردین، سرویس عمومی بازی اختصاصی اش را معرفی می یواش

admin دسته‌بندی نشده

اپل (Apple) مقابل اعلام رسمی اش عزم دارد دوشنبه ی پیش رو (۲۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۵ فروردین ۱۳۹۸) رویدادی را برگزار یواش. براساس اطلاعات فاش شده از سوی فدایی منابع، کوپرتینویی ها در این عادات سرویس های جدیدی را درون حوزه ی تلویزیون، اطلاع دادن و تناسب جثه رونمایی خواهند کرد. 

بااین حال ظاهرا موارد یادشده تنها دستور کار های اپل برای رویداد پنجم فروردین نیستند. اخیرا شایعه ی جدیدی منتشر شده است که از رونمایی درخت سرو اشتراکی ورزش iOS توسط این شرکت خبر می دهد. وب سایت بلومبرگ اخیرا به نقل از برخی منابع تصنیف است که اپل اندوه اکنون با فدایی همدستی ها در مورد این سرویس درحال مذاکره است.مقاله های مرتبط:چه انتظاراتی از رویداد ۵ فروردین اپل داریم؟

ابتدایی کود در اواخر ژانویه حیات که وب سایتی به نام چِدار گزارشی در مورد این سرویس منتشر کرد؛ این وب سایت مدعی شده بود که داخل سرویس موردبحث، کاربران با صیقل مبلغی معین به صورت ماهانه، خواهند توانست بوسیله کلکسیون ای از بازی های پولی iOS دسترسی روبرو کنند.

گزارش های اخیر می گفتند که سرویس خبری موردانتظار اپل صبر است چیزی در حدو کمیت ی نتفلیکس برای میدان مجلات خبری باشد؛ با این اوصاف درخت سرو عمومی ورزش این شرکت نیز قطعا چنین نقشی را در مرزوبوم ی ورزش های موبایلی ارتکاب خواهد کرد.

بلومبرگ در امتداد ی گزارشش می نویسد که اپل ظاهرا قصد دارد در سرو خودش تنها بازی های پولی را قرار دهد؛ این یعنی ورزش های دیگری که رایگان هستند ولی پرداخت داخل برنامه ای دارند، در این سرو جای نخواهند گرفت. بوسیله بیانی دیگر، بازی های محبوبی همچون فورتنایت و پاب جی موبایل در سیاهه مربوط به سرویس اشتراکی ورزش اپل فراغت نخواهند گرفت.

از طرفی بازی هایی همچون ماینکرفت، Stardew Valley ،Heads Up! ،Monument Valley 2 ،Monument Valley 1 و NBA 2K19 مواردی هستند که درون بین ورزش های این درخت سرو اشتراکی جای خواهند داشت.

درواقع روند کلی به این رخساره است که کاربران به عارض ماهانه هزینه ای را صیقلی و درون ازای آن، به مجموعه ای شامل ورزش های پولی دسترسی معین می کنند. درضمن این کار می تواند بخاطر ترقی دهندگان نیز درآمدزا باشد؛ چرا که گفته می شود اپل قصد دارد بوسیله ترقی دهندگان بسته بوسیله میزان استقبالی که از ورزش های پایگاه می شود، مبلغی صیقلی بطی ء.

رویداد پیش رو درون روز دوشنبه، بی تردید بهترین موقع برای رونمایی این سرویس است. بااین حال نمی قابلیت با قطعیت درون این اساس صحبت کرد؛ در مدت این امکان حیات دارد که اپل با درنظرگرفتن دلایلی مشخص، معرفی این سرویس را تا زمان برگزاری WWDC بوسیله تعویق بیاندازد.

دیدگاه شما کاربران زومیت در این شالوده چیست؟بیشتر بخوانید:قانون گذاران آمریکایی اپل را به سوءاستفاده از قوانین حریم خصوصی متهم کردندجانی آیو، طراح بسیاری از پرفروش ترین محصولات اپل، این شرکت را ترک کرداینتل رویکردهای رقابتی کوالکام را دلیل شکست در بازار تراشه های مودم می داندگوشی هوشمند ۱۵۰ دلاری PinePhone با جهیز عامل لینوکس رونمایی شدبا بهترین هدفون و ایربادهای کامل بی سیم آشنا شوید

شاید دوست داشته باشید:

نسخه جدید بازی پوکمون گو در راه است

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را در پارک ها، […]

شناساندن بازی موبایل Shadowgun War Games؛ یک آنلاین جنگی گروهی

مقاله های مرتبط:بهترین بازی های اندرویدبررسی بازی موبایل Call of Duty: Mobile ورزش های آنلاین قدیم یکی از انتخاب های […]

ورزش WarFriends: مبارزه تو میدان پیکار

بازی های تفنگی همیشه از محبوب ترین عناوین در مارکت های موبایل بوده اند؛ به طوری که مطمئنا خود شما […]