معرفی بازی موبایل Undead Horde؛ به دنبال کیفر

admin دسته‌بندی نشده

داخل معرفی بازی موبایل امروز، به سراغ یک ورزش اکشن ماجراجویی با المان های نقش آفرینی رفته ایم. بازی اندروید و آیفون Undead Horde، مصنوع استودیو 10tons ltd، یک بازی ماجراجویی است که بازیکنان را در نقش یک نکرومنسر فراغت می دهد. درواقع شعر بازی آیفون و اندروید Undead Horde از این قرار است که سال ها پیش شاه بِنویکتور به قلمرو های شما حمله و آن ها را از آن خود می بطی ء. او داخل دنباله با بندگی کردن شما، اراده دارد تا جلوی قدرت های کاراکتر واقعی را بگیرد. این درون حالی است که پس از گذشت سالیان دراز، می توانید خویشتن را آزاد کنید. ازاین رو تنها یک هدف برای شما گلچین شده و آن هم نابودی شاه بنویکتور است. از آن جنایی که یک نکرومنسر هستید، باید گند خود را از مردگان تشکیل دهید و به سراغ پادشاه باغی بروید.

داشتن استراتژی نبرد و کاربرد ارزان از سیستم امر دادن بوسیله سربازها، از مهم ترین مواردی است که باید بوسیله آن توجه داشته باشید

با نخست بازی موبایل Undead Horde، وارد ابتدایی کود از بازی می شوید که نقش یک مقدر شدن تمرینی را دارد. نحوه تاسیس گند و دستور دادن بوسیله آن ها، بوسیله انعام در جریان مقدر شدن آموزشی بوسیله بازیکن یاد داده می شود. اصلی ترین المان Undead Horde، این است که جنازه مردگان را زنده کنید و به آن ها دستور دهید. زمانی که سربازهای آدم بازی را می کشید، جنازه ی آن ها روی زمین با یک استخوان بندی زرد رنگ جزیی واضح می شود. درون دنباله شما باید با فشردن دکمه مورد دید که در سمت عبث تصویر صبر دارد، آن را زنده کنید. پس از زنده شدن، تا زمانی که کشته نشود، می تواند در نقش یک ارتشی وفادار بخاطر شما مشهود شود. همچنین می توانید به خیل مخلوق شده خود دستور دهید که داخل طول ورزش بوسیله نقاط مختلف حمله درنگ. بخاطر شهید می توانید دستور دهید که لشگر سربازان را از بین ببرند و خودتان دراین میان به سراغ تجهیزات و ویرانه کردن آن ها بروید. به عبارتی، به واسطه ی المان های نقش آفرینی Undead Horde، بازیکنان می توانند استراتژی های مبارزه ای مختلفی را پیاده سازی و از آن ها برای نابودی دشمنان مصرف کنند. تو مراحل ابتدایی، آنطور که باید و شاید به وقار این بخش اثر نمی برید، ولی رفته رفته متوجه می شوید که اجازه دادن ارزان به ارتش مصنوع شده، یکی از حقیقی ترین نکاتی است که باید بوسیله آن توجه داشته باشید. دراین میان به یاد داشته باشید که پروسه زنده شدن مردگان چند وقت طول می کشد و در این بازه زمانی نباید توسط سایر سربازان به شما ضربه ای وارد شود. 

بازی اندروید و آیفون Undead Horde، یک بازی پرمیوم است که فاقد پرداخت های درون برنامه ای و ویدیوهای تبلیغاتی است. ازاین رو با خیال اسایش می توانید از داستانی که درون وارستگی شما استراحت می دهد، کیف ببرید و مراحل را یکی پس از دیگری متعاقب قاعده بگذارید. قبل از شروع هر مرحله، خبردار محیطی می شوید که می توانید خیل اولیه خود را دعوت کنید. تعداد نفراتی که به نشانی ارتشی در خیل شما راحتی می گیرند، محدود هستند. ازاین رو نیروهای خود را باید به راه ای تفویض کنید که درون ابتدای بازی بهترین عملکرد را از خود به ارائه بگذارند. دراین میان اشاره کنم که از همان ابتدا، تمامی سیاق های سرباز برای احضار کردن در دسترس بازیکن راحتی داده نمی شود، بلکه با ترفیع تو بازی و اجرا کارهای مختلف، بوسیله آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین تیم سازنده احاطه های متفاوتی را بخاطر نکرومنسر داستان طراحی کرده است که با گذر زمان فعال می شوند. از نظر بصری، بازی آیفون و اندروید Undead Horde در جایگاه متجاوز دهش صبر دارد و می تواند شما را شادمان نگه دارد. بااین تفاسیر، بازی موبایل Undead Horde یک امتحان ی داستان محور لذت بخش بخاطر کاربرانی است که دلبستگی مند به بازی های اکشن و Horde محور هستند. در پایین تر تیمار می توانید تریلر این بازی را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. ضمنا زومجی بهترین بازی های اندروید را به نعوظ هفتگی و ماهانه در مقالاتی بوسیله شما معرفی می یواش که با خواندن آن ها می توانید در سیلان ورزش های منتخب این پلتفرم قرار بگیرید.

دانلود ویدیو از آپاراتدانلود بازی Undead Horde پلی استور اپ استور

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]