بازی Cafeland World Kitchen: سرو خوراکی و غذاهای خوشمزه در آشپزخانه شما

admin دسته‌بندی نشده

بازی های سبک آشپزی یا مدیریت کاباره ابد یکی از محبوب ترین استیل ها داخل بین گیمرها بوده اند؛ بوسیله طوری که حتی درون کامپیوتر بی قراری شاهد بازی های بسیاری در این بن از جمله Dinner Dush یا Snowy Lunch Rush بودیم که بعدها به گوشی های موبایل نیز راه پیدا کردند. ولی Cafeland World Kitchen یک بازی جدید و بکر است که برخلاف رقیب های قدرتمند خود، تجربه ی یدکی ندارد و تقلا بوسیله جذب مخاطب با نوآوری های خودش کرده است. اولین تفاوتی که داخل این بازی تماشاگر هستیم فضا آن است. بر خلاف ورزش های مشابه که اکثرا تو یک کاباره جریان دارند؛ این ورزش بوسیله سراغ یک آشپزخانه ی مدرن و ارشد رفته است و علاوه بر غذا، کیک و خوراکی های دیگری را که محصول خود این آشپزخانه است نیز به فروش گذاشته است. همانطور که از اسکرین شات ورزش نمایان است گرافیک رنگارنگ بازی باعث چشم نواز شدن آن شده است؛ به طوری که مطمئنا به شمارش بصری از آن لذت خواهید برد. این موضوع و همچنین منصب سنی ۳ سال این بازی، باعث شده است Cafeland World Kitchen بخاطر کودکان نیز یک ورزش مناسب و دوست داشتنی بوسیله شمار برود و بتواند ساعت ها آن ها را سرگرم کند.

داستان ورزش از این فراغت است که شما داخل نقش مدیر یک آشپزخانه ی کوچک و ساده فرمان خود را آغاز خواهید کرد و باید بوسیله مرور و با پخت غذاها، دسرها و خوراکی های خوشمزه، مشتری جذب کنید و شهرت خویشتن را در بین مردم افزایش دهید تا در نهایت به یک آشپزخانه مبصر و جهانی تغییر شوید. امکان مدل سازی محیط آشپزخانه و اهدای لوازم دکوری یا کاربردی در طول بازی، بوسیله شما این امکان را می دهد تا تخیل خود را بوسیله امر بگیرید و آشپزخانه ی رویاهای خویشتن را آنطور که خویش دارید، طراحی کنید. طراحی شخصیت های ورزش نیز بوسیله طور جالبی صورت پژمرده است و علاوه بر آنکه کاراکترهای بامزه ای را داخل طول بازی مشاهده خواهید کرد، با تنوع متناسب قبولی در بین رجوع کنندگان روبه رو خواهیم بود.

بوسیله لطف بخش آنلاین بازی می توانید بوسیله آشپزخانه ی دوستان خود قانون بزنید خواه برای آن ها هدایای اسرارآمیز ارسال کنید. شما قادر خواهید بود به دوستانتان کمک کنید، با آن ها ملاقات کنید یا حتی با سرآشپزهای جدیدی آشنا شوید که این موارد در کنار هم، باعث می شوند علاقه مندان به بازی های جمعی و آنلاین بتوانند نهایت کیف را از این بخش ببرند. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Cafeland World Kitchen می توانید از لینک های دامن کاربرد کنید.

دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به بخش ورزش زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:بازی Hill Climb Racing 2: بازگشت توفیق آمیز بیل نیوتونبازی Dancing Line: ماجراجویی های آقای خطبازی WarFriends: مبارزه در میدان نبردبازی Major GUN: دفاع از قصبه و ضعف تروریست هابازی Ninja Spinki Challenges: بازی جدید سازنده Flappy Bird

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]