کونامی قدم وبسایت رسمی Silent Hill را برای سودا گذاشت

admin دسته‌بندی نشده

کونامی که پس از اخراج هیدئو کوجیما دیگر عملا اکثر توجه خود را معطوف درآمدزایی از مواردی کاملا بیرون از دنیای بازی های ویدیویی کرد و صرفا غرض گرفت که از مجموعه های محبوب خود استفاده ای سودجویانه داشته باشد، ساعاتی پیش یک وعده دیگر توانست مخاطب ها را از قبل هم اوقات تلخ خیس کند. چرا که اکنون قدم ی وب سایت اصلی و رسمی مجموعه ی «سایلنت هیل» (Silent Hill) با قیمت ۹۸۳۵ دلار (خیر اشتباه نخواندید) بخاطر فروش قرار پژمان است. به بیان بهتر اکنون هرکسی که این سکه را داشته باشد، می تواند بوسیله سادگی دامنه ی مورد بحث را بخرد و از آن به عنوان آدرس وب سایت خود با هر محتوایی که می خواهد، کاربرد یواش. شرکت ژاپنی که اکنون ظاهرا به هیچ کدام از فرانچایزهای خود غیر از eFootball Pro Evolution Soccer کوچک ترین اهمیتی نمی دهد، عملا با این حرکت به خیلی ها ثابت کرد که هیچگاه آینده ی بوسیله خصوصی را برای یکی از محبوب ترین و تحسین شده ترین برندهای دنیای وحشت متصور نشده است. ابتکاری شاید برای تان جالب باشد که silenthill.com خیر بوسیله رطوبت که از چند ماه قبل بخاطر سودا قرار گرفته است و ظاهرا شرکت صاحب گام صرفا چند روز قبل ارزش خرید آن را پایین تر آورد. کونامی از سال ۲۰۰۸ به بعد، پشتیبانی قابل توجه از این سایت را به خشکی امدن گذاشت. اما حداقل قدیم مثل سرمد ناشرها قدم ی آن را در خلال سال ها برای خود تمدید می کرد تا حداقل اگر یکروز به سرش زد و خواست دوباره «سایلنت هیل» بسازد، قدم ی وب سایت رسمی آن را در کنترل خود داشته باشد. اما از آن جایی که زمان حال کونامی صرفا از Silent Hill و چندین و چند مجموعه عظیم دیگر خویشتن برای تولید SlotMachineهای متنوع بهره می برد، شاید آن قدرها حزن عجیب نباشد که شرکت ژاپنی اصلا اهمیتی به وب سایتی رسمی ندهد که سازندگان برای معرفی کردن جدیدترین بازی ویدیویی حاضر درون کلکسیون از آن استفاده می کردند.

نظر شما چیست؟ آیا باتوجه به شرایط پیش آمده اصلا می توان امید داشت گه کونامی دوباره یک روز حتی اثری نسبتا خوب در دنیا بازی ترسناک Silent Hill را تحویل ما بدهد؟

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]