کونامی قدم وبسایت رسمی Silent Hill را برای سودا گذاشت

admin دسته‌بندی نشده

کونامی که پس از اخراج هیدئو کوجیما دیگر عملا اکثر توجه خود را معطوف درآمدزایی از مواردی کاملا بیرون از دنیای بازی های ویدیویی کرد و صرفا غرض گرفت که از مجموعه های محبوب خود استفاده ای سودجویانه داشته باشد، ساعاتی پیش یک وعده دیگر توانست مخاطب ها را از قبل هم اوقات تلخ خیس کند. چرا که اکنون قدم ی وب سایت اصلی و رسمی مجموعه ی «سایلنت هیل» (Silent Hill) با قیمت ۹۸۳۵ دلار (خیر اشتباه نخواندید) بخاطر فروش قرار پژمان است. به بیان بهتر اکنون هرکسی که این سکه را داشته باشد، می تواند بوسیله سادگی دامنه ی مورد بحث را بخرد و از آن به عنوان آدرس وب سایت خود با هر محتوایی که می خواهد، کاربرد یواش. شرکت ژاپنی که اکنون ظاهرا به هیچ کدام از فرانچایزهای خود غیر از eFootball Pro Evolution Soccer کوچک ترین اهمیتی نمی دهد، عملا با این حرکت به خیلی ها ثابت کرد که هیچگاه آینده ی بوسیله خصوصی را برای یکی از محبوب ترین و تحسین شده ترین برندهای دنیای وحشت متصور نشده است. ابتکاری شاید برای تان جالب باشد که silenthill.com خیر بوسیله رطوبت که از چند ماه قبل بخاطر سودا قرار گرفته است و ظاهرا شرکت صاحب گام صرفا چند روز قبل ارزش خرید آن را پایین تر آورد. کونامی از سال ۲۰۰۸ به بعد، پشتیبانی قابل توجه از این سایت را به خشکی امدن گذاشت. اما حداقل قدیم مثل سرمد ناشرها قدم ی آن را در خلال سال ها برای خود تمدید می کرد تا حداقل اگر یکروز به سرش زد و خواست دوباره «سایلنت هیل» بسازد، قدم ی وب سایت رسمی آن را در کنترل خود داشته باشد. اما از آن جایی که زمان حال کونامی صرفا از Silent Hill و چندین و چند مجموعه عظیم دیگر خویشتن برای تولید SlotMachineهای متنوع بهره می برد، شاید آن قدرها حزن عجیب نباشد که شرکت ژاپنی اصلا اهمیتی به وب سایتی رسمی ندهد که سازندگان برای معرفی کردن جدیدترین بازی ویدیویی حاضر درون کلکسیون از آن استفاده می کردند.

نظر شما چیست؟ آیا باتوجه به شرایط پیش آمده اصلا می توان امید داشت گه کونامی دوباره یک روز حتی اثری نسبتا خوب در دنیا بازی ترسناک Silent Hill را تحویل ما بدهد؟

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]