استودیوی تولیدکننده ی ورزش Journey برای اپل تی وی بازی تولید می یواش

admin دسته‌بندی نشده

استودیو بازی سازی Thatgamecompany که به اندیشه بازی های ماجراجویی شاعرانه و احساسی اش نظیر Flower و Journey شناخته شده است، محصول جدیدش را به اپل تی وی می آورد. جنوا چن، مدیرعامل و مهتر مدخل ایده پردازی این شریک شدن که در مجمع اپل درگاه داشت، بازی ماجراجویی عاطفی متاخر این همدستی با نام Sky را بوسیله نمایش گذاشت. این ورزش مانند بازی های پیشین این شرکت، دنیایی قشنگ و جذاب اما مینیمال را به تمثال می کشد که کاربران می توانند به کاوش درون آن بپردازند. این بازی همچنین قابل با اپل تی وی طراحی شده و بنا به گفته ی چن، تمام فرامین بازی با یک انگشت و به مایه ی ریموت کنترل سیری شایان عمل است.

در پستی که در وبلاگ Thatgamecompany منتشر شده، داده ها بیشتری نیز داخل مورد بازی Sky عرضه شده است:فاتحه پروسه ی تولید Sky از چند سال پیش شروع شده است. پس از نمایش ی بازی Journey، بسیاری از هواداران درون پیام هایشان بوسیله ما اقرار می کردند که چقدر از ارتکاب بازی Journey داخل پیاده شدن همسر، فرزندان و عزیزان خود لذت می برند. آن ها همچنین از ما خواستند تا در صورت امکان بازی تولید کنیم که به آن ها اجازه بدهد درون کنار عزیزانشان به بازی کردن بپردازند. ما [همچنین] می خواستیم مردم بیشتری ورزش ها را یار داشته باشند، پس تشویق شدیم تا این ایده را بیشتر تک بررسی استراحت دهیم. همین امر باعث شد بازی [جدیدمان] را برای اولیه مرحله در یک پلتفرم موبایل نمایش کنیم. پلتفرمی که بسیاری از افراد تو سراسر جهان بوسیله آن دسترسی دارند.

توضیح این بازی بخاطر ما آسان نیست، ولی می توانیم بگوییم Sky بخاطر بازی کردن و بوسیله پول اعانه گذاشتن میان عزیزان و قوم طراحی شده است. اگر می توانید کیف رفتن به شهر بازی را تصور کنید، یعنی جایی که خاطره های ماندگار و بوسیله یاد ماندنی خلق می شوند؛ می قابلیت گفت بازی Sky نیز این طور احساسی را رقم می زند.

بازی اسکای بخاطر آیفون و آیپد هم ارائه می شود و زمان احتمالی عرضه ی آن نیز زمستان سال سیال خواهد بود.بیشتر بخوانید:تسلا و شرکت های بزرگ فناوری به پناه از کار اجباری کودکان متهم شدندپردازنده اسنپدراگون 865 کوالکام ، اپل A13 را درون برخی بنچمارک ها شکست می دهدماسک سه گانه مربوط باینده سیستم امتیاز چهره پایانه صیقل و پایانه فرودگاه را فریب دادقیمت چند بطرف خانه هزاره دلاری مک پرو در کلاس ورک استیشن بی سابقه نیستدستیار هوشمند سیری اپل جان پسر شباب را از مرگ حتمی استخلاص قسط

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]