اپل احتمالا در رویداد ۵ فروردین، سرویس اشتراکی ورزش اختصاصی اش را معرفی می کند

admin دسته‌بندی نشده

اپل (Apple) طبق اعلام رسمی اش قصد دارد دوشنبه ی پیش رو (۲۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۵ فروردین ۱۳۹۸) رویدادی را برگزار کند. براساس اطلاعات رک شده از لفظ برخی منابع، کوپرتینویی ها در این مراسم سرویس های جدیدی را در حوزه ی تلویزیون، اطلاع دادن و تناسب اندام رونمایی خواهند کرد. 

بااین حال ظاهرا موارد یادشده عزب برنامه های اپل برای رویداد پنجم فروردین نیستند. اخیرا شایعه ی جدیدی منتشر شده است که از رونمایی درخت سرو عمومی بازی iOS توسط این شرکت معارفه می دهد. وب سایت بلومبرگ اخیرا به نقل از فدایی منابع نوشته است که اپل بی آرامی اکنون با فداکار همدستی ها در تک این سرو درحال مذاکره است.مقاله های مرتبط:چه انتظاراتی از رویداد ۵ فروردین اپل داریم؟

بدوی وهله تو اواخر ژانویه بود که وب سایتی به صیت چِدار گزارشی در تک این سرویس منتشر کرد؛ این وب سایت مدعی شده حیات که درون سرویس موردبحث، کاربران با پرداخت مبلغی نمایان بوسیله قیافه ماهانه، خواهند توانست بوسیله مجموعه ای از ورزش های پولی iOS دسترسی پیدا کنند.

گزارش های اخیر می گفتند که سرو خبری موردانتظار اپل قرار است چیزی در حدو اندازه ی نتفلیکس بخاطر بازار مجلات خبری باشد؛ با این اوصاف سرویس اشتراکی بازی این شرکت نیز قطعا چنین نقشی را در حوزه ی بازی های موبایلی ایفا خواهد کرد.

بلومبرگ تو دنباله ی گزارشش می نویسد که اپل ظاهرا سرود دارد درون سرویس خودش تنها بازی های پولی را قرار دهد؛ این یعنی ورزش های دیگری که مجانی هستند اما صیقلی درون برنامه ای دارند، در این سرو جای نخواهند گرفت. بوسیله بیانی دیگر، بازی های محبوبی همچون فورتنایت و پاب جی موبایل در فهرست مربوط بوسیله سرو اشتراکی ورزش اپل قرار نخواهند گرفت.

از طرفی ورزش هایی همچون ماینکرفت، Stardew Valley ،Heads Up! ،Monument Valley 2 ،Monument Valley 1 و NBA 2K19 مواردی هستند که داخل بین ورزش های این سرویس اشتراکی جای خواهند داشت.

درواقع روند کلی به این رخساره است که کاربران به عارض ماهانه نفقه ای را پرداخت و در ازای آن، به کلکسیون ای شامل بازی های پولی دسترسی صریح می کنند. درضمن این کار می تواند بخاطر ترقی دهندگان همچنین درآمدزا باشد؛ چرا که گفته می شود اپل مشیت دارد بوسیله ترقی دهندگان سپرده به میزان استقبالی که از ورزش های شان می شود، مبلغی پرداخت درنگ.

رویداد پیش رو در روز دوشنبه، بی شک نیکوترین موقع برای رونمایی این سرویس است. بااین حال نمی استعداد با قطعیت در این ماخذ صحبت کرد؛ چون این امکان وجود دارد که اپل با درنظرگرفتن دلایلی مشخص، شناساندن این سرو را تا زمان برگزاری WWDC به تعویق بیاندازد.

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟بیشتر بخوانید:اپل ۶۶ درصد از سود و ۳۲ درصد از درآمد صنعت گوشی های هوشمند را به خویشتن ویژه می دهدآیا تشعشات فرکانس رادیویی آیفون 7 در محدوده ایمن قرار دارد؟آیفون های 2020 احتمالا با سنسورهای تثبیت کننده شمایل ارائه خواهند شداپل برای پشتیبانی از محصولاتش مبتلا کار روی فناوری های ماهواره ای استاعمال قوانین سختگیرانه برنده در ژاپن بخاطر فعالیت غول های اینترنتی

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]