ورزش Hill Climb Racing 2: بازگشت موفقیت آمیز بیل نیوتون

admin دسته‌بندی نشده

به جرئت می توان Hill Climb Racing را یکی از دوست داشتنی ترین ورزش هایی نامید که تاکنون برای گوشی های موبایل منتشر شده است. یک بازی دوبعدی تو استیل سامان سواری که با چالش ها و فیزیک جالبی که در نقشه کشی خویشتن استعمال کرده بود، توانست توجه کاربران بسیاری را به خویشتن طلبیدن کند و تعداد شگفت انگیز ۵۰۰ میلیون دانلود (عزب نسخه اندروید) برای خود رقم بزند. با توجه به محبوبیت بسیار بالای این بازی، انتشار نسخه ی دوم از آن بسیار محتمل وجود که عاقبت سازندگان ورزش سپس از مدتی تمام Hill Climb Racing 2 را منتشر کردند. این بازی تو همین مدت کوتاهی که از انتشار آن گذشته، نزدیک به ۵۰ میلیون دانلود تنها در پلی استور گوگل ثبت و امتیاز ۴.۶ از طرف کاربران تصرف کرده است که نسبت بوسیله نسخه ی بدوی خود، ۰.۲ نمره پیشرفت دارد. داستان بازی مانند نسخه ی مبدا است و در آن شما باید کنترل ماشینی را کنار عهده بگیرید که اراده عبور از تپه ها و مسیرهای نرم شدن دارد و آن را سالم و بدون واژگون شدن به آماج برسانید. درجه بندی اهل سنت بازی ۳ سال است و می توانید با خیالی آسوده این بازی سرگرم کننده را در جوانمردی کودکانتان استراحت دهید.

گرافیک ورزش با بود آنکه داخل جزئیات و برخی موارد ترفیع داشته است؛ اما شباهت بسیاری به گرافیک نسخه ی مطلع دارد و فرق چندانی داخل آن مشاهده نمی شود. تو عوض ماشین ها و مسیرهای جدیدی به ورزش اضافه شده است که می تواند شما را برای ماجراجویی های مجدد در Hill Climb Racing وسوسه یواش. در Hill Climb Racing 2 علاوه پهلو آنکه همانند نسخه فاتحه قادر به شخصی سازی و ارتقاء سامان خود هستید، روی راننده ی آن نیز کنترل خواهید داشت و می توانید از لباس و کلاه گرفته تا خصوصیات معنوی او را آن نعوظ که خودی دارید، تغییر دهید. توسط حصه آنلاین بازی می توانید بوسیله صورت آنلاین و با کاربران دیگری از سرتاسر گیتی به رقابت بپردازید و دلربایی و ترس بازی را متجاوز از پیش اضافه دهید. این ورزش دارای ۸۰ مگابایت ظرفیت در اندروید و ۱۳۰ مگابایت در آی او اس است و بخاطر اجرا حداقل به نسخه های ۴.۲ و ۸.۰ این دو پلت فرم احتیاج خواهد داشت. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Hill Climb Racing 2 می توانید از لینک های مافوق استعمال کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون خواه ویندوزموبایل به بخش ورزش زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]