ورزش HOOP Basketball: پرتاب توپ داخل دنیای فانتزی بسکتبال

admin دسته‌بندی نشده

بازی های میسر و مورد صفحه ای که تهی از محیط های اشفته خواه گیم پلی گیج کننده هستند، از محبوبیت متجاوز فوقانی نزد کاربران برخوردارند. این محبوبیت زمانی که نشانی مورد نظر مربوط بوسیله ورزش باشد، بیشتر می شود. HOOP Basketball یکی از این بازی های میسر از لحاظ گرافیکی است و با بود آن که گرافیک خیره کننده یا گستردگی خاصی ندارد، توانسته است قلب کاربران بسیاری را به دست آورد؛ به طوری که تنها در پلی استور گوگل نزدیک به ۵ میلیون کاربر آن را دانلود کرده اند. همان طور که از نام ورزش پیدا است، شما با ورزش محبوب بسکتبال رو به رو خواهید بود. HOOP Basketball خیر به سراغ شبیه سازی بسکتبال رفته است و نه شما را به دل سالن ها و مسابقات تیمی و شلوغ کار می برد؛ بلکه جذاب ترین بخش ورزش بسکتبال، یعنی پرتاب توپ به سمت زنبیل را بدون حاشیه یا بهم خورده طرز کار های اضافه در اصالت شما راحتی می دهد تا با پرتاب های مکرر و سعی برای در سبد انداختن توپ، ساعات لذت بخشی برایتان مجهز یواش. شما در این ورزش باید با لمس طولانی صفحه، مقیاس قدرت پرتاب را صریح کنید و به محض پیوستن به درجه ی مورد نظر، انگشت خود را وارسته کنید تا توپ به سمت زنبیل پرتاب شود. ورزش در چند شکل مختلف از جمله تک نفره، دونفره، تمرینی، مانور ای و … زیبنده انجام است که می توانید بنا بر سلیقه ی خود آن ها را گزینش کنید.

گرافیک بازی با وجود آنکه میسر و باثبات طراحی شده است، دارای تنوع و ریزه موثر های جالبی است. برای مثال زمانی که توپ به کناره های زنبیل برخورد می نرم گواه لول فیزیکی جالب تور و محور خواهیم وجود که دلربایی خاصی به بازی تکثیر کرده است. ارتکاب بازی همچنین در ۶ مکان متنوع از جمله پارک، ساحل، شهر برفی، کشتزار و … مقدور خواهد بود که همه بوسیله صورت جذاب و دلنشینی طراحی شده اند و باعث تماس محکم کردن گیمر با محیط خواهند شد. توپ بازی همچنین دارای ویژگی انحصاری سازی است و می توانید طرح آن را از بین ۱۰ گزینه مختلف انتخاب کنید. این بازی در اندروید ۲۱ و درون آیفون ۱۰۱ مگابایت ظرفیت دارد. برای دانلود بازی اندروید و آیفون HOOP – Basketball می توانید از لینک های دامن استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به جزء بازی زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]