ورزش Dancing Line: ماجراجویی های آقای خط

admin دسته‌بندی نشده

بازی های آرکید از طرفداران بسیاری در گیتی برخوردارند. Dancing Line یک نمونه از آرکید های موفق است که تنها در پلی استور گوگل نزدیک بوسیله ۵ میلیون بار دانلود شده است. این بازی که با گرافیکی بسیار ساده نقشه کشی شده، تلفیقی از موسیقی و تمرکز است. داستان بازی از این راحتی است که در هر مرحله شما باید کنترل یک خط درون حال حرکت را در دست بگیرید و از اصابت آن با موانع جلوگیری کنید. این خط به طور خودکار تو حال حرکت است و شما باید تنها با تپ کردن روی صفحه، دست خط لول آن را طوری تبدیل دهید که با موانع یا چاله هایی که در طرز آن استراحت می گیرد برخورد نکند. شاید در نگاه اول انجام این بازی ساده باشد؛ اما کافی است چند بار از آن را امتحان کنید تا متوجه شوید با یکی از چالش برانگیزترین ورزش های موبایلی رو به رو هستید که گذر از مراحل آن بسیار سخت است. درجه بندی سنی بازی ۳ سال است و انجام آن بخاطر کودکان مناسب است؛ اما با توجه بوسیله ماندگی بازی بعید می دانیم تا اینکه داخل عارض اذن ی شما، کودکانتان علاقه ای بوسیله بازی نشان دهند. ولی مقدر شدن جالب بازی همان نعوظ که در بالا رمز شد، امتزاج محسوس بازی با موسیقی است. برای درک این موضوع باید بازی را امتحان کنید؛ اما به نعوظ اختصار باید بگویم حین ی تغییر مسیرهای خط، پرش های آن از موانع و تپ کردن های شما، با لمحه های خاصی از موسیقی در حال پخش بازی هماهنگ شده است که به نوعی هماهنگی بسیار ملموسی بین محیط بازی و موزیک در حال پخش احساس خواهید کرد که برهان شهرت گذاری بازی نیز (خط رقصان) شاید همین موضوع باشد.

با توجه به اهمیتی که موسیقی در این ورزش دارد، سزاوار سرزنش گمان بود که با موسیقی های جذابی رو به رو باشیم و باید با اطمینان گفت که هرقدر حصه گرافیک ورزش سهل است، موسیقی آن صنف ای و شنیدنی است؛ بوسیله طوری که حتی در توضیحات پلی استور بازی نیز گفته شده است که این قطعات موسیقی بوسیله عارض اختصاصی و با دقت و وسواس بسیاری مصنوع و انتخاب شده اند. البته نقش موسیقی و هماهنگ شدن آن با گیم پلی داخل بازی تنها جهت افزایش جذابیت نیست. شما با گذر از چند وعده و آشنایی با سبک و وضع بازی، می توانید از موسیقی تو حال پخش و ریتم آن نیز برای دگرگونی مسیر کمک بگیرید و حتی بوسیله جایی برسید که برای تغییر مسیرها نیازی به نگاه کردن بوسیله صفحه ی بازی نداشته باشید و تنها از روی موسیقی در حال پخش، زمان دگرگونی مسیرها را متوجه شوید. این بازی دوست داشتنی تو اندروید ۲۶ و در آیفون ۱۵۶ مگابایت حجم دارد و بوسیله رخساره رایگان منتشر شده است. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Dancing Line می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود ورزش های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل بوسیله بخش بازی زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]