ورزش Dancing Line: ماجراجویی های آقای خط

admin دسته‌بندی نشده

بازی های آرکید از طرفداران بسیاری در گیتی برخوردارند. Dancing Line یک نمونه از آرکید های موفق است که تنها در پلی استور گوگل نزدیک بوسیله ۵ میلیون بار دانلود شده است. این بازی که با گرافیکی بسیار ساده نقشه کشی شده، تلفیقی از موسیقی و تمرکز است. داستان بازی از این راحتی است که در هر مرحله شما باید کنترل یک خط درون حال حرکت را در دست بگیرید و از اصابت آن با موانع جلوگیری کنید. این خط به طور خودکار تو حال حرکت است و شما باید تنها با تپ کردن روی صفحه، دست خط لول آن را طوری تبدیل دهید که با موانع یا چاله هایی که در طرز آن استراحت می گیرد برخورد نکند. شاید در نگاه اول انجام این بازی ساده باشد؛ اما کافی است چند بار از آن را امتحان کنید تا متوجه شوید با یکی از چالش برانگیزترین ورزش های موبایلی رو به رو هستید که گذر از مراحل آن بسیار سخت است. درجه بندی سنی بازی ۳ سال است و انجام آن بخاطر کودکان مناسب است؛ اما با توجه بوسیله ماندگی بازی بعید می دانیم تا اینکه داخل عارض اذن ی شما، کودکانتان علاقه ای بوسیله بازی نشان دهند. ولی مقدر شدن جالب بازی همان نعوظ که در بالا رمز شد، امتزاج محسوس بازی با موسیقی است. برای درک این موضوع باید بازی را امتحان کنید؛ اما به نعوظ اختصار باید بگویم حین ی تغییر مسیرهای خط، پرش های آن از موانع و تپ کردن های شما، با لمحه های خاصی از موسیقی در حال پخش بازی هماهنگ شده است که به نوعی هماهنگی بسیار ملموسی بین محیط بازی و موزیک در حال پخش احساس خواهید کرد که برهان شهرت گذاری بازی نیز (خط رقصان) شاید همین موضوع باشد.

با توجه به اهمیتی که موسیقی در این ورزش دارد، سزاوار سرزنش گمان بود که با موسیقی های جذابی رو به رو باشیم و باید با اطمینان گفت که هرقدر حصه گرافیک ورزش سهل است، موسیقی آن صنف ای و شنیدنی است؛ بوسیله طوری که حتی در توضیحات پلی استور بازی نیز گفته شده است که این قطعات موسیقی بوسیله عارض اختصاصی و با دقت و وسواس بسیاری مصنوع و انتخاب شده اند. البته نقش موسیقی و هماهنگ شدن آن با گیم پلی داخل بازی تنها جهت افزایش جذابیت نیست. شما با گذر از چند وعده و آشنایی با سبک و وضع بازی، می توانید از موسیقی تو حال پخش و ریتم آن نیز برای دگرگونی مسیر کمک بگیرید و حتی بوسیله جایی برسید که برای تغییر مسیرها نیازی به نگاه کردن بوسیله صفحه ی بازی نداشته باشید و تنها از روی موسیقی در حال پخش، زمان دگرگونی مسیرها را متوجه شوید. این بازی دوست داشتنی تو اندروید ۲۶ و در آیفون ۱۵۶ مگابایت حجم دارد و بوسیله رخساره رایگان منتشر شده است. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Dancing Line می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود ورزش های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل بوسیله بخش بازی زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]