فیلمبرداری فیلم The Batman بخاطر ویروس کرونا به مدت دو هفته متوقف شد

admin دسته‌بندی نشده

مقاله مرتبطهمه اطلاعاتی که از فیلم The Batman مت ریوز با ورزش رابرت پتینسون داریم

از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید  فیلم The Batman (بتمن)  رسما آغاز شد و هفته گذشته همچنین   مت ریوز، کارگردان و نویسنده فیلمنامه این فیلم، با اشاعه ویدیویی آزمایشی از رابرت پتینسون در نقش نامجو تاریکی رسما رونمایی کرد که فایده های متفاوتی را نیز در پی داشت. پس از آن ریوز از بت موبیل جدید بتمن در این فیلم همچنین رونمایی کرد که ظاهر متفاوتی نسبت بوسیله نسخه های دیگر آن داشت. بااین حال، شیوع گسترده ویروس کرونا باعث دنبال افتادن چندین فیلم و ایستا شدن فیلمبرداری و تولید چندین فیلم و سریال شده، اما شریک برادران وارنر تصمیم گرفت تا فیلمبرداری تمامی فیلم های داخل دست ساخت خود را امتداد دهد که این موضوع باعث انتقادات شدیدی از این شرکت نیز شده بود. حال در نو ترین اطلاع دادن سینما و تلویزیون، ویروس کرونا عاقبت باعث تعطیل شدن فیلمبرداری فیلم Batman شده است. 

همدستی بردادران وارنر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری فیلم The Batman از روز شنبه این هفته به مدت دو هفته تعطیل شده است و در امتداد اعلام کردند که استودیو همچنان شرایط کنونی را زیر نظر خواهد داشت. در واقع بوسیله نظر می رسد که در صورتی که گسترش ویروس کرونا ادامه پیدا کند، تعطیلی فیلمبرداری فیلم بتمن امکان پذیر است ادامه برملا کند و حتی می تواند باعث تعطیلی دیگر فیلم های این استودیو نیز شود. این تعطیلی تولید در حالی اتفاق محذوف که قرار بود محل تولید فیلم Batman به شهر لیورپول منتقل شود. علاوه پهلو فیلم بتمن، والت دیزنی فیلمبرداری چندین فیلم لایو اکشن خود از عموم فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings (شانگ-چی و قصه ۱۰ جماعت) و فیلم The Little Mermaid (پری بحری کوچولو) را متوقف کرد و همچنین نتفلیکس نیز از تعطیلی تولید فیلم Red Notice (اعلان قرمز) اطلاع داده است. 

این داخل حالی است که فیلمبرداری دیگر فیلم های برادران وارنر مانند تقدیر جدید فیلم The Matrix (ماتریکس) در دهات سن فرانسیسکو و فیلم King Richard (پادشاه ریچارد) در قریه لس آنجلس همچنان دنباله دارد. همچنین مراحل فیلمبرداری فیلم Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت انگیز ۳) نیز فراغت است از روز دوشنبه این هفته در لندن آغاز شود، اما این موضوع می تواند خیلی سریع تغییر کند؛ چرا که استودیو تو حال تجسس وضعیت کنونی است. رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو، جیمی لاوسون و گیل پرز آبراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Batman حضور دارند و به ایفای نقش خواهند صیقل.

فیلم The Batman بخاطر اکران تو تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است. 

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]