نوروز ۱۳۹۹ خجسته

admin دسته‌بندی نشده

سال ۱۳۹۸ با تمام منت ها و قباحت هایش طولانی شد. هر چقدر تیمار امسال سالی نچندان خوش بخاطر همه ما بود، یک سال دیگر کنار شما وجود داشتن ارشد ترین قلب گرمی و بزرگ ترین دستاورد بخاطر کامل تیم زومجی بود. ممنون از اینکه مشابه همیشه در کنار ما بودید و نه تنها درون لحظات شادی، بلکه در لحظات قلق نیز با ما همراه بودید و با نظرات دل گرم کننده تان ما را به ادامه وضع امیدوار کردید. در فرجام سال همه ما به رخساره غیر منتظره با مسری ویروس کرونا مواجه شدیم. ویروسی که خواه ناخواه زندگی همه انسان گیتی را والا الشعاع قرار داد و اختلالات اضافی را داخل زندگی روزانه همه ما خلق کرد. آرزو داریم که در سال جدید با تکریم تمامی نکاتی که از طرف متخصصان بوسیله ما اعلام شده، خویشتن و خانواده مان از این ویروس ایمن باشیم. 

امیدواریم سال پیش رو، سالی لبالب از موفقیت، پر از شادی، انباشته از لحظات ناب تکرار ناشدنی، انباشته از سلامتی و مملو از پول برای مورد تک شما مخاطبان خویش داشتنی و مقدم زومجی باشد. امسال تیمار مانند همیشه سعی کردیم با ویدیوها، نقدها، مقالات تالیفی و اخبار ابراز رسالت مان را به نحو احسن انجام دهیم. در این سال اما کامل تلاش ما این حیات که آیتم های متنوع زومجی را گشایش بخشیم.

در پاره سینما، سعی کردیم با تنوع گذشت بوسیله مطالب، نقدهای بیشتر، مصاحبه های ابراز و پیشنهاد فیلم ها درون ژانرهای مختلف، تمامی مخاطبان سینما را راضی نگاه داریم. سعی کردیم در بخش بازی توجه بیشتری به ورزش های وارسته کنیم، سری مقالات آرشیو را با نگاهی به ورزش های کمتر شناخته شده آغاز کردیم و با ترجمه مقالات مختلف از منابع معتبر، نوشته مقالات و مصاحبه های عام تنوع منت بوسیله حصه ورزش زومجی دادیم. درون مدخل موبایل نیز کامل تلاش مان این بود که با معرفی بازی های درخور در ژانرهای مختلف همیشه بخاطر گیمرهای موبایل پیشنهاد های جذابی داشته باشیم. 

اما داخل مقدر شدن ویدیو، پس از هشتاد تقدیر از پخش برنامه سالیانه لودینگ غرض گرفتیم تغییراتی اساسی را در پروگرام اعمال کنیم. متاسفانه دستور کار ریزی برای پخش سری جدید لودینگ در سال ۱۳۹۸ به برهان شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و به شما قول می دهیم در سال ۱۳۹۹ با سری جدید لودینگ با آیتم های متنوع پیش شما برگردیم. برنامه فریم همچنین داخل حال تغییراتی است که بوسیله زودی حاصل آن را خواهید دید. ولی امسال مصادف بود با تولید و ترویج ری لود، جدیدترین برنامه تحلیلی ویدیویی زومجی تو رابطه با ویدیوگیم که با استقبال شما کاربران مرجح همراه شد. در کنار تمام این ها، شقه نگاه های ویدیوگیم و بازی های رومیزی مختلفی را بخاطر شما تولید کردیم و همچنین زوم کست های تحلیلی زومجی به قوت خویشتن ادامه داشتند. 

امیدواریم داخل سال آینده بتوانیم درون بر شما با قدرت بسیار بیشتری بوسیله فعالیت خودمان ادامه دهیم. باز اندوه از طرف آویشن زومجی سال نو را بوسیله شما تبریک می گوییم و امیدواریم در به خشکی امدن قوم و عزیزان تان سالی سرشار از موفقیت و شادمانی را تجربه کنید. تو پایان از شما دعوت می کنیم ویدیو تهنیت بچه های زومجی را سیاحت کنید. سال بدیع خجسته!

دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوب

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]