تولید فصل چهارم سریال The Crown به اتمام رسید

admin دسته‌بندی نشده

با شیوع ویروس کووید ۱۹ تو دنیا، تولید بسیاری از فیلم ها و سریال های مختلف تو سرتاسر جهان ایستا و به زمان دیگری موکول شده است. با این حال اوایل هفته گذشته اعلام شد که حتی با وجود این ویروس، عوامل پیدایش سریال The Crown، تصمیم ندارند ساخت فصل چهارم این سریال را بوسیله تعویق بیندازند. 

داخل جدیدترین اخبار تلویزیون، وب سایت انترتینمنت ویکلی روز گذشته اخبار کرد که حکم ساخت منفصل چهارم این سریال چند روز زودتر از موعد مقرر بوسیله اتمام رسیده است. سریالی نمایشنامه-تاریخی که برای پخش در شبکه نتفلیکسساخته شده است و تا بحال موفق شده جوایز متعددی را قبض نرم. 

شرکتی که وظیفه ساخت عزل چهارم سریال را پهلو عهده داشت به همراه نتفلیکس تصمیم گرفتند که پیدایش فصل چهارم را بوسیله مدت یک هفته تمدید کنند تا پیش از دخول سریال بوسیله مرحله پس تولید، فدایی از مشکلات سریال را محلول کنند.

در فصل سوم سریال The Crown شاهد این بودیم که تمامی بازیگران سریال سن پایگاه اوج رفته است. نیز منفصل سوم، مت اسمیتی که برای دو عزل به ایفای نقش شاهزاده پرینس می پرداخت، با توبیاس منزیس جایگزین شده است. تیمار این طور نقش های شاهزاده چارلز و آنی با بالاتر رفتن سن به ترتیب به جاش اوکانر و ارین داهرتی محول شده است. گیلیان اندرسون مستمری ایفای نقش مارگارت تاچر را بر عهده دارد و امرالد فنل نیز در نقش کمیلا پارکر باولز بازی می کند.

رمان فصل سومین سریال The Crown در سال های ۱۹۶۴ و ۱۹۷۲ روند داشت و روایت گر اتفاقات رادیکال کتاب بریتانیا مانند مناسبت نامشروع شاهزاده مارگارت با رادی لویلین و غلبه قبض سیاسی مارگارت تاچر بود. 

شاید دوست داشته باشید:

پردانلودترین و سودآورترین ورزش ها و اپلیکیشن های موبایلی 2018

ظاهرا سال به سال میزان دانلود اپلیکیشن ها و البته میزان هزینه ای که آدم در آن ها صرف می […]

اولین تصاویر سریال The Stand با بازی الکساندر اسکاشگورد منتشر شد

از زمان عالمگیر ویروس کرونا، ادبیات و حتی سریال The Stand (مقاومت) بوسیله یکی از مباحث محبوب در آمریکا تغییر شده […]

سپردهSGHAROOOON الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption ورزش Borderlands 3 معرفی کردن

درSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON تابستان سال گذشته بود که بازی Borderlands 3 پس از سال ها خواست ارائه شد تا کاربران بتوانند یک […]