رویداد Taipei Game Show 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا باطل سازی شد

admin دسته‌بندی نشده

مقاله های مرتبط:گیم استاپ به برهان مسری ویروس کرونا تمام فروشگاه های خود را تعطیل می کند

در ابتدا قرار حیات رویداد Taipei Game Show 2020 تو اواخر ماه فوریه برگزار شود، ولی به فکر کردن ویروس کرونا به پنج آماج ماه (۲۵ ژوئن) موکول شد. این درون حالی است که سازمان اجرایی رویداد Taipei Game Show برای حفظ کردن سلامت برگزار کنندگان و بازدید کنندگان، باز حزن تغییراتی را اعمال کرده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، سازمان برگزار کننده Taipei Game Show 2020 اعلام کرده که این رویداد به تفکر مسری ویروس کووید-۱۹ به صورت کامل ابطال شده است. آن ها تو بیانیه منتشر شده خویشتن اعلام کرده اند:رویداد Taipei Game Show 2020 مجددا برای برگزاری داخل تاریخ پنج مقصد ماه الی هشت تیر ماه برنامه ریزی شده بود، اما عالمگیر ویروس Covid-19 ادامه دار است و نیز قوانین مراکز کنترل بیماری تایوان قانون های جدید را گونه کرده که برگزاری رویداد با ۱۰۰ شرکت کننده در فضای بسته را ممنوع شده است. پس از صحبت با برگزار کنندگان، برای حفظ سلامتی و بزرگداشت موارد ایمنی، تصمیم گرفتیم که رویدادهای Taipei Game Show 2020 و Asia Pacific Game Summit را باطل سازی کنیم. تمامی هزینه های اعمال شده پس فرستاده خواهند شد.

سازمان مصونیت جهانی در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۹۸ از ویروس کرونا به عنوان یک ویروس همگی گیر یاد کرد و در ادامه مراکز کنترل بیماری تایوان تیمار ورود افراد خارجی بوسیله تایوان را ممنوع کرد. همچنین اعلام شد که با تجمع های مختلف اصابت می شود. هیئت برگزاری Taipei Game Show به این خراج رسید که امکان دارد برگزاری رویداد امسال باعث ایجاد مشکلات مختلفی شود، زیرا هر سال زیاد از ۳۰۰ هزار نفر در این رویداد شرکت می کنند. این در حالی است که اخبار شده ۲۳۵ نفر در تایوان بوسیله ویروس کرونا مشغول هستند. 

بعضی از توسعه دهندگان، بازدید کنندگان خواه سایر عوامل بوسیله فکر کردن اتفاقات رخ داده قادر نیستند وارد تایوان شوند. در حال حاضر رجحان ما پاسداری دستورالعمل ها و پاس شیوه است تا از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم. ازاین رو تصمیم به لغو رویداد Taipei Game Show 2020 گرفتیم.

در انتها مشخص شده است که آویشن اجرایی داخل حال امر روی برگزاری رویداد آنلاین از جمله Taipei Game Show LIVE و Online Business Matching هستند. درون گذشته اعلام شده بود که Cyberpunk 2077 و Elden Ring در رویداد ذکر شده پیشگاه خواهند داشت. ازاین رو احتمال می جوی شاهد حضور این بازی ها در رویداد آنلاین Taipei Game Show باشیم. البته تاریخ برگزاری این رویداد آنلاین اطلاع دادن نشده است. این نخستین بار نیست که عالمگیر ویروس کرونا باعث لغو یک رویداد می شود و در گذشته نمایشگاه E3 2020 هم به تفکر شیوع ویروس کرونا لغو شد. 

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]