درآمد سامسونگ و گوگل از ورزش موبایل، بوسیله حد اپل رسید

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله دلیل قابلیت هایی که گوشی هوشمند آیفون نسبت به سایر گوشی های هوشمند رقیب دارد، مدت ها است اپل از رویت نرخ بالای کسب درآمد در حوزه ی باز ی های موبایل، به عنوان کمپانی غالب شناخته می شود؛ اما آمار و ارقام و پلتفرم دلتا دی ان آ نشان می دهد که سرحد رقبا داخل این زمینه به نمونه قابل توجهی به اپل نزدیک شده است.

به دلیل تجربه ی کاربری بیش خوبی که آيفون درون یک دهه ی اخیر عرضه کرده است، این گوشی هوشمند بخاطر افرادی که نیت انجام ورزش موبایل دارند، همیشه بهینه گزینه ی امکان پذیر بوده و کاربران سیستم عامل آی اواس نسبت به کاربران جهیز عامل اندروید، در کل زمان بیشتری بخاطر انجام بازی صرف کرده اند. حال دلتا دی ان آ به این موضوع پی درگیر است که گوشی های هوشمندی مثل سری گلکسی اس سامسونگ یا گوگل پیکسل تنها از نظر کسب درآمد در بازی های موبایل به آيفون زیاد نزدیک شده و حتی از دیدن آمار درآمدزایی بوسیله ازای کاربران فعال روزانه (ARPDAU) از آیفون پیشی خمود اند. باید اشاره کنیم که ARPDAU یک کمیت گیری کلیدی است که میزان درآمدزایی بر زمینه عملکرد یومیه ی وفادارترین کاربران را مدال می دهد.

مطالعه ی اجرا شده توسط دلتا دی ان آ، درصد بازیکنانی که به عمل ورزش های رایگان در گوشی های هوشمند آیفون، گلکسی اس سامسونگ و گوگل پیکسل پرداخته اند بی قراری مدال می دهد. لازم بوسیله ذکر است که جدیدترین گوشی هوشمند کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ پلاس، تو این وارسی بیشترین ارزش درآمدزایی به ازای کاربران فعال روزمره را بوسیله دست آورده است.

مطالعات اولیه علامت می دهند که گوشی های هوشمند جدیدتر همیشه نسبت بوسیله مقیاس های قبلی درآمدزایی بیشتری دارند. علاوه بر این گوشی هایی که از نمایشگرهای بزرگ بهره می برند، در تصرف درآمد نسبت بوسیله گوشی هایی با ورقه نمایش کوچک تر، عملکرد بهتری دارند. اما از نظر مقیاس گوشی، سری گلکسی اس سامسونگ همیشه از یکسره بهترین گزینه های موجود است.

مارک رابینسون، مدیرعامل دلتا دی ان آ، می گوید: «این حقیقت که بازی های سیستم عامل آی اواس نسبت به بازی های ارائه شده برای سیستم عامل اندروید درآمدزایی بیشتری دارند برای همگی واضح است، ولی آنچه دراین بین جالب بوسیله نظر می رسد، این است که ابعاد نمایشگر و عملکرد یک دستگاه، می توانند عوامل بسیار مهمی درون درآمدزایی بیشتر باشند… شاید ساختن یک گوشی هوشمند که بتواند آیفون را در بسرنوشت شوم دچار کردن بازی به چالش بکشد حدود ۱۰ سال به طول بیانجامد. مطالعاتی که ما اجرا داده ایم علامت می دهند که گیمرهای موبایل، امتحان ی کاربری اجرای بازی روی گوشی های هوشمندی متشابه جدیدترین سری گلکسی اس سامسونگ و گوگل پیکسل را چندان دورتر از امتحان ی کاربری آیفون نمی دانند.»

باید رمز کنیم که این مطالعه داخل ماه ژوئن ۲۰۱۷ و روی ۱.۴ میلیون نفر گیمر در بکلی آمریکای شمالی ادا شده است.

رابینسون در بخش دیگری از توضیحات خود افزود: «با افزایش قدرت و عملکرد گوشی های هوشمند، می توانیم غبطه داشته باشیم که کسب درآمد از بازی های موبایل، همگام با این تغییرات افزایش یابد.»

نظر شما تو این مورد چیست؟بیشتر بخوانید:رندرهای غیررسمی گلکسی فولد 2 منتشر شدمشخصات فنی گلکسی M11 به همراه رندرهای این گوشی فاش شدندافت ۴۰ درصدی بیع قوم ی گلکسی اس 20 سامسونگ نسبت به مدل های اس 10اپلیکیشن Google Podcasts بخاطر iOS منتشر شدکمک ۸۰۰ میلیون دلاری گوگل برای مقابله با بیماری کرونا

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]