ورزش WarFriends: مبارزه تو میدان پیکار

admin دسته‌بندی نشده

بازی های تفنگی همیشه از محبوب ترین عناوین در مارکت های موبایل بوده اند؛ به طوری که مطمئنا خود شما همچنین چندین ورزش درون سبک اکشن و تیراندازی را تا به امروز تجربه کرده اید. بازی های تفنگی معمولا به ۲ دسته تقسیم می شوند. در دسته ی شروع ورزش هایی همچون Modern Combat حیات دارند که گرافیک عالی و بسیار فراز از اولویت های آن ها به حساب می آید. اما درون دسته ی دوم بازی های فانتزی تری وجود دارند که صرفا گرافیک ممتاز را یک اولویت نمیدانند و تمرکز خود را روی نقشه کشی فانتزی شخصیت ها یا محیط بازی گذاشته اند. WarFriends یک ورزش آنلاین و اکشن است که در دسته ی دوم صبر می گیرد و درون آن باید یک گروه ضربت تشکیل دهید و به صورت آنلاین با گروه های دیگر در سرتاسر دنیا مبارزه کنید. این گروه، هم می تواند با افراد واقعی در جهان تشکیل شود و غصه می تواند به رخ هوش جعلی باشد که کنترل آن به عنوان سرپرست در وارستگی شما قرار بگیرد. چالش شما این خواهد بود که آیا می توانید با سرپرستی گروه، تیم را داخل رنکینگ جهانی بالا بیاورید یا خیر.

عمل بازی در چند حالت مختلف امکان پذیر خواهد وجود. برای مثال در حالت ONLINE WAR شما باید جوخه ی خود را تشکیل دهید و به مبارزه با تیم های دیگر از دوروبر دنیا بروید تا با مبارزه و شکست دادن آن ها، امتیاز دریافت کنید و تو رنکینگ جهانی صعود کنید. تو حالت RAISE AN ARMY شما باید لشکری از سربازهای شاتگان بوسیله دست، هواپیماهای عاری سرنشین و … آماده کنید. ورزش شامل سلاح های مختلفی است و تو آن می توانید علاوه بر انواع اسلحه، به مواد منفجره و تانک ها نیز دسترسی داشته باشید و برای شهید با شلیک بوسیله منابع انفجاری، علاوه بر نابود کردن دشمنان عریضی های گرافیکی جذابی نیز به وجود بیاورید. همان نعوظ که سزاوار سرزنش حدس است، انجام این ورزش به دلیل خشونت های آن برای کودکان والا ۱۲ سال مناسب نیست. بازی RAISE AN ARMY دارای ۳۰ مگابایت ظرفیت در اندروید (بوسیله همراه ۱۶۰ مگابایت دیتا) و ۶۱۰ مگابایت داخل آیفون است. بخاطر دانلود بازی اندروید و آیفون WarFriends می توانید از لینک های ذیل استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون خواه ویندوزموبایل به بخش ورزش زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

پردانلودترین و سودآورترین ورزش ها و اپلیکیشن های موبایلی 2018

ظاهرا سال به سال میزان دانلود اپلیکیشن ها و البته میزان هزینه ای که آدم در آن ها صرف می […]

اولین تصاویر سریال The Stand با بازی الکساندر اسکاشگورد منتشر شد

از زمان عالمگیر ویروس کرونا، ادبیات و حتی سریال The Stand (مقاومت) بوسیله یکی از مباحث محبوب در آمریکا تغییر شده […]

سپردهSGHAROOOON الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption ورزش Borderlands 3 معرفی کردن

درSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON تابستان سال گذشته بود که بازی Borderlands 3 پس از سال ها خواست ارائه شد تا کاربران بتوانند یک […]