شناساندن بازی موبایل Shadowgun War Games؛ یک آنلاین جنگی گروهی

admin دسته‌بندی نشده

مقاله های مرتبط:بهترین بازی های اندرویدبررسی بازی موبایل Call of Duty: Mobile

ورزش های آنلاین قدیم یکی از انتخاب های گیمرها برای بازی های موبایلی هستند؛ یکی از این دلایل امکان تجربه ورزش با دوستان خویشتن و کیف بیشتر بردن داخل بازی است. این به ورزش ها معمولا به دوسته تقسیم می شوند خواه به صورت تک نفره یا به رخ گروهی باید با دیگران هم چشمی کنید. بازی های موبایل زیادی درون طی این چند سال ساخته و منتشر شده اند که گیمر های یدکی را بوسیله سمت خود جذب کرده اند. بوسیله عنوان مثال یکی از این بازی ها که طی اندک از یک سال مخاطب های زیاد را جذب خود کرد Call of Duty: Mobile مخلوق استودیوی TiMi Studios است. تو این بازی که شهرت سری اصلی بازی را یدک می کشد، شما می توانید به صورت تک نفره یا گروهی به رقابت با دیگران بپردازید. یا به عنوان شهید دیگر می قابلیت به بازی محبوب Pubg Mobile که گیمرهای بسیاری را سرگرم خویشتن کرده است. Shadowgun War Games ورزش  آنلاین دیگری است که با هوا ها و کاراکتر های فانتزی به قیافه گروهی با سایرین بوسیله رقابت می پردازید که درون ادامه زومجی به معرفی کردن این بازی می پردازیم.

بازی در حال مهیا شامل دو حالت Team DeathMatch و CaptureTheFlag است

بازی اندروید وآیفون Shadowgun War Games یک شوتر آنلاین اول شخص است که با کاراکتر های مختلف که هرکدام فردی متفاوتی که دارند می توانید گروهی به هم چشمی با دیگر بپردازید. در ابتدا بازی طریق کنترل و استفاده از ویژگی ها را آموزش می دهد. بعد از مرحله آموزشی بازی، شما آماده اولین مشق می شوید، البته قبل از آن می توانید کاراکتر خویشتن را انتخاب کنید که همان طور که رمز شد هر کدام انفراد خاص خود را دارند. نکته ای باید بدانید در اوایل بازی همگی کاراکترها باز نیستند و باید با تصرف تشخیص و گذارند تعدادی مشق  آن ها را باز کنید، این کاراکتر اسلحه ها و غلبه های مخصوص به خود را دارند. مانند اکثر ورزش های شبیه این ورزش نیز  قابلیت شخصی سازی خوبی دارد و با جمع نمره یا سودا آیتم می توانید کاراکتر خود تغییر دهید. بازی درون حال حاضر شامل دو حالت Team DeathMatch و CaptureTheFlag است ولی طبق اطلاعات بازی هنگام به روزرسانی های بعد حالت های دیگری در ورزش قرار می گیرد. سرورهای ورزش نیز شاق خاصی ندارند و کمینه زمانی پیش می آید که سرورها دچار اختلال شوند.در بازی باید استراتژی مناسبی داشته و نباید به صورت جدا عمل کنید و باید یک هماهنگی نسبی داشته باشید تا بتوانید تشخیص بهتری اخذ و هم مرطوب تمرین شوید.

گیم پلی ورزش شبیه بوسیله اکثر بازی های مبدا شخص موبایلی دیگر است و تفاوت خاصی ندارد و کنترل آن را خیلی زود یاد می گیرید. درکنار دکمه های مرسوم، دکمه دیگری وجود دارد که بسته به کاراکتر متفاوت است به عنوان مثال یکی از کاراکتر ها بسته سلامتی همراه دارد خواه دیگر کاراکتر توانایی غیب شدن درون خود دارد که کمک بسیار نوع دوستی در مسابقه ها می درنگ. تو حالت Team DeathMatch هر تیم شامل پنج نفر است و باید در زمان جگر دقیقه بوسیله مبارزه بپردازند و تیمی که بیشترین تشخیص و نابودی دشمنان را داشته باشد نمدار مسابقه می شود. در حالت CaptureTheFlag نیز مانند سابق بوسیله دو آویشن پنج تقسیم می شوید ولی اینبار هر تیمی که بتواند بیشترین پرچم را در مدت زمان شش دقیقه جمع آوری یواش برنده آن مسابقه است. در ورزش با استراتژی مناسبی داشته و نباید بوسیله صورت جدا عمل کنید و باید یک هماهنگی نسبی داشته باشید تا بتوانید امتیاز بهتری را دریافت و غصه برنده مسابقه شوید.

مقاله های مرتبط:معرفی بازی موبایل Shadowgun Legends

گرافیک بازی با توجه تم فانتزی و همینطور افکت های موجود در ورزش خوب نقشه کشی شده است. همینطور در تنظیمات بازی باتوجه به شیرهدار ادوات موبایل شما گرافیک متناسب تغییر است که بتوانید به بهترین لباس ممکن ورزش کنید. موسیقی بازی و صدا کاراکتر ها همچنین شبیه گرافیک، خوب نقشه کشی و در لحظه بازی با توجه زمان هر مسابقه دریافتن خوبی به بازیکن می دهد. ورزش ایراداتی نظیر نداشتن محتوای کافی نظیر مپ های کم و تکراری شدن بازی پس ازآن از مدتی دارد. بازی Shadowgun War Games ساخته استودیوی MADFINGER Games که در کارنامه خویشتن نسخه دیگری از بازی با صیت Shadowgun Legends دارد، طراحی خوبی در مبنا گیم پلی و طراحی محیط دارد. اگر از تعلق مندان ورزش های  آنلاین اکشن چند نفره هستید قطعا این بازی را می تواند تجربه دهش برای شما باشد ولی اگر تعاقب امتحان زیاد خوبی هستید می توانید بوسیله سراغ بازی های بهتری نظیر Call of Duty: Mobile خواه Pubg Mobile بروید.

بوسیله هر عارض بازی Shadowgun War Games برای اندروید و آیفون منتشر شده است و می توانید ازطریق لینک های مادون دانلود و تجربه کنید.دانلود بازی Shadowgun War Gamesپلی استور اپ استوربرای کامل مقالات معرفی کردن بازی های موبایل به این صفحه رجوع کنید.

شاید دوست داشته باشید:

توسعه بازی Bayonetta 3 کماکان تو وضعیت شایان قبولی قرار دارد

بازی Bayonetta 3 تو رسم جوایز بازی سال ۲۰۱۷ بود که با یک تیزر معرفی شد و دیگر نمایش جدیدی […]

بازی های مرداد ۱۳۹۶ برای موبایل؛ رایگان دانلود کنید

زومجی در ابتدای هر ماه شمسی لیستی از بهترین بازی های اندروید ماه را شناساندن می کند. بازی هایی رایگان […]

چرا شراکت ایکس باکس مایکروسافت و سامسونگ می تواند معامله ای بزرگ باشد؟

هفته ی گذشته، سامسونگ از شراکت با ایکس باکسخبر داد تا مودت این غول فناوری کره ای با مایکروسافت محکم تر […]