نسخه جدید بازی پوکمون گو در راه است

admin دسته‌بندی نشده

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را در پارک ها، خیابان ها و سایر اماکن عمومی به دستاویز ی بازی دور هم جمع می کرد. کاراکترها و بوسیله روزرسانی های جدید این ورزش مانع از فروکش کردن شور و حرارت و بی تابی کاربران آن می شدند. بیش از ۶۵ میلیون نفر ماهانه از این اپلیکیشن کاربرد می کردند؛ گرچه این قیمت در دوره های بعد اندکی کاهش یافت. تو آمریکا این بازی از پرسود ترین اپلیکیشن ٰها به شمار می رود و حتی تو ماه ژوئیه یک هفته در صدر تمام جداول معامله قرار داشت.

تخمین زده می شود که پوکمون گو در حدود ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار از منابع رادیکال ی درآمد کمپانی های مشت اندرکار این ورزش یعنی نیانتیک، پوکمون و نینتندو، محسوب می شود. نینتندو درآمد خود از سایر سهامش را ۶.۲۳ میلیارد ین (وزن ۲۱۵ میلیون دلار) گزارش کرده است که مجموعا کمیت درآمد تنها بخشی از سهامش تو پوکمون به حساب می آید.

سانکازو ایشی هارا، مدیرعامل شرکت پوکمون واحد توکیو، می گوید: «این تنها آغازی برای برنامه های آینده ما است.» او درون نشستی که با خبرگزاری بلومبرگ داشت، داخل تماس با جایگاه گوشی های هوشمند داخل آینده و نسخه ی اینده پوکمون گو بخاطر کنسول ورزش سوییچ شریک نینتندو بوسیله صحبت پرداخت.پوکمون گو

جدید ترین بازی های پوکمون همزمان با ساخت کارت های بازی، کارتون ها، کمیک ها و اسباب بازی های تازه، کاراکتر های هیولایی با انفراد های جدیدی معرفی کردن شده است. این بازی بوسیله نیکوکاری نشان می دهد چگونه گوشی های هوشمند برفرهنگ عامه ی انسان تأثیر می گذارند و در کاربران علاقه مندی ایجاد می کنند. ایشی هارا برنامه های بیشتری بخاطر پوکمون گو دارد؛ مانند امکان سودا و سودا هیولاهای پوکمون و نبرد جسم به کالبد بین آن ها. گرچه بسیاری این امکانات نو را پیش بینی کرده بودند؛ اما این بدوی باری حیات که این کمپانی بوسیله طور رسمی از آن ها گفتگو بوسیله میان آورد. ایشی هارا پارسا است کاربران برای کشف این امکانات تازه، دوباره بوسیله دنیای بازی بازخواهند گشت.ما تنها ۱۰ درصد از برنامه هایمان را عملی کرده ایم . تجربه ی بازرگانی و خرید و فروش پوکمون ها و نبرد جسم بوسیله پیکر بین آن ها، از برنامه های پیش رو خواهند وجود.

بسته به مکان جغرافیایی کاربر، کاراکتر پوکمون ها تغییر خواهد کرد. برای مثال مخفی کردن پوکمون هایی خنک خورده در مناطق سردسیر؛ کسانی که در مناطق حاره ای عمر می کنند قادر بوسیله کشف کردن این هیولاها نخواهند بود. ما بوسیله سبک زندگی پوکمون ها، مدل سازی دقیق بازی مطابق با محل عمر و احساس همزادپنداری و معاشرت کاربر با پوکمون های کشف شده اش توجه خواهیم کرد.

اگر شما همین حالا به ساحل بروید می توانید پوکمون های آبی رک کنید. ولی اگر بخاطر مثال به پوکمون های الکتریکی مثل پیکچو احتیاج داشته باشید، آیا رفتن بوسیله نیروگاه ها و مراکز ارجاع نیرو برای یافتن آن ها ایده ی خوبی است؟ آیا این کار پناه خواهد بود؟ ما این مسئله را کاملا واقع بینانه بررسی خواهیم کرد.

از طرف دیگر، این بازی مشکلات دیگری نیز برای اجتماع به همراه داشته است. وقتی عده ی زیادی بخاطر بازی دور بی آرامی جمع شوند، احتمال آشوب خیابانی متجاوز خواهد شد. همچنین شاق خیره ماندن بوسیله گوشی هوشمند در هنگام راه رفتن، عزب مختص به پوکمون گو محو و شاق فراگیری محسوب می شود؛ ولی در هر رخساره لازم است درباره خطرات جانبی نیز به تعاقب چاره اندیشی وجود.

بازی متاخر پوکمون برای کنسول سوییچ

تو ماه ژوئن، ایشی هارا از نمایش ی نسخه ی جدید بازی برای کنسول های سوییچ مشارکت نینتندو شناسایی انصاف. کلیپ تبلیغاتی ۱۶ لحظه ای بازی، مقدار سهام کمپانی را تا ۳ درصد درون بورس آمریکا افزایش داد؛ به طوری که سرمایه گذاران درباره ی مدل افزایش سودا کنسول های سوییچ مقاطعه بندی کردند. ایشی هارا جزئیات بیشتری جلوه گر کرد و از رونمایی بازی تا سال ۲۰۱۸ شناسایی داد.ما این رونمایی را نوبت جدیدی بخاطر نفوذ کردن بیشتر و عمیق تر پوکمون گو قلمداد می کنیم. بنابراین این کنسول ها پلتفرم مهمی برای معرفی بازی ما خواهند بود.

تو حال حاضر ما از ورقه های ۸ تا ۱۰ اینچی کاربرد می کنیم ولی با تلویزیون های وضوح بالا می نبوغ دنیای جدیدی از گرافیک و صداگذاری این بازی را تجربه کرد.

تا امروز، پوکمون گو به نشانی یک بازی فردی طراحی شده بود، ولی امروز شما می توانید بوسیله صورت گروهی همچنین به این بازی بپردازید. تیم بندی ها بوسیله گونه ای است که تو عین سادگی، اضطراب لازم را همچنین داشته باشند.

نمی توانم با اطمینان بگویم که آیا وسایل جانبی جدیدی نمایش خواهیم داد خواه نه؛ ولی به اجرا این کار نیز فکر کردن خواهیم کرد.

برخلاف گوشی های هوشمند، کنسول جدید سوییچ احتیاج به دسترسی دائم بوسیله اینترنت برای بازی ندارد و از این جهت مانند دستگاه های DS و 3DS همدستی نینتندو انجام می نرم.واقعیت افزوده و آینده بازی پوکمون

افزون بر این، ایشی هارا درباره ی واقعیت افزوده (AR) AR به گفتگو . پرداخت واقعیت افزوده نوعی فناوری است که می تواند صحنه ها و کاراکتر های مجازی را به دنیای حقیقی منتقل! نرم او: «گفت کمپانی پوکمون هموار واقعیت افزوده را مانند رؤیایی آمیخته با واقعیت درون رویت داشته.» است در ادامه توضیحات ایشی هارا در این باره می:خوانیم با واقعیت تکمیل شده ای که هم اکنون داخل دسترس ما است؛ چنانچه شما پیکاچو را مشهود کنید و بگویید او آن مکان است، هیچگاه کس حقیقتا پیشگاه جاهل رمزی آن کاراکتر را باور. ندارد ولی با فن شناسی متاخر واقعیت افزوده شما بعد از پیدا کردن پیکاچو می توانید تصویری سایه مانند از او ببینید که مقدور است بوسیله شما نزدیک شود، با شما حرف بزند و داخل دنیای حوالی شما محضر داشته. باشد ما به زودی می توانیم تماشاگر تولد این واقعیت. باشیم می توانیم حتی هیولایی بسازیم که علاوه بر قابلیت مشاهده، قابلیت لمس شدن همچنین داشته.

باشد دستیارهای رمزی جدیدی شبیه دستیارهای صوتی کمپانی های گوگل ، آمازون و اپل افزوده خواهند. شد این فناوری گفتگومحور می تواند کرانه جدیدی برای دنیای مشغولیت محسوب.

شود دستگاه سوییچ تنها یکی از پلتفرم های ترفیع این ورزش به حساب می. آید ما سررشته داریم که می توانیم بستر های دیگری مهیا کنیم تا بتوانیم بازی کردن به رخ مجازی را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک.کنیم بیشتر:بخوانید ویروس کرونای متاخر چگونه پهلو صنعت بازی ویدئویی تأثیر می گذارد؟محدودیت ارائه نینتندو سوییچ در ژاپن پیاده شدن اثر شیوع ویروس کروناجگوار لندرور از نمایشگر HUD سه اینده واقعیت افزوده استعمال خواهد کردنینتندو داخل حال ترقی هدست واقعیت رمزی نینتندو سوئیچ استجیلبریک و ماد کردن دستگاه ها هنوز کاربرد

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]