اپل احتمالا در رویداد ۵ فروردین، درخت سرو اشتراکی بازی اختصاصی اش را معرفی می کند

admin دسته‌بندی نشده

اپل (Apple) طبق اعلام رسمی اش اراده دارد دوشنبه ی پیش رو (۲۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۵ فروردین ۱۳۹۸) رویدادی را برگزار کند. براساس مفروضات فاش شده از لفظ برخی منابع، کوپرتینویی ها تو این رسوم درخت سرو های جدیدی را در مملکت ی تلویزیون، اخبار و تناسب پیکر رونمایی خواهند کرد. 

بااین حال ظاهرا موارد یادشده تنها برنامه های اپل برای رویداد پنجم فروردین نیستند. اخیرا شایعه ی جدیدی منتشر شده است که از رونمایی درخت سرو اشتراکی ورزش iOS توسط این همکاری اطلاع می دهد. وب سایت بلومبرگ اخیرا به نقل از برخی منابع تصنیف است که اپل هم اکنون با برخی شرکت ها در تک این درخت سرو درحال مذاکره است.مقاله های مرتبط:چه انتظاراتی از رویداد ۵ فروردین اپل داریم؟

اولیه کود در اواخر ژانویه وجود که وب سایتی به صیت چِدار گزارشی در مورد این سرو منتشر کرد؛ این وب سایت مدعی شده حیات که داخل سرویس موردبحث، کاربران با صیقل مبلغی مشخص به صورت ماهانه، خواهند توانست بوسیله کلکسیون ای از ورزش های پولی iOS دسترسی پدیدار کنند.

گزارش های اخیر می گفتند که سرویس خبری موردانتظار اپل قرار است چیزی در حدو کمیت ی نتفلیکس بخاطر بازار مجلات خبری باشد؛ با این اوصاف سرو عمومی بازی این باهم اتحاد کردن همچنین قطعا چنین نقشی را در حوزه ی ورزش های موبایلی ایفا خواهد کرد.

بلومبرگ در ادامه ی گزارشش می نویسد که اپل ظاهرا اراده دارد در سرویس خودش تنها ورزش های پولی را فراغت دهد؛ این یعنی بازی های دیگری که رایگان هستند اما صیقل در دستور کار ای دارند، تو این سرویس جای نخواهند گرفت. به بیانی دیگر، بازی های محبوبی همچون فورتنایت و پاب جی موبایل داخل سیاهه مربوط به سرویس اشتراکی بازی اپل فراغت نخواهند گرفت.

از طرفی بازی هایی همچون ماینکرفت، Stardew Valley ،Heads Up! ،Monument Valley 2 ،Monument Valley 1 و NBA 2K19 مواردی هستند که درون بین بازی های این سرو اشتراکی جای خواهند داشت.

درواقع روند طاسی به این عارض است که کاربران به صورت ماهانه هزینه ای را پرداخت و داخل ازای آن، به کلکسیون ای شامل بازی های پولی دسترسی مشخص می کنند. درضمن این امر می تواند بخاطر توسعه دهندگان نیز درآمدزا باشد؛ چرا که گفته می شود اپل ترانه دارد بوسیله توسعه دهندگان بسته بوسیله استاندارد استقبالی که از ورزش های شان می شود، مبلغی پرداخت درنگ.

رویداد پیش رو در روز دوشنبه، بی شک بهترین موقع برای رونمایی این سرویس است. بااین حال نمی توان با قطعیت در این شالوده گفتگو کرد؛ چون این امکان وجود دارد که اپل با درنظرگرفتن دلایلی مشخص، معرفی این سرویس را تا زمان برگزاری WWDC به تعویق بیاندازد.

دیدگاه شما کاربران زومیت داخل این مبنا چیست؟بیشتر بخوانید:امکان تست اپلیکیشن ها عاری نیاز به نصب در iOS 14 حاضر می شودآمارها نشان می دهد نوجوانان آمریکایی به بیع گوشی های سامسونگ علاقه ای ندارندطرح احتمالی ویجت ها در iOS 14مایکروسافت یکی از مدیران اجرایی پیشین اپل را استخدام کردمدیرعامل اپل از پیدایش محافظ قیافه به سرود نگاهداری بهتر دربرابر ویروس کرونا خبر عدل

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]