بازی WarFriends: مبارزه داخل بازار رزم

admin دسته‌بندی نشده

ورزش های تفنگی همیشه از محبوب ترین عناوین درون مارکت های موبایل بوده اند؛ به طوری که مطمئنا خویشتن شما همچنین چندین بازی در استیل اکشن و تیراندازی را تا بوسیله امروز تجربه کرده اید. بازی های تفنگی معمولا به ۲ گروه تقسیم می شوند. درون قسمت قسمت کردن ی اول ورزش هایی همچون Modern Combat بود دارند که گرافیک عالی و بسیار بلندی از ترجیح های آن ها به حساب می آید. اما درون دسته ی دوم بازی های فانتزی تری وجود دارند که صرفا گرافیک عالی را یک ترجیح نمیدانند و تمرکز خود را روی طراحی فانتزی شخصیت ها یا محیط بازی گذاشته اند. WarFriends یک بازی آنلاین و اکشن است که در قسمت قسمت کردن ی دوم صبر می گیرد و در آن باید یک گروه ضربت تشکیل دهید و به صورت آنلاین با گروه های دیگر در سرتاسر دنیا مبارزه کنید. این گروه، غصه می تواند با افراد حقیقی داخل گیتی تشکیل شود و هم می تواند بوسیله صورت هوش جعلی باشد که کنترل آن به عنوان سرپرست در وارستگی شما فراغت بگیرد. چالش شما این خواهد بود که آیا می توانید با سرپرستی گروه، تیم را تو رنکینگ جهانی بلندی بیاورید یا خیر.

انجام بازی در چند حالت مختلف امکان پذیر خواهد وجود. برای مثال در حالت ONLINE WAR شما باید جوخه ی خود را تشکیل دهید و به مبارزه با تیم های دیگر از دوروبر دنیا بروید تا با مبارزه و شکست دادن آن ها، امتیاز دریافت کنید و در رنکینگ جهانی صعود کنید. در حالت RAISE AN ARMY شما باید سپاهی از سربازهای شاتگان به دست، هواپیماهای بدون سرنشین و … آماده کنید. بازی دربرگیرنده زنجیر های مختلفی است و در آن می توانید علاوه بر گوناگون اسلحه، بوسیله مواد منفجره و تانک ها نیز دسترسی داشته باشید و برای شهید با شلیک به منابع انفجاری، علاوه بر نابود کردن دشمنان صحنه های گرافیکی جذابی نیز بوسیله وجود بیاورید. همان طور که قابل حدس است، اجرا این بازی به دلیل تندی های آن بخاطر کودکان مادون ۱۲ سال مناسب ازاله. بازی RAISE AN ARMY دارای ۳۰ مگابایت حجم در اندروید (به همراه ۱۶۰ مگابایت دیتا) و ۶۱۰ مگابایت درون آیفون است. برای دانلود بازی اندروید و آیفون WarFriends می توانید از لینک های زیر کاربرد کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به مقدر شدن بازی زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]