بازی Major GUN: دفاع از شهر و ضعف تروریست ها

admin دسته‌بندی نشده

با حیات آنکه مردم داخل دنیای حقیقی از جنگ و کشتار و تیراندازی بیزار هستند، این موضوعات در دنیای بازی های کامپیوتری یا موبایلی به شدت محبوب است و با استقبال متجاوز زیاد کاربران مواجه می شود؛ به طوری که اگر بنا به تدارک ی لیستی از بازی های محبوب کتاب بازی سازی باشد، بدون شک ورزش های تفنگی پررنگ ترین نقش را تو آن خواهند داشت. Major Gun یکی از این بازی های شوتر و تیراندازی برای گوشی های موبایل در مناسبت با هجوم تروریست ها بوسیله شهر است و شما باید داخل نقش «تنها» انحصاری که می تواند در مقابله با این دشمنان فاتح شود، بوسیله مبارزه با آن ها بپردازید و آن ها را از سرزمین خویشتن بیرون کنید. البته دشمنان شما عزب به تروریست ها خلاصه نمی شوند و افراد خلاف حکم و … نیز در این میان داخل موافق شما قرار خواهند گرفت. علاوه بر بخش داستانی بازی، چالش های روزمره ای نیز به شما پیشنهاد داده خواهد شد که با عمل آن ها می توانید امتیازات خویشتن را افزایش دهید. همان طور که از داستان بازی می استعداد حدس زد، درجه بندی اهل سنت این بازی ۱۸ سال است که پیرو آن باید این ورزش را از دسترس کودکان یا حتی نوجوانان عرشه ۱۸ سال خود دور نگه دارید تا تندی بازی تو رفتار و شخصیت آن ها تأثیرگذار نباشد.

گرافیک ورزش سه مربوط باینده و به روال ای جالب و کارتونی طراحی شده است؛ به طوری که اجسام یا افراد حاضر داخل بازی، بیشتر از آنکه بوسیله واقعیت نزدیک باشند، ته رنگ و رویی رنگارنگ به خود دارند تا Major Gun بیشتر از آنکه یک بازی واقعی باشد، با جلوه های جذاب و فانتزی بوسیله یک نشانی متفاوت و جاهل تکراری تبدیل شده باشد. بازی بوسیله قیافه آنلاین و ساخت آویشن یا مبارزه با کاربران دیگر زیبنده انجام خواهد بود؛ ولی در عارض تمایل می توانید از حالت آفلاین آن نیز استعمال کنید. در Major Gun شما مجموعا به بیش از ۲۰ تفنگ دسترسی خواهید داشت که هر کدام دارای توان آپگرید است و درون طول ورزش باید آن ها را پیدا یا خریداری کنید. تنوع بازی تو نمایان دشمنان و نیز نقشه های بازی همچنین در اندازه متجاوز زیبنده قبولی قرار عدالت و در طول انجام بازی هرگز شما را دچار یکنواختی نخواهد کرد. Major Gun با حجم ۹۰ مگابایت بخاطر اندروید و ۲۶۰ مگابایت برای آیفون منتشر شده است. بخاطر دانلود ورزش اندروید و آیفون Major GUN می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به حصه بازی زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]