بازی Dancing Line: ماجراجویی های آقای خط

admin دسته‌بندی نشده

ورزش های آرکید از طرفداران بسیاری درون جهان برخوردارند. Dancing Line یک میزان از آرکید های فیروز است که تنها تو پلی استور گوگل نزدیک بوسیله ۵ میلیون مرحله دانلود شده است. این بازی که با گرافیکی زیاد ساده نقشه کشی شده، تلفیقی از موسیقی و تمرکز است. داستان ورزش از این صبر است که تو هر مرحله شما باید کنترل یک شیار داخل حال حرکت را در دست بگیرید و از برخورد آن با موانع جلوگیری کنید. این شیار بوسیله طور خودکار درون حال حرکت است و شما باید تنها با تپ کردن روی صفحه، خوش نویسی حرکت آن را طوری تبدیل دهید که با موانع خواه چاله هایی که در سیاق آن استراحت می گیرد اصابت نکند. شاید در نگاه مبدا ایفا این بازی سهل باشد؛ ولی کافی است چند مرحله از آن را امتحان کنید تا متوجه شوید با یکی از چالش برانگیزترین ورزش های موبایلی رو به رو هستید که گذر از مراحل آن بسیار سخت است. درجه بندی سنی بازی ۳ سال است و انجام آن برای کودکان کم قیمت است؛ اما با توجه بوسیله سختی ورزش بعید می دانیم حتی تو قیافه دستور ی شما، کودکانتان علاقه ای به ورزش مدال دهند. اما بخش جالب ورزش همان طور که در فراز اشاره شد، امتزاج جلوه گر بازی با موسیقی است. برای درک این موضوع باید ورزش را تجربه کنید؛ اما بوسیله نعوظ خلاصه باید بگویم لحظه ی دگرگونی مسیرهای خط، پرش های آن از موانع و تپ کردن های شما، با لحظه های خاصی از موسیقی داخل حال پخش ورزش هماهنگ شده است که به نوعی هماهنگی متجاوز ملموسی بین فضا بازی و موزیک در حال پخش عاطفه خواهید کرد که دلیل معروفیت گذاری ورزش نیز (خط رقصان) شاید همین موضوع باشد.

با توجه به اهمیتی که موسیقی در این بازی دارد، سزاوار سرزنش حدس وجود که با موسیقی های جذابی رو به رو باشیم و باید با اطمینان گفت که هرقدر پاره گرافیک بازی ساده است، موسیقی آن حرفه ای و شنیدنی است؛ به طوری که حتی تو توضیحات پلی استور بازی نیز گفته شده است که این قطعات موسیقی به رخساره اختصاصی و با دقت و وسواس بسیاری ساخته و گزینش شده اند. البته نقش موسیقی و هماهنگ شدن آن با گیم پلی در بازی تنها جهت افزایش جذابیت نیست. شما با گذر از چند مرحله و آشنایی با ریختگی و سیاق بازی، می توانید از موسیقی در حال پخش و ریتم آن همچنین برای تغییر حروف کمک بگیرید و تا اینکه به جایی برسید که بخاطر تغییر مسیرها نیازی به نگاه کردن به ورقه ی بازی نداشته باشید و تنها از روی موسیقی در حال پخش، زمان تبدیل مسیرها را ملتفت شوید. این بازی جذاب درون اندروید ۲۶ و در آیفون ۱۵۶ مگابایت حجم دارد و به صورت مجانی منتشر شده است. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Dancing Line می توانید از لینک های دامن کاربرد کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های متاخر اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل بوسیله بخش بازی زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]