سرنوشت اینده Inside Xbox با محوریت نمایش گیم پلی بازی های Xbox Series X از کار افتادن شد؛ پخش داخل ۱۸ اردیبهشت

admin دسته‌بندی نشده

قدیم و خلال سالیان اخیر با ورود بوسیله ماه می، تب و تاب رویداد E3 و شایعاتش بوسیله بیشترین حد ممکن می رسید. امسال اما بوسیله دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، رویداد E3 فسخ شده است اما، به دید می رسد که هنوز هم می توانیم بخاطر رونمایی های بی تابی انگیز این ماه، رویاپردازی کنیم. چنانچه از دنبال کنندگان صنعت بازی هستید احتمالا از معرفی شدن جدیدترین نسخه از سری بازی های اسسینز کرید (Assassin’s Creed) مطلع شده اید. یکی از نکات رونمایی از این بازی، این وجود که یوبیسافت با معرفی جای پا جدیدش، موج رونمایی از بازی های سلاله ۹ را رسما آغاز کرد. حالا و تو قضیه آخرین اخبار بازی، پس از نمایش تریلر مهیج ورزش Assassin’s Creed: Valhalla، مایکروسافت پخش تازه ترین قسمت از برنامه های اینساید ایکس باکس را تایید کرد. قسمتی که طبق تبلیغ ی کمپانی مایکروسافت، کاملا حال وهوای دوده ۹ را خواهد داشت.

آرون گرین برگ، مدیر بازازیابی برند ایکس باکس گرداگرد قسمت متاخر برنامه های Inside Xbox چنین گفته است: خیلی هیجان داریم که می توانیم مقدماتی ارائه های گیم پلی ایکس باکس سری ایکس را تماشا کنیم. البته این را تیمار باید بدانید که استودیوهای بازی سازی ایکس باکس، برنامه های خاص و وقار را برای تابستان ترتیب داده اند و برای عملی کردن آن ها، سخت مبتلا کار هستند. به زودی اطلاعات بیشتری را داخل اختیارتان صبر خواهیم داد.

ظن می رود کهمایکروسافتبرای این ماه و ماه بعد، برنامه های خاصی را نظم داده باشد. گفتنی است که طی جدیدترین تقدیر از دستور کار های اینساید ایکس باکس، اولین نمایش رسمی از گیم پلی Assassin’s Creed: Valhalla را تماشا خواهیم کرد. مقابل تاییدیه ی مایکروسافت، در این رویداد، اکثر نمایش ها به آثار تردپارتی ایکس باکس سری ایکس خاص خواهد داشت. جدیدترین سرنوشت از پروگرام های اینساید ایکس باکس، درون تاریخ پنج شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ و درون روزگار ۱۹:۳۰ به دم تهران پخش خواهد شد. اکنون که استودیوهای بازی سازی مختلف دیگر خموشی خود حوالی آثار طایفه ۹ را کمینه ناچیز دارند بوسیله فرجام می رسانند، بوسیله دیدن می رسد که هفته هایی سست شدن انگیز را درپیش داریم.

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]