کاربران در سه گانه ماهه مقدمه ۲۰۲۰ بیش از ۲۳/۴ میلیارد دلار صرف کردن اپلیکیشن ها کرده اند

admin دسته‌بندی نشده

با گسترش بیماری کرونا، گواه خودقرنطینگی بسیاری از مردم سراسر جهان بودیم. شریک شدن ها نیز بوسیله کارمندان خود اجازه دادند که بوسیله صورت دورکاری از بناء به فعالیتشان ادامه دهند. با این حال، حضور در مسکن بوسیله انتزاعی افزایش زمان راحتی است و آمارها علامت می دهد که کاربران برای پر کردن زمان خالیشان رفتار به انتصاب اپلیکیشن های مختلف ازجمله بازی کرده اند.مقاله های مرتبط:آموزش فعال سازی دارک مود روی تمام وب سایت هااپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید؛ از این پس شخصی بخاطر iOS

تو حال حاضر اپلیکیشن های مختلفی را داخل زمینه های مختلف می توان یافت که شامل خرید، تناسب اندام و سلامت، دورکاری از مسکن و موارد دیگر می شوند. مقابل آمارهای ارائه شده، رکوردهای ثبت شده داخل سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ شگفت آور است.

آمارها نشان می دهد که در سه گانه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ شاهد هزینه بیشتر کاربران بخاطر سودا اپلیکیشن بوده ایم. میزن زمان صرف شده روی اپلیکیشن ها و بازی های اندرویدی و مبتنی پهلو iOS در سه ماهه فاتحه سال ۲۰۲۰ نسبت بوسیله همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۹ نیز با نمو ۲۰ درصدی همراه بوده است.

درون سه گانه ماهه اول سال ۲۰۲۰ کاربران در بکلی گیتی بسیار از ۲۳/۴ میلیارد دلار صرف خرید اپلیکیشن ها کرده اند. این درون حالی است که ۱۵ میلیارد از این هزینه به اپلیکیشن های مبتنی بر iOS و ۸/۳ میلیارد دلار همچنین به اپلیکیشن های اندرویدی مرتبط است.

نیز آمار هردو پلتفرم نشان می دهد که نفقه صرف کردن شده برای خرید اپلیکیشن ها نسبت به همین بازه زمانی درون سال گذشته با رشد ۵ درصدی همراه بوده است. این خریدها شامل خویشتن اپلیکیشن خواه قابلیت های درون پرداختی مانند پول های مجازی داخل بازی می شود.

از میان اپلیکیشن های iOS که کاربران برای خرید آن ها یا قابلیت های درون پرداختی هزینه کرده اند، ۶۵ درصد را ورزش ها تشکیل می دهند. این آمار در اندروید به ۸۵ درصد می رسد. درواقع کاربران اندروید و iOS نزدیک بوسیله ۱۶/۷ میلیارد دلار صرف معامله یا قابلیت های تو پرداختی بازی ها کرده اند.

کاربران ایالات متحده و چین زیادترین خرج را صرف کردن بیع اپلیکیشن های iOS کرده اند؛ ولی بخاطر اپلیکیشن های اندرویدی، بیشترین هزینه توسط کاربران ژاپن، کره جنوبی و ایالات متحده عارض گرفته است. اکثر کاربران اندرویدی پولشان را صرف کردن بازی ها، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های مشغولیت مثل دیزنی پلاس خواه توییچ کرده اند.

در این بین، کاربران iOS از پولشان برای بیع بازی ، اپلیکیشن های سرگرمی و اپلیکیشن های خصوصی بهسازی عکس و ویدئو صرف کرده اند. جالب است بدانید به قدری از اپلیکیشن تیک تاک کاربرد شده و کاربران جهت مصرف از قابلیت های آن نفقه کرده اند که در میان پنج اپلیکیشن برتر iOS قرار گرفته است.نصب بیش از ۳۱ میلیون اپلیکیشن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰

در بازه زمانی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۱ میلیون اپلیکیشن دانلود و گمارش شده است که نسبت به بازه زمانی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ با رشد ۱۵ درصدی همراه است. جالب است بدانید که اصولا سه گانه ماهه چهارم هر سال به برهان اول جشن سال نوی میلادی، آمار استفاده از اپلیکیشن ها و بازی های ویدیویی تکثیر می یابد.

در گوگل پلی میزان دانلودها درون سه گانه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به سه ماهه مقدمه سال ۲۰۱۹ با رشد ۵ درصدی همراه بوده است و بسیار از ۲۲/۵ میلیارد بار اپلیکیشن و بازی دانلود شده اند. این آمار تو iOS با نمو ۱۵ درصدی همراه بوده و به رقم ۹ میلیارد وهله دانلود رسیده است.

جالب است بدانید که از میزان دانلود ذکر شده در iOS درون حدود ۶۵ درصد را اپلیکیشن هایی بوسیله غیر از بازی ها تشکیل می دهند و این یعنی خودقرنطینگی به فروش اپلیکیشن های کاربردی معاون کرده است. در اندروید نیز ۵۵ درصد از دانلودها را اپلیکیشن هایی به غیر از ورزش ها تشکیل می دهند.

بیشترین دفعات دانلود اپلیکیشن های اندرویدی به کاربران هندی و برزیلی اختصاص می یابد. در iOS نیز کاربران چینی و آمریکایی بیشترین دفعات دانلود اپلیکیشن را داشته اند. با این حال در هردو پلتفرم، شاهد رشد فروش بازی ها و زمان سپری شده برای انجامشان بوده ایم.

در سه ماهه مقدمه سال ۲۰۲۰ آمار دانلود بازی ها نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته میلادی با رشد ۲۰ درصدی همراه بوده است و بوسیله ۱۳ میلیارد مرحله می رسد. از آمار اعلام شده، ۱۰ میلیارد دانلود بوسیله گوگل پلی اختصاص یافته است و ۳ میلیارد بار نیز ورزش های مبتنی بر iOS دانلود شده اند.بیشتر بخوانید:زوم اپ؛ واژه بیاموز، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسیزبان برنامه نویسی پایتون بخاطر ورود به دنیای موبایل آماده می شودفروش گوشی های هواوی فاقد درخت سرو گوگل با فرم آشنایی با ویژگی های گوشیاندروید باکس چیست و چه کاربردهایی داردچگونه تصمیم به صریح اشتباه سامسونگ، قسمت اندروید را بخاطر ابد متحول کرد

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]