استودیو جدید ریسپاون در ونکوور کانادا اسلوب اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

پس از موفقیت هایی که بازی Star Wars: Jedi Fallen Order به دست آورد و شریک Respawn Entertainment شعبه لس آنجلس استودیو دایس را مسئول کار کردن روی یک بازی شوتر کرد، اکنون و طبق جدیدترین اخبار ورزش مشخص شده است که این باهم اتحاد کردن استودیوی جدیدی را در بطرف خانه ونکوور کانادا تأسیس کرده است که وظیفه آن فقره کردن روی ورزش Apex Legends است.

تو رویت داشته باشید که شعبه ونکوور الکترونیک آرتز نیز در همین دهکده فعالیت می کند و این مسئله به نفع استودیوی ابتکاری تأسیس ریسپاون (در این ایالت) است؛ چراکه باعث کمک های متقابل این دو استودیو بوسیله یکدیگر خواهد شد. اگرچه داخل حال فراهم افراد این استودیوی ابتکاری تأسیس به دلیل شیوع کرونا تو خانه و به صورت دورکاری فعالیت می کنند، اما تأسیس این این طور استودیویی که تنها قرار است روی ورزش Apex Legends کار کند، نشان از توجه ژرف و طولانی مدت الکترونیک آرتز به این بازی بتل رویال دارد.

تو راستای اخبار مرتبط با بازی Apex Legends، پیش زیرفون در زومجی تریلر شناساندن و گیم پلی شخصیت جدید Loba را تماشا کردید که در حال مجهز به شفیع آغاز مفارقت پنجم، هوشیار بازی شده است.

شاید دوست داشته باشید:

پردانلودترین و سودآورترین ورزش ها و اپلیکیشن های موبایلی 2018

ظاهرا سال به سال میزان دانلود اپلیکیشن ها و البته میزان هزینه ای که آدم در آن ها صرف می […]

اولین تصاویر سریال The Stand با بازی الکساندر اسکاشگورد منتشر شد

از زمان عالمگیر ویروس کرونا، ادبیات و حتی سریال The Stand (مقاومت) بوسیله یکی از مباحث محبوب در آمریکا تغییر شده […]

سپردهSGHAROOOON الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption ورزش Borderlands 3 معرفی کردن

درSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON تابستان سال گذشته بود که بازی Borderlands 3 پس از سال ها خواست ارائه شد تا کاربران بتوانند یک […]