استودیو جدید ریسپاون در ونکوور کانادا اسلوب اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

پس از موفقیت هایی که بازی Star Wars: Jedi Fallen Order به دست آورد و شریک Respawn Entertainment شعبه لس آنجلس استودیو دایس را مسئول کار کردن روی یک بازی شوتر کرد، اکنون و طبق جدیدترین اخبار ورزش مشخص شده است که این باهم اتحاد کردن استودیوی جدیدی را در بطرف خانه ونکوور کانادا تأسیس کرده است که وظیفه آن فقره کردن روی ورزش Apex Legends است.

تو رویت داشته باشید که شعبه ونکوور الکترونیک آرتز نیز در همین دهکده فعالیت می کند و این مسئله به نفع استودیوی ابتکاری تأسیس ریسپاون (در این ایالت) است؛ چراکه باعث کمک های متقابل این دو استودیو بوسیله یکدیگر خواهد شد. اگرچه داخل حال فراهم افراد این استودیوی ابتکاری تأسیس به دلیل شیوع کرونا تو خانه و به صورت دورکاری فعالیت می کنند، اما تأسیس این این طور استودیویی که تنها قرار است روی ورزش Apex Legends کار کند، نشان از توجه ژرف و طولانی مدت الکترونیک آرتز به این بازی بتل رویال دارد.

تو راستای اخبار مرتبط با بازی Apex Legends، پیش زیرفون در زومجی تریلر شناساندن و گیم پلی شخصیت جدید Loba را تماشا کردید که در حال مجهز به شفیع آغاز مفارقت پنجم، هوشیار بازی شده است.

شاید دوست داشته باشید:

تولید فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی از زمستان ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد

چنانچه ویروس کرونا/کووید 19 و درکنار آن مشکلات به وجود آمده به فکر کردن بودجه ی متجاوز التماس شده توسط […]

شرکت Sperasoft به آویشن سازنده ورزش Halo Infinite برای تولید بهتر آن دستیار می بطی ء

سال ۲۰۰۱ برای اولین کود استودیوی 343 اینداستریز یک بازی شوتر اول شخص بوسیله رخساره انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت […]

توسعه بازی Bayonetta 3 کماکان تو وضعیت شایان قبولی قرار دارد

بازی Bayonetta 3 تو رسم جوایز بازی سال ۲۰۱۷ بود که با یک تیزر معرفی شد و دیگر نمایش جدیدی […]