استودیو جدید ریسپاون در ونکوور کانادا اسلوب اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

پس از موفقیت هایی که بازی Star Wars: Jedi Fallen Order به دست آورد و شریک Respawn Entertainment شعبه لس آنجلس استودیو دایس را مسئول کار کردن روی یک بازی شوتر کرد، اکنون و طبق جدیدترین اخبار ورزش مشخص شده است که این باهم اتحاد کردن استودیوی جدیدی را در بطرف خانه ونکوور کانادا تأسیس کرده است که وظیفه آن فقره کردن روی ورزش Apex Legends است.

تو رویت داشته باشید که شعبه ونکوور الکترونیک آرتز نیز در همین دهکده فعالیت می کند و این مسئله به نفع استودیوی ابتکاری تأسیس ریسپاون (در این ایالت) است؛ چراکه باعث کمک های متقابل این دو استودیو بوسیله یکدیگر خواهد شد. اگرچه داخل حال فراهم افراد این استودیوی ابتکاری تأسیس به دلیل شیوع کرونا تو خانه و به صورت دورکاری فعالیت می کنند، اما تأسیس این این طور استودیویی که تنها قرار است روی ورزش Apex Legends کار کند، نشان از توجه ژرف و طولانی مدت الکترونیک آرتز به این بازی بتل رویال دارد.

تو راستای اخبار مرتبط با بازی Apex Legends، پیش زیرفون در زومجی تریلر شناساندن و گیم پلی شخصیت جدید Loba را تماشا کردید که در حال مجهز به شفیع آغاز مفارقت پنجم، هوشیار بازی شده است.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]