Mafia: Definitive Edition یک بازسازی کامل است؛ نشر ریمستر Mafia 2

admin دسته‌بندی نشده

مدتی است که نام سری ورزش های Mafia (مافیا) بیش ازپیش روی زبان ها محذوف است. در یک هفته ی اخیر، اعلام و اطلاعات مختلفی از بازسازی این سه گانه محبوب فاش شدند. حالا، بنابر جدیدترین اخبار بازی؛ اطلاعاتی رسمی از سه گانه مافیا منتشر شده اند. برابر این اخبار، بازی Mafia: Definitive Edition یا همان مافیا یک به صورت تمام روی یک موتور بازی سازی متاخر بازسازی یا remake (ریمیک) شده است. بازی از نظر کلیت داستان تغییری نکرده است اما در این نسخه تازه شاهد گیم پلی، کات سین ها و محتوای داستانی جدید خواهید وجود. این ورزش در تاریخچه ۲۸ اوت (۷ شهریور) بخاطر  پلی استیشن 4،  ایکس باکس وان و  معلول سی منتشر خواهد شد. در بازی Mafia: Definitive Edition همه چیز، تا اینکه موسیقی ارکسترال بازی از نو ساخته شده است. هیدن بلک من از استودیو سازنده بازی یعنی هنگر ۱۳ درون بازی این ورزش می گوید:ورزش مافیا [اورجینال] نفوذ ماندگار و شایان توجه ای روی پتانسیل تعریف کردن داستان های جدی درون بستر ویدیوگیم برجای گذاشت. نزدیک به ۲۰ سال پس از شکل شهود کلکسیون مافیا، ما اکنون فرصتی علو العاده داریم که این بازی شناخت داشتنی را به سلاله جدید معرفی کنیم و بوسیله طرفداران باستانی مان نیز اقبال تجربه ی مکرر زندگی تامی را بدهیم، این مرحله با نمایش ای مدرن و درخشان بوسیله همراه عناصر داستانی تازه و انفراد هایی متاخر در گیم پلی بازی.

افرادی که بازی Mafia: Definitive Edition را خریداری کنند، لباس خصوصی تامی را برای بازی های مافیا ۲ و مافیا ۳ در وارستگی خواهند داشت و به این لباس تمام بازی های سه گانه گانه به یکدیگر ارتباط پیدا می کنند.

همان طور که با خواندن شایعات احتمالا متوجه شده اید، بازی Mafia II (مافیا ۲) همچنین اکنون به صورت ریمستر منتشر شده است. نسخه ریمستر مافیا ۲ با معروفیت Mafia 2: Definitive Edition یک نسخه از بدیع بازسازی شده نیست، بلکه ورزش با چونی بصری 4K ارتقا نمایان کرده است و بسته های الحاقی آن نیز بوسیله رخ رایگان به همراه ورزش منتشر شده اند. همان طور که اشاره شد، بازی Mafia 2: Definitive Edition هم حالا منتشر شده است. مقاله مرتبط:ری لود نهم: واقعه خانواده های مافیایی

بازی Mafia 3: Definitive Edition درواقع دقیقا همان ورزش Mafia III یا مافیا ۳ است. این ورزش عاری تغییر خاصی از بدیع به نشانی بخشی از سه گانه مافیا منتشر شده است. خریداران البته با خریدن بازی Mafia 3: Definitive Edition شکل مخصوص لینکلن را دریافت کرده و می توانند تو دو نسخه ابتدایی بازی آن را در جوانمردی داشته باشند. کاربران می توانند هر بازی را به رخ جدا خواه همه را در قالب بسته ی Mafia Trilogy (سه گانه مافیا) خریداری کنند. اگر کاربری نسخه های اورجینال ورزش های Mafia II و Mafia III را پیش از این تو اختیار داشته است ، بازی او به رخ خودکار به نسخه Definitive تبدیل خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

پردانلودترین و سودآورترین ورزش ها و اپلیکیشن های موبایلی 2018

ظاهرا سال به سال میزان دانلود اپلیکیشن ها و البته میزان هزینه ای که آدم در آن ها صرف می […]

اولین تصاویر سریال The Stand با بازی الکساندر اسکاشگورد منتشر شد

از زمان عالمگیر ویروس کرونا، ادبیات و حتی سریال The Stand (مقاومت) بوسیله یکی از مباحث محبوب در آمریکا تغییر شده […]

سپردهSGHAROOOON الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption ورزش Borderlands 3 معرفی کردن

درSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON تابستان سال گذشته بود که بازی Borderlands 3 پس از سال ها خواست ارائه شد تا کاربران بتوانند یک […]