سپردهSGHAROOOON الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption ورزش Borderlands 3 معرفی کردن

admin دسته‌بندی نشده

درSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON تابستان سال گذشته بود که بازی Borderlands 3 پس از سال ها خواست ارائه شد تا کاربران بتوانند یک بار دیگر پا بوسیله دنیا پاندورا و سیاره های جدید آن بگذارند. تابه امروز استودیو گیرباکس سافتور (Gearbox Software)، سازنده بوردرلندز 3، تکاپو کرده با دو امانت الحاقی بزرگ تجربیات کاربران را گشادگی دهد. بااین حال در آینده نزدیک غصه تماشاگر سومین ودیعه الحاقی بازی خواهیم وجود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، درون سیلان جدیدترین قسمت از پروگرام The Borderlands Show، استودیو گیرباکس سافتور بسته الحاقی Bounty of Blood: A A Fistful of Redemption را معرفی کردن. کرد بسته الحاقی تذکر شده با حال وهوای وسترنی و غرب وحشی داخل تاریخچه پنج نشانه (ماه ۲۵) ژوئن عرضه می. شود کاربرانی که سیزن پس ورزش Borderlands 3 را خریداری کرده باشند، بسته الحاقی Bounty of: A Blood A Fistful of Redemption را به رایگان دریافت.

خواهند کرد ثالث بسته الحاقی Borderlands 3 کاراکترهای داستانی جدیدی را بوسیله بازی اضافه می کند و درون سیاره Gehenna هم روایت می شود؛ جایی که کاربران برای اخذ اجر درنظر اندوهناک شده برای دسته گانگستری The Devil Riders باخبر ادا. می شوند این گروه خطرناک خرابکاری های متعددی را در روستا Vestige ایفا داده است و حال شما باید آن ها را. شکار کنید داخل ادامه علنی شده که کاربران با کاراکترهای جدیدی نظیر رز، یک تفنگدار وسترن و همچنین یک مبارز دردسرساز بوسیله نام جونو آشنا. 

می شوند بااین حال بوردرلندز 3 یک بازی لوت محور است، ازاین رو گیرباکس سافتور سلاح ها و لوت های جدیدی را هم بخاطر کاربران تو امانت الحاقی Bounty of Blood درنظر. پژمان است همچنین وسیله نقلیه جدید بوسیله معروفیت JetBeast هم بوسیله بازی تکثیر. 

می شود درکنار تمامی موارد، استودیو گیرباکس یک رویداد Takedown at the Guardian Breach را بی قراری برای بازی بوردرلندز 3. معرفی کرد این رویداد درون تاریخ ۱۵ (خرداد ماه) چهار ژوئن به صورت مجانی ارائه. می شود دراین میان رمز کنم که رویداد ذکر شده، یک محتوای پایانی برای بوردرلندز 3 بوسیله احصائیه. می آید به عبارتی ابتدا باید داستان بازی را کامل کنید تا بتوانید به آن دسترسی. داشته باشید استودیو گیرباکس ازطریق این رویداد فرصتی را داخل وارستگی کاربران صبر می دهد تا قدرت سلاح و تجهیزات خویشتن را بوسیله.  نمایش بگذارند مقاله:های مرتبط رویداد فصلی Revenge of the Cartels بازی Borderlands 3 اندوه اکنون تو

دسترس است در این رویداد بازیکنان وارد مرحله ای درون Minos Prime می شوند؛ جایی که باید سیگنال مربوط به گاردین را ردیابی کنند و گروهی از آن ها را هم از. بین ببرند درون ادامه می توانید تصاویر بسته الحاقی Bounty: A of Blood A Fistful of Redemption را داخل زومجی تماشا کنید و نظرات خویشتن را با ما.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]