اولین تصاویر سریال The Stand با بازی الکساندر اسکاشگورد منتشر شد

admin دسته‌بندی نشده

از زمان عالمگیر ویروس کرونا، ادبیات و حتی سریال The Stand (مقاومت) بوسیله یکی از مباحث محبوب در آمریکا تغییر شده و باتوجه به شباهت وقایع این فیلم با دنیای امروز، بسیاری بوسیله صحبت در مورد آن و اینکه چگونه استیون کینگ چند دهه قبل آن را در رمانش به تصویر کشیده بود، صحبت می کنند؛ هرچند که همه گیری داخل این رمان بسیار بدتر و سهمگین تر از همه گیری ویروس کرونا است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی این سریال منتشر شده است. به تازگی Vanity Fair مقدماتی تصاویر رسمی سریال The Stand را منتشر کرده که در آن تماشایی حضور الکساندر اسکاشگورد، ستاره نقش رندال فلگ و ووپی گلدبرگ، هنرمند نقش والده ابیگیل هستیم. شما در ادامه می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

شعر شعر «پایداری» استفن کینگ در دنیای پسارستاخیزی روایت می شود که نوعی سوپرویروس آنفولانزا در ناچیز از یک هفته به رخساره وحشتناکی شیوع جلوه گر می نرم و تقریباً ۹۹ درصد ساکنان کرهٔ زمین را بوسیله انتظار مرگ می کشاند. قسمت بشر حالا روی شانه های ضعیف پاپا ابیگیل ۱۰۸ ساله و تعدادی دیگر از بازماندگان است. بدترین کابوس های آن ها انفراد به نام رندال فلگ ملقب به مرد تاریکی (Dark Man) است که لبخندی کشنده و قدرتی غیر شایان وصف دارد. بنجامین کول و تیلور المور شورانرهای سریال The Stand هستند که این سریال ترسناک قرار است درون ۱۰ قسمت تولید شود.

الکساندر اسکاشگورد، ووپی گلدبرگ، جیمز مارسدن، امبر هرد، گرگ کینر، اودسا یانگ، هنری زاگا، جوان آدپو، اوون تیگ، برد ویلیام هنکه، دانیل سانجاتا، مریلین منسون، نت وولف، ایان بیلی، کاترین مک نامارا، همیش لینکلیتر و هدر گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Stand آستان دارند و بوسیله ایفای نقش پرداخته اند. جاش بون، کارگردان فیلم The Fault in Our Stars و فیلم The New Mutants (میتونت های متاخر) وظیفه کارگردانی تمامی قسمت های سریال مقاومت را به خشکی امدن عهده داشته است. همچنین مراحل فیلم برداری و تولید سریال The Stand پیش از تعطیلی جهانی تولید آثار سینمایی و تلویزیونی بوسیله سبب مسری ویروس کرونا به اختتام رسیده بود.

شاید دوست داشته باشید:

نسخه متاخر ورزش پوکمون گو تو گونه است

ASGHخیلیOOOON زود پوکمون گو تبدیل به یک پدیده ی اجتماعی شد و کودکان و بزرگ سالان را درون پارک ها، […]

ورزش Ninja Spinki Challenges: بازی جدید سازنده Flappy Bird

با وجود آنکه سال ها از نشر بازی Flappy Bird می گذرد؛ ولی همچنان می قابلیت از آن به عنوان […]

مبارزات Paper Mario: The Origami Kingdom را تو ویدیو گیم پلی جدید سیاحت کنید

بازی Paper Mario: The Origami Kingdom در تاریخ ۲۷ نشانه ماه (۱۷ ژوئیه) بوسیله رخساره انحصاری بخاطر نینتندو سوییچ نمایش می […]