ورزش Zombie Castaways: زامبی ها عاشق می شوند

admin دسته‌بندی نشده

دنیای وهمی ما از زامبی ها پر شده است. فیلم ها، داستان ها، بازی ها و بسیاری از موارد دیگر هستند که از زامبی ها سیری شده اند؛ به طوری که این تکرار، باعث شده است آن ها دلربایی اولین خویشتن را از مشت بدهند و به یک ژانر انتزاع رفته تبدیل شوند. ولی Zombie Castaways داستانی جدید و بی سابقه داخل پیش گرفته است که شاید عجیب ترین داستانی باشد که درباره ی یک زامبی شنیده اید: زامبی مشتاق! داستان این بازی درباره یک زامبی است که هواخواه یک دختر انسان شده است، اما برای آنکه با پر ارزش خود باشد، مقدمه باید تبدیل به یک آدم شود. از همین رو باید بوسیله دنبال کشف و ساخت معجونی با اسم Zombium برود تا بتواند خود را تحول بوسیله یک انسان بطی ء و به معشوقه خود برسد. از مرموز بودن رمان که بگذریم، حداقل از این دیدن باید Zombie Castaways را ستایش کرد که داخل میان انبوه داستان های تکراری زامبی گونه تو بازی های موبایل، توانسته است تنوع بوسیله حیات بیاورد. تاکنون زامبی ها را در همه حال دیده بودیم؛ اما این اولیه بار است که آن ها را داخل حال کشاورزی، عاشقی و تلاش برای ساخت یک معجون خواهیم دید. شما تو این بازی باید بوسیله این زامبی ها درون جهت پیشرفت مزرعه و تولید و کشف مواد لازم برای ساخت معجون Zombium کمک کنید. نکته ی جالب درجه سنی ۳ سال بازی است و ظاهرا جزو معدود ورزش های زامبی محسوب می شود که منصب بندی آن برای تمام سنین مناسب است.

 

از موضوع بازی و شبیه ساز زراعت وجود داشتن آن که بگذریم، باید گرافیک بازی را هم جزو برگ های نم دانست. البته قدیم در مدخل گیم سعی به خشکی امدن این است تا ورزش هایی برای معرفی کردن انتخاب شوند که گرافیک و هویدا چشم نوازی دارند و Zombie Castaways همچنین یکی دیگر از ورزش هایی است که دارای گرافیکی مسرور و رنگارنگ است و باعث می شود از انجام آن خسته نشوید و ساعت ها با آن سرگرم باشید. از آنجا که بخاطر رسیدن به معجون مورد نظر باید خار ها و ثمر های نادیده و غریبی پرورش دهید، تماشایی تنوع بسیار اوج داخل آیتم های بازی و بناء ها خواهیم بود. در این سطر زامبی های موثر مختلفی از جمله زامبی ماهیگیر، زامبی آشپز، زامبی هیزم شکن و … را مشاهده خواهیم کرد. این بازی بوسیله نظم ۴۶ و ۱۲۲ مگابایت در اندروید و آی او اس ظرفیت دارد و شامل خرید های درون برنامه ای نیز خواهد بود؛ اما جای نگرانی نیست و بدون خرید آیتم های کمکی نیز می توانید به پیشرفت در خوش نویسی ورزش دست یابید. بخاطر دانلود بازی اندروید  Zombie Castaways و نسخه آیفون آن که تاکنون متجاوز از ۵  میلیون بار تنها تو پلی استور گوگل دانلود شده است، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون خواه ویندوزموبایل بوسیله بخش بازی زومیت رجوع کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]