ورزش Zombie Castaways: زامبی ها عاشق می شوند

admin دسته‌بندی نشده

دنیای خیالی ما از زامبی ها پر شده است. فیلم ها، شعر ها، بازی ها و بسیاری از موارد دیگر هستند که از زامبی ها اشباع شده اند؛ به طوری که این تکرار، باعث شده است آن ها جذابیت بدوی خود را از دست بدهند و به یک ژانر تحلیل رفته تحول شوند. اما Zombie Castaways داستانی جدید و عجیب تو پیش خمود است که شاید عجیب ترین داستانی باشد که درباره ی یک زامبی شنیده اید: زامبی عاشق! داستان این بازی درباره یک زامبی است که عاشق یک بکر آدم شده است، اما بخاطر آنکه با معشوق خود باشد، ابتدا باید تحول به یک انسان شود. از همین رو باید به دنبال کشف و تاسیس معجونی با اسم Zombium برود تا بتواند خود را تحول به یک مردم کند و به محبوبه خویشتن برسد. از مرموز بودن داستان که بگذریم، حداقل از این دیدن باید Zombie Castaways را تحسین کرد که درون میان انبوه داستان های تکراری زامبی گونه در بازی های موبایل، توانسته است تنوع به بود بیاورد. تاکنون زامبی ها را درون همه حال دیده بودیم؛ ولی این اولیه کود است که آن ها را در حال کشاورزی، عاشقی و سعی برای ساخت یک معجون خواهیم دید. شما درون این ورزش باید بوسیله این زامبی ها در موجب پیشرفت مزرعه و تولید و کشف مواد لازم برای تاسیس معجون Zombium معاون کنید. نکته ی جالب درجه اهل سنت ۳ سال بازی است و ظاهرا جزو معدود ورزش های زامبی محسوب می شود که درجه بندی آن برای تمام سنین کم ارزش است.

 

از موضوع ورزش و مثل ساز کشاورزی بودن آن که بگذریم، باید گرافیک بازی را هم جزو تجهیزات های برنده دانست. البته همیشه در بخش گیم تلاش بر این است تا بازی هایی برای شناساندن انتخاب شوند که گرافیک و ظاهر چشم نوازی دارند و Zombie Castaways نیز یکی دیگر از بازی هایی است که دارای گرافیکی مسرور و رنگارنگ است و باعث می شود از انجام آن خسته نشوید و روزگار ها با آن سرگرم باشید. از آنجا که بخاطر چسبیدگی به معجون مورد نظر باید گیاه ها و میوه های عجیب و غریبی تحصیل دهید، شاهد تنوع متجاوز پشته در آیتم های ورزش و ساختمان ها خواهیم بود. در این مسیر زامبی های کارگر مختلفی از جمله زامبی ماهیگیر، زامبی آشپز، زامبی هیزم شکن و … را مشاهده خواهیم کرد. این بازی بوسیله ترتیب ۴۶ و ۱۲۲ مگابایت در اندروید و آی او اس حجم دارد و محتوی خرید های داخل دستور کار ای همچنین خواهد بود؛ ولی جای نگرانی تراشیدن و بدون ابتیاع آیتم های کمکی نیز می توانید به صعود تو مسیر بازی دست یابید. برای دانلود بازی اندروید  Zombie Castaways و نسخه آیفون آن که تاکنون بسیار از ۵  میلیون بار عزب در پلی استور گوگل دانلود شده است، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به بخش بازی زومیت مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]