تریلر معرفی بازی Little Devil Inside بخاطر پلی استیشن 5 منتشر شد

admin دسته‌بندی نشده

بالاخره پس از مدت ها سکوت سونی رویداد شناساندن ورزش های کنسول پلی استیشن 5 خویشتن را برگزار کرد؛ رویدادی که در شروع قرار وجود هفته گذشته پخش شود اما بوسیله دلیل اعتراضات اخیر در قلمرو امریکا زمان برگزاری آن به تعویق افتاد.

حال اما تو جدیدترین اخبار بازی، سونی درکنار معرفی کردن بازی های جدید برای PS5 با گستردن تریلری خبر عرضه بازی Little Devil Inside برای کنسول نسل نهم خود را اعلام کرد. اگر زومجی را قفا کرده باشید، احتمالا که این بازی نقش آفرینی بخاطر در گذشته برای کنسول های نسل هشتمی و پلتفرم معلول سی نیز منتشر شده بود.

یکی از نکات مثبت Little Devil Inside که داخل تریلر پیش رو نیز تمرکز زیادی روی آن شده است، تنوع هوا های بازی است؛ بوسیله طوریکه شما در ورزش تو زیر اقیانوس، وسط کویر، جنگل و حتی داخل درون بطرف خانه حضور خواهید داشت و باید با موجوداتی که همگی بخاطر ازبین بازی کردن شما در تلاش هستند مبارزه کنید. درون ادامه شما را بوسیله تماشای تریلر جذاب بازی احضار می کنم.

دانلود ویدیو از آپارات

چنانچه بازی Little Devil Inside را روی پلتفرم های موجود تجربه کرده اید، لطفا نظرات خویشتن درخصوص این ورزش را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]