تریلر معرفی بازی Little Devil Inside بخاطر پلی استیشن 5 منتشر شد

admin دسته‌بندی نشده

بالاخره پس از مدت ها سکوت سونی رویداد شناساندن ورزش های کنسول پلی استیشن 5 خویشتن را برگزار کرد؛ رویدادی که در شروع قرار وجود هفته گذشته پخش شود اما بوسیله دلیل اعتراضات اخیر در قلمرو امریکا زمان برگزاری آن به تعویق افتاد.

حال اما تو جدیدترین اخبار بازی، سونی درکنار معرفی کردن بازی های جدید برای PS5 با گستردن تریلری خبر عرضه بازی Little Devil Inside برای کنسول نسل نهم خود را اعلام کرد. اگر زومجی را قفا کرده باشید، احتمالا که این بازی نقش آفرینی بخاطر در گذشته برای کنسول های نسل هشتمی و پلتفرم معلول سی نیز منتشر شده بود.

یکی از نکات مثبت Little Devil Inside که داخل تریلر پیش رو نیز تمرکز زیادی روی آن شده است، تنوع هوا های بازی است؛ بوسیله طوریکه شما در ورزش تو زیر اقیانوس، وسط کویر، جنگل و حتی داخل درون بطرف خانه حضور خواهید داشت و باید با موجوداتی که همگی بخاطر ازبین بازی کردن شما در تلاش هستند مبارزه کنید. درون ادامه شما را بوسیله تماشای تریلر جذاب بازی احضار می کنم.

دانلود ویدیو از آپارات

چنانچه بازی Little Devil Inside را روی پلتفرم های موجود تجربه کرده اید، لطفا نظرات خویشتن درخصوص این ورزش را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

نسخه متاخر ورزش پوکمون گو تو گونه است

ASGHخیلیOOOON زود پوکمون گو تبدیل به یک پدیده ی اجتماعی شد و کودکان و بزرگ سالان را درون پارک ها، […]

ورزش Ninja Spinki Challenges: بازی جدید سازنده Flappy Bird

با وجود آنکه سال ها از نشر بازی Flappy Bird می گذرد؛ ولی همچنان می قابلیت از آن به عنوان […]

مبارزات Paper Mario: The Origami Kingdom را تو ویدیو گیم پلی جدید سیاحت کنید

بازی Paper Mario: The Origami Kingdom در تاریخ ۲۷ نشانه ماه (۱۷ ژوئیه) بوسیله رخساره انحصاری بخاطر نینتندو سوییچ نمایش می […]