پشتیبانی از ۲۰۰ ورزشکار به ورزش Call of Duty: Warzone افزودن شد

admin دسته‌بندی نشده

با شروع هر گسستگی از بازی Call of Duty: Modern Warfare، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تکاپو می بطی ء با عرضه محتویات مختلف در کشش هر فصل، امتحان ی متفاوت تازگی را نمایش دهد. هر یک از این آپدیت ها تاحدی حجیم هستند و هر زمان که خبر از به روزرسانی جدیدی بخاطر مدرن وارفیر می شود، کاربران خویشتن را برای دانلود یک بوسیله روزرسانی بزرگ آماده می کنند.

طبق جدیدترین اطلاع دادن بازی، استودیو اینفینیتی وارد در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح ۱۰ تیر ماه بوسیله ثانیه ایران، آپدیت Reloaded  برای بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر می شود. از دیدن حجم، کاربرانی که عزب بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفیر را دارند، باید بین ۲۲ تا ۳۰ گیگابایت (باتوجه به پلتفرم بازی) دانلود کنند. این داخل حالی است که اگر بازی Call of Duty: Warzone را هم داشته باشید، باید ۳۶ گیگابایت را دانلود کنید.

مهم ترین فردی آپیدت ریلودد، پشتیبانی از ۲۰۰ ورزشکار تو مسابقات کالاف دیوتی: وارزون است. این در حالی است که تو گذشته ۱۵۰ نفر برای نخست شدن با یکدیگر رقابت می کنند. ازاین رو اگر تو جریان تیم های چهارنفره مشغول بازی شوید، ۵۰ آویشن برای اول شدن با یکدیگر رقابت می کنند. استثنا از این موارد، حالت های جدیدی هم به ورزش کالاف دیوتی: مدرن وارفیر اضافه می شود که از میان آن ها می استعداد به بازگشت تورنومنت گان فایت و افزودن شدن نقشه Cheshire Park رمز کرد. مقاله های مرتبط:جزئیات خلع چهارم Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

درون ادامه هویدا شده که پس از گمارش شدن به روزرسانی ریلودد، فضای مورد نیاز Call of Duty: Warzone کاهش برملا می کند. Supply Run Contracts بی قراری مورد دیگری است که بوسیله ورزش بتل رویال COD: Warzone اضافه می شود. این تک سبب می شود تا بازیکنان داخل یک Buy Station مخصوص، با تقلیل آیتم های تک نیاز خویشتن را خریداری کنند. همچنین اگر بتوانید تو یک بازه زمانی محدود سه مغز از این Supply Run Contracts را تمام کنید، یک جاگرنات و دوربین نشان گذاری دشمنان تو اختیار شما قرار داده می شود.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]