پشتیبانی از ۲۰۰ ورزشکار به ورزش Call of Duty: Warzone افزودن شد

admin دسته‌بندی نشده

با شروع هر گسستگی از بازی Call of Duty: Modern Warfare، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تکاپو می بطی ء با عرضه محتویات مختلف در کشش هر فصل، امتحان ی متفاوت تازگی را نمایش دهد. هر یک از این آپدیت ها تاحدی حجیم هستند و هر زمان که خبر از به روزرسانی جدیدی بخاطر مدرن وارفیر می شود، کاربران خویشتن را برای دانلود یک بوسیله روزرسانی بزرگ آماده می کنند.

طبق جدیدترین اطلاع دادن بازی، استودیو اینفینیتی وارد در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح ۱۰ تیر ماه بوسیله ثانیه ایران، آپدیت Reloaded  برای بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر می شود. از دیدن حجم، کاربرانی که عزب بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفیر را دارند، باید بین ۲۲ تا ۳۰ گیگابایت (باتوجه به پلتفرم بازی) دانلود کنند. این داخل حالی است که اگر بازی Call of Duty: Warzone را هم داشته باشید، باید ۳۶ گیگابایت را دانلود کنید.

مهم ترین فردی آپیدت ریلودد، پشتیبانی از ۲۰۰ ورزشکار تو مسابقات کالاف دیوتی: وارزون است. این در حالی است که تو گذشته ۱۵۰ نفر برای نخست شدن با یکدیگر رقابت می کنند. ازاین رو اگر تو جریان تیم های چهارنفره مشغول بازی شوید، ۵۰ آویشن برای اول شدن با یکدیگر رقابت می کنند. استثنا از این موارد، حالت های جدیدی هم به ورزش کالاف دیوتی: مدرن وارفیر اضافه می شود که از میان آن ها می استعداد به بازگشت تورنومنت گان فایت و افزودن شدن نقشه Cheshire Park رمز کرد. مقاله های مرتبط:جزئیات خلع چهارم Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

درون ادامه هویدا شده که پس از گمارش شدن به روزرسانی ریلودد، فضای مورد نیاز Call of Duty: Warzone کاهش برملا می کند. Supply Run Contracts بی قراری مورد دیگری است که بوسیله ورزش بتل رویال COD: Warzone اضافه می شود. این تک سبب می شود تا بازیکنان داخل یک Buy Station مخصوص، با تقلیل آیتم های تک نیاز خویشتن را خریداری کنند. همچنین اگر بتوانید تو یک بازه زمانی محدود سه مغز از این Supply Run Contracts را تمام کنید، یک جاگرنات و دوربین نشان گذاری دشمنان تو اختیار شما قرار داده می شود.

شاید دوست داشته باشید:

نسخه متاخر ورزش پوکمون گو تو گونه است

ASGHخیلیOOOON زود پوکمون گو تبدیل به یک پدیده ی اجتماعی شد و کودکان و بزرگ سالان را درون پارک ها، […]

ورزش Ninja Spinki Challenges: بازی جدید سازنده Flappy Bird

با وجود آنکه سال ها از نشر بازی Flappy Bird می گذرد؛ ولی همچنان می قابلیت از آن به عنوان […]

مبارزات Paper Mario: The Origami Kingdom را تو ویدیو گیم پلی جدید سیاحت کنید

بازی Paper Mario: The Origami Kingdom در تاریخ ۲۷ نشانه ماه (۱۷ ژوئیه) بوسیله رخساره انحصاری بخاطر نینتندو سوییچ نمایش می […]