بازیSGHAROOOON A A Plague: Tale Innocence زیاد از یک میلیون نسخه فروش داشته

admin دسته‌بندی نشده

PlagueSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON Tale Innocence: را می توان یکی از ورزش های با کیفیت و سرگرم کننده دانست که داخل خزنده ۲۰۱۹ تو جوانمردی کاربران قرار گرفت داستان. بازی روایت گر دختر تارک دنیا و اخوت بود که بخاطر زنده ماندن، سعی می کردند امیسیا،. خواهری کردن هیوگو، وظیفه داشت تا به برادر خود کمک درنگ و جدا از حی نگه داشتن او، طلسم هیوگو را تیمار از بین ببرد با. پیشروی داخل خط داستانی، با کاراکترهای مختلفی آشنا می شوید که هرکدام از آن ها مهارت جدیدی را بوسیله امیسیا آموزش می دهند موافق. 

جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر A A Plague Tale اطلاع دادن کرده که معامله ورزش A A Plague: Tale Innocence به بیش از یک میلیون نسخه رسیده. است همچنین در ادامه، ضمن سپاسگزاری از تمامی کاربران اعلام شده که بدون جامعه A کاربری A: Plague Tale Innocence الحاق بوسیله این رقم امکان پذیر. 

نبوده است (استودیو اسوبو)Asobo Studio A ، سازنده: A Plague Tale Innocence، تریلری را بوسیله ارزان فروش ورزش درنظر پژمان که در روند آن شاهد نمرات A و بازخوردهای: خوب A Plague Tale Innocence. از سوی منتقدین هستیم درون ادامه می توانید تریلر A منتشر شده: از بازی A Plague Tale Innocence را داخل زومجیتماشا کنید و نظرات خود را. 

با ما درون میان

شاید دوست داشته باشید:

تولید فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی از زمستان ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد

چنانچه ویروس کرونا/کووید 19 و درکنار آن مشکلات به وجود آمده به فکر کردن بودجه ی متجاوز التماس شده توسط […]

شرکت Sperasoft به آویشن سازنده ورزش Halo Infinite برای تولید بهتر آن دستیار می بطی ء

سال ۲۰۰۱ برای اولین کود استودیوی 343 اینداستریز یک بازی شوتر اول شخص بوسیله رخساره انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت […]

توسعه بازی Bayonetta 3 کماکان تو وضعیت شایان قبولی قرار دارد

بازی Bayonetta 3 تو رسم جوایز بازی سال ۲۰۱۷ بود که با یک تیزر معرفی شد و دیگر نمایش جدیدی […]