بازیSGHAROOOON A A Plague: Tale Innocence زیاد از یک میلیون نسخه فروش داشته

admin دسته‌بندی نشده

PlagueSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON Tale Innocence: را می توان یکی از ورزش های با کیفیت و سرگرم کننده دانست که داخل خزنده ۲۰۱۹ تو جوانمردی کاربران قرار گرفت داستان. بازی روایت گر دختر تارک دنیا و اخوت بود که بخاطر زنده ماندن، سعی می کردند امیسیا،. خواهری کردن هیوگو، وظیفه داشت تا به برادر خود کمک درنگ و جدا از حی نگه داشتن او، طلسم هیوگو را تیمار از بین ببرد با. پیشروی داخل خط داستانی، با کاراکترهای مختلفی آشنا می شوید که هرکدام از آن ها مهارت جدیدی را بوسیله امیسیا آموزش می دهند موافق. 

جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر A A Plague Tale اطلاع دادن کرده که معامله ورزش A A Plague: Tale Innocence به بیش از یک میلیون نسخه رسیده. است همچنین در ادامه، ضمن سپاسگزاری از تمامی کاربران اعلام شده که بدون جامعه A کاربری A: Plague Tale Innocence الحاق بوسیله این رقم امکان پذیر. 

نبوده است (استودیو اسوبو)Asobo Studio A ، سازنده: A Plague Tale Innocence، تریلری را بوسیله ارزان فروش ورزش درنظر پژمان که در روند آن شاهد نمرات A و بازخوردهای: خوب A Plague Tale Innocence. از سوی منتقدین هستیم درون ادامه می توانید تریلر A منتشر شده: از بازی A Plague Tale Innocence را داخل زومجیتماشا کنید و نظرات خود را. 

با ما درون میان

شاید دوست داشته باشید:

نرخ ترمیم متغیر به پلی استیشن 5 می آید

پس از مدت ها انتظار، اختتام ارائه ی رسمی کنسول های نسل نهمی سونی به میدان آغاز شد تا شاهد […]

جزئیات سرویس کلاد پی سی مایکروسافت فاش شد

تو ماه جولای ۲۰۲۰ (تیر و مرداد ۱۳۹۹) خبرگزاری های معتبر اخبار کردند مایکروسافتروی سرویس جدیدی با نام مایکروسافت کلاد […]

بهترین قیمت بازی پلی استیشن درون ویجیمون

به طوری که ورزش های پلی استیشن با کنسول PS5 حال و هوای دیگری دارند و احساس می کنید که […]