اپل احتمالا در رویداد ۵ فروردین، درخت سرو عمومی بازی اختصاصی اش را شناساندن می کند

admin دسته‌بندی نشده

اپل (Apple) طبق اعلام رسمی اش سرود دارد دوشنبه ی پیش رو (۲۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۵ فروردین ۱۳۹۸) رویدادی را برگزار یواش. براساس اطلاعات فاش شده از لفظ فداکار منابع، کوپرتینویی ها در این عادات سرویس های جدیدی را در حوزه ی تلویزیون، اخبار و تناسب اندام رونمایی خواهند کرد. 

بااین حال ظاهرا موارد یادشده تنها برنامه های اپل برای رویداد پنجم فروردین نیستند. اخیرا شایعه ی جدیدی منتشر شده است که از رونمایی سرو اشتراکی بازی iOS توسط این همدستی خبر می دهد. وب سایت بلومبرگ اخیرا به نقل از برخی منابع تالیف است که اپل غم اکنون با فداکار شرکت ها تو تک این درخت سرو درحال مناقشه است.مقاله های مرتبط:چه انتظاراتی از رویداد ۵ فروردین اپل داریم؟

بدوی بار درون اواخر ژانویه بود که وب سایتی بوسیله شهرت چِدار گزارشی در مورد این سرویس منتشر کرد؛ این وب سایت مدعی شده وجود که داخل سرو موردبحث، کاربران با صیقل مبلغی معین به رخساره ماهانه، خواهند توانست بوسیله مجموعه ای از بازی های پولی iOS دسترسی معین کنند.

گزارش های اخیر می گفتند که درخت سرو خبری موردانتظار اپل قرار است چیزی در حدو اندازه ی نتفلیکس برای بازار مجلات خبری باشد؛ با این اوصاف سرویس عمومی ورزش این شرکت نیز قطعا چنین نقشی را داخل مرزوبوم ی بازی های موبایلی انجام خواهد کرد.

بلومبرگ در امتداد ی گزارشش می نویسد که اپل ظاهرا مشیت دارد در سرو خودش تنها ورزش های پولی را قرار دهد؛ این یعنی ورزش های دیگری که رایگان هستند اما صیقلی درون دستور کار ای دارند، در این سرویس جای نخواهند گرفت. به بیانی دیگر، بازی های محبوبی همچون فورتنایت و پاب جی موبایل در فهرست مربوط به سرویس اشتراکی بازی اپل قرار نخواهند گرفت.

از طرفی بازی هایی همچون ماینکرفت، Stardew Valley ،Heads Up! ،Monument Valley 2 ،Monument Valley 1 و NBA 2K19 مواردی هستند که در بین بازی های این درخت سرو عمومی جای خواهند داشت.

درواقع قضیه کلی بوسیله این رخساره است که کاربران به رخساره ماهانه نفقه ای را پرداخت و در ازای آن، به مجموعه ای شامل بازی های پولی دسترسی پیدا می کنند. درضمن این امر می تواند بخاطر توسعه دهندگان نیز درآمدزا باشد؛ چرا که گفته می شود اپل قصد دارد بوسیله ترقی دهندگان بسته به معیار استقبالی که از بازی های شان می شود، مبلغی صیقل درنگ.

رویداد پیش رو در روز دوشنبه، بی شک نیکوترین موقع برای رونمایی این سرویس است. بااین حال نمی استعداد با قطعیت در این ماخذ مصاحبت کرد؛ مربوط به این امکان بود دارد که اپل با درنظرگرفتن دلایلی مشخص، شناساندن این سرو را تا زمان برگزاری WWDC به تعویق بیاندازد.

دیدگاه شما کاربران زومیت داخل این اساس چیست؟بیشتر بخوانید:انویدیا قابلیت فیلتر بازی Freestyle را برای GeForce Now نمایش کردوب سایت نامی بازی های آنلاین فلش، پذیرش بازی های متاخر را راکد کردتاریخ عرضه کنسول آتاری VCS بخاطر پاییز امسال گلچین شده استایکس باکس لاکهارت احتمالا چهار ترافلاپس قدرت پردازشی خواهد داشتمرورگر گیمینگ Opera GX به قابلیت پشتیبانی از دیسکورد و دارک مود مجهز شد

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]