نسخه متاخر ورزش پوکمون گو تو گونه است

admin دسته‌بندی نشده

ASGHخیلیOOOON زود پوکمون گو تبدیل به یک پدیده ی اجتماعی شد و کودکان و بزرگ سالان را درون پارک ها، خیابان ها و سایر اماکن اشتراکی به بهانه ی بازی دور هم جمع می کرد. کاراکترها و به روزرسانی های جدید این بازی مانع از فروکش کردن شور و حرارت و تشویش کاربران آن می شدند. بسیار از ۶۵ میلیون نفر ماهانه از این اپلیکیشن مصرف می کردند؛ گرچه این قیمت داخل گرداگرد های بعد قدری کاهش یافت. درون آمریکا این بازی از پرسود ترین اپلیکیشن ٰها بوسیله حساب می رود و تا اینکه در ماه ژوئیه یک هفته درون صدر طولانی جداول ابتیاع صبر داشت.

تخمین خورده می شود که پوکمون گو داخل حدود ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار از منابع عمده ی درآمد کمپانی های مشت اندرکار این بازی یعنی نیانتیک، پوکمون و نینتندو، محسوب می شود. نینتندو درآمد خود از سایر سهامش را ۶.۲۳ میلیارد ین (پیمانه ۲۱۵ میلیون دلار) گزارش کرده است که مجموعا معادل درآمد عزب بخشی از سهامش در پوکمون به احصائیه می آید.

سانکازو ایشی هارا، مدیرعامل شرکت پوکمون واحد توکیو، می گوید: «این تنها آغازی بخاطر برنامه های آینده ما است.» او در نشستی که با خبرگزاری بلومبرگ داشت، داخل رابطه با رله گوشی های هوشمند در آینده و نسخه ی بعدی پوکمون گو برای کنسول بازی سوییچ شرکت نینتندو به صحبت پرداخت.پوکمون گو

جدید ترین ورزش های پوکمون همزمان با تاسیس کارت های بازی، کارتون ها، کمیک ها و اسباب بازی های تازه، کاراکتر های هیولایی با انفراد های جدیدی معرفی شده است. این بازی به مرحمت نشان می دهد چگونه گوشی های هوشمند برفرهنگ عامه ی آدم تأثیر می گذارند و در کاربران تعلق مندی ابداع می کنند. ایشی هارا دستور کار های بیشتری برای پوکمون گو دارد؛ مانند امکان معامله و فروش هیولاهای پوکمون و نبرد جسم به هیکل بین آن ها. گرچه بسیاری این امکانات تازه را پیش بینی کرده بودند؛ ولی این نخستین باری بود که این کمپانی به طور رسمی از آن ها گپ بوسیله میان آورد. ایشی هارا معتقد است کاربران بخاطر کشف این امکانات تازه، دوباره به دنیای بازی بازخواهند ماتم.ما تنها ۱۰ درصد از برنامه هایمان را عملی کرده ایم . تجربه ی تجارت و خرید و فروش پوکمون ها و نبرد تن بوسیله تنه بین آن ها، از پروگرام های پیش رو خواهند بود.

امانت به مکان جغرافیایی کاربر، کاراکتر پوکمون ها تحول خواهد کرد. برای مثال ناپدید کردن پوکمون هایی یخ زده در مناطق سردسیر؛ کسانی که داخل مناطق حاره ای زندگی می کنند قادر بوسیله یافتن این هیولاها نخواهند بود. ما به سبک عمر پوکمون ها، طراحی دقیق ورزش مطابق با نگرش زندگی و احساس همزادپنداری و معاشرت کاربر با پوکمون های کشف شده اش توجه خواهیم کرد.

اگر شما همین زمان حال بوسیله ساحل بروید می توانید پوکمون های آبی روشن کنید. اما اگر برای مثال به پوکمون های الکتریکی مثل پیکچو نیاز داشته باشید، آیا رفتن به نیروگاه ها و مراکز انتقال نیرو بخاطر کشف کردن آن ها ایده ی خوبی است؟ آیا این فقره امان خواهد بود؟ ما این مسئله را کاملا واقع بینانه تجسس خواهیم کرد.

از طرف دیگر، این بازی مشکلات دیگری همچنین بخاطر جامعه بوسیله همراه داشته است. وقتی شماره ی اضافی برای بازی دور تیمار جمع شوند، احتمال آشوب خیابانی بسیار خواهد شد. نیز دشوار خیره ماندن به گوشی هوشمند داخل هنگام راه رفتن، تنها مختص به پوکمون گو تراشیدن و شاق تحصیل محسوب می شود؛ اما تو هر صورت لازم است درباره خطرات جانبی نیز بوسیله تعاقب چاره اندیشی حیات.

بازی جدید پوکمون برای کنسول سوییچ

در ماه ژوئن، ایشی هارا از ارائه ی نسخه ی جدید بازی برای کنسول های سوییچ مشارکت نینتندو خبر انصاف. کلیپ تبلیغاتی ۱۶ وقت ای بازی، ارزش سهام کمپانی را تا ۳ درصد در بورس آمریکا اضافه داد؛ به طوری که سرمایه گذاران درباره ی میزان افزایش ابتیاع کنسول های سوییچ مقاطعه بندی کردند. ایشی هارا جزئیات بیشتری روبرو کرد و از رونمایی ورزش تا سال ۲۰۱۸ خبر داد.ما این رونمایی را شانس جدیدی برای نفوذ بیشتر و عمیق تر پوکمون گو قلمداد می کنیم. بنابراین این کنسول ها پلتفرم مهمی برای معرفی کردن ورزش ما خواهند بود.

تو حال حاضر ما از ورق های ۸ تا ۱۰ اینچی استفاده می کنیم ولی با تلویزیون های صراحت ارتفاع می توان دنیای جدیدی از گرافیک و صداگذاری این ورزش را تجربه کرد.

تا امروز، پوکمون گو بوسیله نشانی یک بازی فردی طراحی شده بود، اما امروز شما می توانید به صورت گروهی نیز به این ورزش بپردازید. تیم بندی ها به سیاق ای است که در عین سادگی، هیجان لازم را نیز داشته باشند.

نمی توانم با اطمینان بگویم که آیا افزار جانبی جدیدی ارائه خواهیم داد یا نه؛ ولی به انجام این فرمان همچنین فکر خواهیم کرد.

برضد گوشی های هوشمند، کنسول جدید سوییچ نیاز به دسترسی دائم بوسیله اینترنت بخاطر بازی ندارد و از این جهت متشابه وسیله های DS و 3DS شریک نینتندو ارتکاب می کند.واقعیت افزوده و آینده ورزش پوکمون

افزون بر این، ایشی هارا درباره ی واقعیت افزوده (AR) AR به گفتگو . صیقل واقعیت افزوده نوعی فناوری است که می تواند صحنه ها و کاراکتر های مجازی را بوسیله دنیای واقعی منتقل! کند او: «گفت کمپانی پوکمون متصل واقعیت افزوده را متشابه رؤیایی آمیخته با واقعیت در نظر داشته.» است در امتداد توضیحات ایشی هارا درون این باره می:خوانیم با واقعیت اتمام شده ای که غم حالا درون دسترس ما است؛ اگر شما پیکاچو را پدیدار کنید و بگویید او آن مکان است، هیچ کس حقیقتا حضور غیر رمزی آن کاراکتر را باور. ندارد اما با تکنولوژی متاخر واقعیت افزوده شما بعد از معین کردن پیکاچو می توانید تصویری سایه مانند از او ببینید که مقدور است به شما نزدیک شود، با شما حرف بزند و درون دنیای اطراف شما جناب داشته. باشد ما بوسیله زودی می توانیم تماشایی تولد این واقعیت. باشیم می توانیم حتی هیولایی بسازیم که علاوه بر توان مشاهده، توان لمس شدن نیز داشته.

باشد دستیارهای مجازی جدیدی مانند دستیارهای صوتی کمپانی های گوگل ، آمازون و اپل افزوده خواهند. شد این فناوری گفتگومحور می تواند افق جدیدی برای دنیای مشغولیت محسوب.

شود دستگاه سوییچ عزب یکی از پلتفرم های صعود این بازی به احصائیه می. آید ما بینایی داریم که می توانیم بستر های دیگری فراهم کنیم تا بتوانیم ورزش کردن به رخ مجازی را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک.کنیم زومیت را درون شبکه های اجتماعی تعاقب:کنید اینستاگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر:بخوانید اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده (اند ۲۴)تیر انبازی رمزی برای عکاسی از خودرو با استفاده از فیس تایمهدست واقعیت مجازی اپلیکیشن BoxVR؛ امتحان ای متفاوت در دنیای بازی های ورزشیچت بات Xiaoice مایکروسافت بوسیله نهادی ول تغییر می شوداپل کدهای ذات Swift و Xcode را به رایگان در جوانمردی معلمان قرار می

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]