بازی سال گوگل میزان آشنایی شما را با عبارات جستجوی پرشمار در سال ۲۰۱۸، می سنجد

admin دسته‌بندی نشده

سال ۲۰۱۸ میلادی حزن رو بوسیله عاقبت است و مثل ابد این سال غم وقایع دوست داشتنی خود را داشته است. گوگلبا طراحی یک بازیبه شهرت «ورزش سال» بنا دارد تا جناب ذهن شما را پیرامون اتفاقات سال گذشته بیازماید؛ و این حکم را با پرسیدن سوالاتی دوره جستجوهای پرشمار گوگل در ۳۴۰ روز گذشته، انجام می دهد.

بازی سال لیستی از ۲۰ سوال چندگزینه ای در تک بیشترین موارد جستجوی گوگل در سال گذشته دارد. هرچه پرسش ها پیش می سیلان دشوارتر می شوند. برخی سوال ها، جواب های بی تابی انگیزی همچنین دارند.

مجری ورزش که سئوال ها و توضیحات شما را با صدای بلند می خواند، یک دستیار صوتی است که توسط WaveNet و با کمک فناوری پرورش ماشین گوگل و سرویس های ابری این همکاری ساخته شده است.

قبل از شروع بازی هم، بازیکنان می تواند سرعت و جنس صدای مجری را دگرگونی دهند.

برای شروع بازی به صفحه ی GameOfTheYear گوگل رجوع کنید. در رویت داشته باشید که این صفحه از گوگل برای IPهای ایران مسدود است. بیشتر بخوانید:ماد جدید ماینکرفت امکان اجرای ویندوز 95 را روی آن حاضر می کندفاکس کان تولید آیفون 11 درون هند را آغاز کردگوشی های سامسونگ درون آلمان، جایگزین کارت های خبر می شوندایالات متحده درصدد توسعه اینترنت کوانتومی استبا پورت های HDMI و DisplayPort بیشتر آشنا شویم

شاید دوست داشته باشید:

تولید فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی از زمستان ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد

چنانچه ویروس کرونا/کووید 19 و درکنار آن مشکلات به وجود آمده به فکر کردن بودجه ی متجاوز التماس شده توسط […]

شرکت Sperasoft به آویشن سازنده ورزش Halo Infinite برای تولید بهتر آن دستیار می بطی ء

سال ۲۰۰۱ برای اولین کود استودیوی 343 اینداستریز یک بازی شوتر اول شخص بوسیله رخساره انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت […]

توسعه بازی Bayonetta 3 کماکان تو وضعیت شایان قبولی قرار دارد

بازی Bayonetta 3 تو رسم جوایز بازی سال ۲۰۱۷ بود که با یک تیزر معرفی شد و دیگر نمایش جدیدی […]