بازی سال گوگل میزان آشنایی شما را با عبارات جستجوی پرشمار در سال ۲۰۱۸، می سنجد

admin دسته‌بندی نشده

سال ۲۰۱۸ میلادی حزن رو بوسیله عاقبت است و مثل ابد این سال غم وقایع دوست داشتنی خود را داشته است. گوگلبا طراحی یک بازیبه شهرت «ورزش سال» بنا دارد تا جناب ذهن شما را پیرامون اتفاقات سال گذشته بیازماید؛ و این حکم را با پرسیدن سوالاتی دوره جستجوهای پرشمار گوگل در ۳۴۰ روز گذشته، انجام می دهد.

بازی سال لیستی از ۲۰ سوال چندگزینه ای در تک بیشترین موارد جستجوی گوگل در سال گذشته دارد. هرچه پرسش ها پیش می سیلان دشوارتر می شوند. برخی سوال ها، جواب های بی تابی انگیزی همچنین دارند.

مجری ورزش که سئوال ها و توضیحات شما را با صدای بلند می خواند، یک دستیار صوتی است که توسط WaveNet و با کمک فناوری پرورش ماشین گوگل و سرویس های ابری این همکاری ساخته شده است.

قبل از شروع بازی هم، بازیکنان می تواند سرعت و جنس صدای مجری را دگرگونی دهند.

برای شروع بازی به صفحه ی GameOfTheYear گوگل رجوع کنید. در رویت داشته باشید که این صفحه از گوگل برای IPهای ایران مسدود است. بیشتر بخوانید:ماد جدید ماینکرفت امکان اجرای ویندوز 95 را روی آن حاضر می کندفاکس کان تولید آیفون 11 درون هند را آغاز کردگوشی های سامسونگ درون آلمان، جایگزین کارت های خبر می شوندایالات متحده درصدد توسعه اینترنت کوانتومی استبا پورت های HDMI و DisplayPort بیشتر آشنا شویم

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]